Jump to content



Маскираният певец


Препоръчани коментари

От ‎6‎.‎10‎.‎2019‎ г. от 12:47, Slavi каза:

Ако на тананикане и мънкане викаш пеене, то проблема е в критериите ти. 

В Маскирания са на живо. Не чуваш ли колко са фалшиви повечето. А и всеки бил на участие на Алисия, знае че пее и на живо и върху плейбека и не е никак лоша певица. Но сега в Маскирания и личи, че е минала на друг левел. 

Не сравнявай кифла с кроасан 🥐 

Е на Галена вече не й пука за гласа. Тя затва и не се грижи за него. Всичко и е по- важно: визията, фотосесията, дрехите. Да се чуди човек дали е певица или моделка. Да си го кажем както си е. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, xroflx9 каза:

Само на мен ли дори маската на Алисия ми прилича на нея?😄

Няма смисъл да се правиш на оригинален! Не вървиш 😘

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, THE IIconic каза:

Няма смисъл да се правиш на оригинален! Не вървиш 😘

Хора ми казват,че доста ми завиждаш на това че постовете ми събират повече реакции,явно съм достатъчно оригинален. Хайде чиба сега!😘

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 10.10.2019 г. от 19:18, THE IIconic каза:

Доста добре!

 

Чудех се откъде ми е познат - това е актьорът, който играеше братът на Барни в "Как се запознах с майка ви", ако съдя по коментарите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Алисия много си пролича с българската песен. Аз не мислех, че е тя, но след вчера съм сигурен, че е. Можеше да си преправи гласа поне малко... И много ме забавляват коментарите във Фейсбук. По принцип коментиращите в страниците на такива предавания са все мразещи поп фолка, но като чета виждам, че са доста добре запознати с гласа на Алисия, че и с творчеството и.

Журито пък беше мега неадекватно. Нарочно никой не каза Алисия, а мнението на Гала, че това е Мария, беше черешката на тортата. Неадекватница!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно наистина имат договорки до колко време да бъдат в шоуто и кога да ги "познават". Или трябва да са малоумни, че да отричат толкова за Алисия.

Списъкът от предишната страница май ще се окаже напълно верен. 😂 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Beat. каза:

Явно наистина имат договорки до колко време да бъдат в шоуто и кога да ги "познават". Или трябва да са малоумни, че да отричат толкова за Алисия.

Списъкът от предишната страница май ще се окаже напълно верен. 😂 

 

От списъка според мен розата е Роберта, а не Алекс Сърчаджиева. Няма как да извади такъв мощен глас.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съвсем забравих, че ще бъде днес и като влезнах тук веднага се сетих за него. Очаквам предаването с интерес довечера!  :) 

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 часа , THE IIconic каза:

От списъка според мен розата е Роберта, а не Алекс Сърчаджиева. Няма как да извади такъв мощен глас.

Май не сме я чували да пее?

Може и да има 1-2 грешни, но повечето ще са така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
преди 18 часа , Beat. каза:

От последните "разкрити" няма никакви изненади.

Някой гледа ли го още?

Аз! Фаворити са ми Розата(не съм сигурен на 100% коя е) и Принцесата(Алисия)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, BobiTo каза:

Аз съм си за Алисия, иначе все си мисля, че Розата е Стефан Илчев. Някой да знае защо размениха Лъвът и Пеперудата?

За да разкарат Прея. И без това всички я познаха. Засега от всички свалили маските само димо Алексиев беше изненада. Останалите бяха ясни. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Slavi каза:

Розата 100 про е въпросната РобертА. ЧУХ и някои неща в тубата. Едно към едно.

Алисия се представя доста класно. 

Точно това идвах да пиша, по време на последното изпълнение си пуснах "Магьосници" и е 1:1. Но понеже е позабравена, а и реално никога не е била суперизвестна, затова си остава загадка.

преди 6 часа , Slavi каза:

За да разкарат Прея. И без това всички я познаха. Засега от всички свалили маските само димо Алексиев беше изненада. Останалите бяха ясни. 

Да, а освен това Албена Михова (Лъвът) е участвала в постановка по това време.

Никой не може да ме убеди, че Ненчо (Кукерът) е имал повече вот от Прея...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Blueberry каза:

Точно това идвах да пиша, по време на последното изпълнение си пуснах "Магьосници" и е 1:1. Но понеже е позабравена, а и реално никога не е била суперизвестна, затова си остава загадка.

Да, а освен това Албена Михова (Лъвът) е участвала в постановка по това време.

Никой не може да ме убеди, че Ненчо (Кукерът) е имал повече вот от Прея...

Както всяко предаване и това лъха на нагласеност. Дано поне Асето да е подписала да спечели. ;Д. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предаването отдавна ми доскуча и имам идея да се направи подобна игра във форума, но само за певци.

Някой желаещ да се заеме или да даде някакви идеи?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Beat. каза:

Предаването отдавна ми доскуча и имам идея да се направи подобна игра във форума, но само за певци.

Някой желаещ да се заеме или да даде някакви идеи?

И как точно ще стане според теб?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, THE IIconic каза:

И как точно ще стане според теб?

С улики за всеки изпълнител + снимки с костюми от формата в други държави.

Разбира се, всеки костюм трябва да има някаква връзка с изпълнителя, все пак.maskedsinger07-590x259.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер ясно беше за мен вчера, пък и не само! Очевадно си беше, че Бухалът е Вальо Михов и така се и оказа. 
Розата и Принцесата ми харесват най-много, както и Пчелата е готина! :) Изобщо от всички тия 7 (мисля) които останаха си ги харесвам - Розата, Принцесата, Пчелата, Пилето, Гарванът, Кукерът, Шапката. Имам предположения естествено, за Принцесата съм почти сигурен отново, че това е Алисия, Пилето - Дивна, Пчелата - Михаела Маринова, Шапката навярно е Гъмов, по-склонен съм да вярвам на това, макар, че се колебая и за онзи с куклите - Ники какъв беше там.....  Най-тъмна Индия са ми Гарванът за който имам известна доза съмнения - навярно Деси Добрева? Много нежен и красив глас! И Кукерът сигурно е фолклорен изпълнител или....... там също е голяма загадка. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...