Jump to content


Препоръчани коментари

Имам предложение за репутацията.

Всеки може да постави + или - на някой отличил се или провинил се форумец. Когато го направи, получаващия точката (положителна или отрицателна) има и съобщение от този, който му я е дал. По този начин, ако дадеш -/+ на някой, той вижда, че е от теб и ако е толкова тъп (наблягам на думата "тъп", а също така и на "гьон" и "хлапе") че да не признае грешката си постъпва по детски и автоматично ти връща минуса (днес стана точно така :lol: ). По този начин цялата идея се обезмисля.

Предлагам въпросните съобщения до получилия точка (положителна или отрицателна) да минават през Администратора (както бутона "Благодаря" в стария форум), тоест на "изпратил" да пише неговото име за да се запази анонимността.

Или по-сложната система, от която в случая няма особена нужда и смисъл, която действа в www.tuning.bg/forum , Момо знае за нея. :) :lol:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само ВИП потребителите и Модераторите могат да дават точки, така че няма да има детски истории, ако сами не ги правите, ако нямате малко самоконтол аз не мога да ви помогна по никъв начин.

Системата тук е точно като в тунинг.бг, но освен модераторите съм влкючил и ВИП-овете да могат да дават точки.

IMG2-1547558596.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Само ВИП потребителите и Модераторите могат да дават точки, така че няма да има детски истории, ако сами не ги правите, ако нямате малко самоконтол аз не мога да ви помогна по никъв начин.

Системата тук е точно като в тунинг.бг, но освен модераторите съм влкючил и ВИП-овете да могат да дават точки.

Извинявай, Момчи, не знаех! :)

Разликата с тунинга е, че там като дадеш точка взима от твоите. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

май има някъде да се направи за анонимно гласуване, ама тва е тъпо - по-добре да се знае кой кого хейти, че да стават повече караници :)

Ясно, обаче мене много ме мързи да се карам с някой. <_<

Иначе знаеш, че обичам. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ясно, обаче мене много ме мързи да се карам с някой. <_<

Иначе знаеш, че обичам. :D

Mиро бе наща аверка... Нещо май на е набелязала и си раздава по -1 точка, както си реши :huh: Въпреки, че от нея не съм го очаквала :blink:

 

П.С. Миличка, ако искаш ми дай, още пет минуса, въпреки, че не се сещам, нещо лошо да съм ти направила, ама Лапешка работа :rolleyes: ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само ВИП потребителите и Модераторите могат да дават точки, така че няма да има детски истории, ако сами не ги правите

Да ама има Лапета и те си правят, квото щат, тъй че пак има детски историй :lol:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да ама има Лапета и те си правят, квото щат, тъй че пак има детски историй :lol:

какво е станало Вале за какви детски истории става на въпрос?

Link to comment
Сподели в други сайтове

какво е станало Вале за какви детски истории става на въпрос?

Погледни ми репутацията :huh: това момиченце, си дава по -1 точка на който и падне ;) щото даде на Bohema -1, a аз +1 може би за това ми даде -1 и на мен, ама аз няма да падна толкова ниско, че да и отвръщам със -1 <_< Абе какво ли са занимавам, глупости със една дума :unsure:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Погледни ми репутацията :huh: това момиченце, си дава по -1 точка на който и падне ;) щото даде на Bohema -1, a аз +1 може би за това ми даде -1 и на мен, ама аз няма да падна толкова ниско, че да и отвръщам със -1 <_< Абе какво ли са занимавам, глупости със една дума :unsure:

е добре бе,вие не бяхте ли в добри форумски отношения с това момиче или нещо се бъркам. Както и да е,това не тря да те притеснява. Разни хора, разни идеали!

Link to comment
Сподели в други сайтове

е добре бе,вие не бяхте ли в добри форумски отношения с това момиче или нещо се бъркам. Както и да е,това не тря да те притеснява. Разни хора, разни идеали!

Аз със никой не съм в лоши отношения Наско :unsure: или поне аз незнам, такова нещо :huh: :rolleyes:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз със никой не съм в лоши отношения Наско :unsure: или поне аз незнам, такова нещо :huh: :rolleyes:

ти си знаеш! :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Mиро бе наща аверка... Нещо май на е набелязала и си раздава по -1 точка, както си реши :huh: Въпреки, че от нея не съм го очаквала :blink:

Очевидно! :huh:

И продължава да ме товари с безпричинни минуси! :lol:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко е безмислено това според мен ! Всеки си гласува дори без да познава даден човек с минус примерно и .... :unsure:

 

не е точно така ,тук Вип -овете и модовете се познаваме

Link to comment
Сподели в други сайтове

Идеята е да дадеш + на някой, защото го е заслужил с нещо, а не защото го познаваш и ти е приятел. ;)

Съответно - да се дава за нарушение на правилата, лошо поведение, безмислени теми и т.н., а не защото аз съм ти дал - и ти да ми го върнеш. Или Пешо се сдърпал с Гошо и хоп, понеже е хитър, му дал минус. :blink:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Идеята е да дадеш + на някой, защото го е заслужил с нещо, а не защото го познаваш и ти е приятел. ;)

Съответно - да се дава за нарушение на правилата, лошо поведение, безмислени теми и т.н., а не защото аз съм ти дал - и ти да ми го върнеш. Или Пешо се сдърпал с Гошо и хоп, понеже е хитър, му дал минус. :blink:

Напълно те подкрепям, така че айде без такива изцепки от рода щото ме дразни тоя и айде -1 точка ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...