Jump to content


Стоичков кандидат за селекционер на Албания


Препоръчани коментари

56670a.jpg

Христо Стоичков е спряган за нов национален селекционер на Албания, съобщава италиански сайт, цитиран от "Гонг.бг".

 

Както е известно, албанците, които бяха в нашата квалификационна група за Евро 2008, останаха без селекционер, след като Ото Барич подаде оставка.

 

Стоичков няма ангажименти в момента, след като бе уволнен от Селта заради слабите резултати на тима във Втора испанска дивизия. В информацията се припомня, че Стоичков е бил селекционер и на българския национален тим.

 

"Камата" обаче не е сред фаворитите за наследник на Барич. Основният кандидат е бившият треньор на Стяуа Валтер Дзенга. Друго спрягано име е това на настоящия селекционер на Грузия Клаус Топмьолер.

 

Новини ТопСпорт :rolleyes:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо все още се занимаваме с тоз боклук???

 

Не мисля, че е нужно ... нека историята го помни като добър спортист, а не като жалък простак, какъвто е като човек!!!

 

:) :) :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо все още се занимаваме с тоз боклук???

:stupid:

Даааа, абсолютно си прав. :1000 (10):

Ти, както и "синята" част от България, сте направили мнооого повече за футбола и родината ни като цяло.

Ееех, ако беше жив Гунди... :bigemo_harabe_net-165: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Добре бе не мога да разбере защо все още всички продължават да се хващат с Ицо ? Да като тренерче не го биваше ,като човек също ,но вече нито е треньор на България ,нито се подвизава в родината ,какво само ви е в устата .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре бе не мога да разбере защо все още всички продължават да се хващат с Ицо ? Да като тренерче не го биваше ,като човек също ,но вече нито е треньор на България ,нито се подвизава в родината ,какво само ви е в устата .

:huh: Абе вие недейте така говорете за Ицето, добре че беше той и някой други Бг футболисти, че хората да научат за България ;) И какво, като пускаме теми за него, нещо пречели ви :o

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти явно не ме разбрах ,аз нямах на предвид да не се говори за Ицо ,дори напротив трябва да се говори защото той е най големия футболист на България ,идеята ми беше ,че се говорят само лоши неща за него и е по добре да се спре малко с тази кампания .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти явно не ме разбрах ,аз нямах на предвид да не се говори за Ицо ,дори напротив трябва да се говори защото той е най големия футболист на България ,идеята ми беше ,че се говорят само лоши неща за него и е по добре да се спре малко с тази кампания .

Ок извинявай :rolleyes: не съм те разбрала правилно :unsure:

Link to comment
Сподели в други сайтове

като футболист наистина беше добър но като треньор за мен е пълна нула !

Подписа ви надвишава допустимия размер!

2ро предупреждение!

IMG2-1245585240.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като видя,че в България няма да стане,естествено реши да се пробва в Албания,но не вярвам и там да му се отвори парашута.

 

Както и преди мен казаха-Стоичков е един добър футболист и нищо повече. ^_^

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ицата където и да иде само назад върви отборът :D НИщо не става от него като треньор, но пък е супер тъпо да се казва "какво се занимавате с тоя болук" при положение, че ни е един от най-добрите футболисти за всички времена и може да е всякакъв, но хората свързват името на държавицата ни с него. Живи здрави ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...

Както и преди мен казаха-Стоичков е един добър футболист и нищо повече. ^_^

Малко ли е???

 

Междодругото,не бива да го плюете толкова,защото много хора навън уважават българите заради него...може да е простак,може да е всякакъв,но хората навън го уважават повече от тези в Бг...що Ицо дава интервю първо на каталунските журналисти, а после на българските-ми щото както те се отнасят с него,така и той...щото по каталунската Тв такива филми са давали за него,дето в Бг по националната не са давали,и щото тука преди да пуснат интервюто интрото е с най -успешните му моменти,и говорят само хвалби,а в Бг му пускат псувните,и гледат да замезят с тва... ей за тва Бг журналистите ще търпят просташкото му отношение и ще си мълчат-щото квото повикало такова се обадило.

 

Наистина не става за треньор-верно е,но като футболист си му дължим уважението

Щото на който вкарва головете не му пречи да е простак ,селски бек или тнт...

25-11.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...