Jump to content



...и НеКа БъДе ФлУуУуД....


Препоръчани коментари

  • Отговори 6k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Добра да е :rolleyes: Приятно ми е Валентина се казвам(може да ми казваш Вале), а ти как се казваш ? :unsure:

 

 

аз съм Васко от Варна .... е във Варна иам много Васковци, ама аз се отличавам най-много :D и на мен ми е много приятно Вале

Link to comment
Сподели в други сайтове

аз съм Васко от Варна .... е във Варна иам много Васковци, ама аз се отличавам най-много :D и на мен ми е много приятно Вале

Васко и аз съм от Варна, ама по стечение на обстоятелствата от лятото живея в Аксаково, ти къде живееш Варна, аз преди бях в Младост :rolleyes:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Васко и аз съм от Варна, ама по стечение на обстоятелствата от лятото живея в Аксаково, ти къде живееш Варна, аз преди бях в Младост :rolleyes:

 

 

аз съм до пожарната :rolleyes: амммм ... Аксаково щяхме квартал да го правим ... амаа нещо май не се получи :rolleyes:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да де ... :lol: Ще се разраствате ;) Даже до колкото знам Осеново, Орешак и т.н. са във Аксаковска област :rolleyes:

Незнам не съм се интересувала от това, пък и не ми влиза в работата :unsure: аз от няколко месеца живея в Аксаково ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако беше прочела новините щеше да разбереш :Ти как си Петя :rolleyes:

 

 

Аз ги четох :P

Иначе съм добре,благодаря.Мисля да си лягам,че ми е трудно ставането сутрин :)

Много поздрави от лиглата-каза,че се оженила за грък и отишла в Гърция да работи,ама си иде другата седмица :lol:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз ги четох :P

Иначе съм добре,благодаря.Мисля да си лягам,че ми е трудно ставането сутрин :)

Много поздрави от лиглата-каза,че се оженила за грък и отишла в Гърция да работи,ама си иде другата седмица :lol:

Честито поздрави и от нас :rolleyes:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...