Jump to content



...и НеКа БъДе ФлУуУуД....


Препоръчани коментари

има защоабе къде ги гледате тия снимки бееееееееее

В темата за снимките :huh:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 6k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Вече си имаме и репутация :D

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

абе ше ви пребия бееееее

нали е за това галерията

айде ходете ме вижте там в галерията

Малеее колко си зле бееееее :blink:

 

Галерията е да качваме снимки и да даваме линкове за тях,аз немога да ти видя галерията бе глупчо :huh:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малеее колко си зле бееееее :blink:

 

Галерията е да качваме снимки и да даваме линкове за тях,аз немога да ти видя галерията бе глупчо :huh:

абе като си качиш снимка има един бутон сподели

не го ли видя ма ?

2935ssssssso.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

абе като си качиш снимка има един бутон сподели

не го ли видя ма ?

Тоя бутно Сподели е ок,ама ако си мислиш,че всеки ден ще минавам през тая Галерия за да видя някой да не е сложил някоя нова снимка-няма да стане.С темата си е най-ок.Момо го направи тва,за да не се чудиме де да качваме снимки,а за да си имаме таков апросттранстов тука,ако искаме да сложиме някоя снимка по някоя тема B)

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоя бутно Сподели е ок,ама ако си мислиш,че всеки ден ще минавам през тая Галерия за да видя някой да не е сложил някоя нова снимка-няма да стане.С темата си е най-ок.Момо го направи тва,за да не се чудиме де да качваме снимки,а за да си имаме таков апросттранстов тука,ако искаме да сложиме някоя снимка по някоя тема B)

е хубу ама аз не мога да си кача снимка в тематаааааа :(

не мога да пускам линкове :(

2935ssssssso.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

е хубу ама аз не мога да си кача снимка в тематаааааа :(

не мога да пускам линкове :(

Кво? :blink:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

ми не мога

е това

Неможеш да даваш линкове? :blink: :blink: :blink:

 

Е как в стария форум даваш линкове,а тука неможеш? :blink:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

готово

оправих гоооооооо

то от лаптопа било

Е разбира се,че някой друг е виновен :D

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

е къде се изпариха всички ?

Е тук съм,не ти ли стигам :1000 (34):

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как сте птичета :rolleyes: :Vishenka_14:

Чакам да стане 12 да видя дали ще ме пуска да пускам линкове :next_guitar:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ахъм, сега пък гледам Клипа на оная немска песен дето ти дадох :D Готин е като, че ли :rolleyes:

Ти си луда :huh:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ауууу Бягство от затвора следващата серия чак на 14.01.2008 :bigemo_harabe_net-102:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

влизам в банятадо послеееееееееако не ми се доспи де
:rolleyes: Приятно чипкане Влади :)
Ауууу Бягство от затвора следващата серия чак на 14.01.2008 :bigemo_harabe_net-102:
Ау какво ще гледаш до тогава :blink: нямали някой друг сериал интересен B)
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...