Jump to content


Променете името на 2 раздела


Препоръчани коментари

Защо в Балканска музика има раздел Юго и Македония? Югославия, СССР и т.н. отдавна не съществуват за щастие, така че не би трябвало да се казва тоя раздел така. Променете го на Сърбия (както е с другите имена на страни). И такова нещо като Македония също няма. Името на държавата e Бивша Югославска Република Македония (БЮРМ или FYROM).

Редактирано от The Black Dragon
Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
Не е FYROM, Македония си е.

 

Не думай, сигурно и на македонски език пишете :mf_surrender: Човек запознай се малко с история ;) Ама не тази с която ви промиват главите. Иначе ако не си учил български език е някво чудо че сега ме разбираш кво пиша :D Македонски език няма.

 

 

Tака си е,какво сега ти пречи незнам,си немате друга работа гледам. <_<

 

Чрез правото си на вето Гърция не допуска признаването на независимата държава под това име. Заради този проблем Организацията на обединените нации и Европейският съюз признават държавата, използвайки името the Former Yugoslav Republic of Macedonia (Бившата югославска република Македония ) и в много официални и международни документи се използва това име.

Редактирано от The Black Dragon
Link to comment
Сподели в други сайтове

Чрез правото си на вето Гърция не допуска признаването на независимата държава под това име. Заради този проблем Организацията на обединените нации и Европейският съюз признават държавата, използвайки името the Former Yugoslav Republic of Macedonia (Бившата югославска република Македония ) и в много официални и международни документи се използва това име.

 

И сега,какво аз да правя? 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Aми то нали вие ни признахте като Македония, какво е това сега?

Знам български език, но не съм го учил в училище.

А и, защо за момент не помислиш, докато ни казваш че нас ни промиват главите, че можеби това ви го правят на вас?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
Aми то нали вие ни признахте като Македония, какво е това сега?

Знам български език, но не съм го учил в училище.

А и, защо за момент не помислиш, докато ни казваш че нас ни промиват главите, че можеби това ви го правят на вас?

 

Да, ние сме ви признали като независима държава и то първи. Даже ви наричаме просто Република Македония за да не ви убиждаме с БЮРМ, ама вие толкова ни мразите и така сте насъскани срещу нас от сърбите, че нз. И изопачавате цялата ни история както на вас ви е изгодно, защото си нямате своя. Използвате ни езика и писмеността, а не го признавате, взели сте нашето "Свобода или смърт" от знамето на Райна Княгиня и тва ви е официлания лозунг... Не казвам, че всички сте такива, ама повечето... Подадохме ви пръст и ни отхапахте ръката направо...

 

Както и да е де, не ми беше това целта на темата, но държа Юго да се смени със Сърбия. За Македония може просто да се сложи едно Република отпред, защото Македония имаме и ние и гърците ;)

Редактирано от The Black Dragon
Link to comment
Сподели в други сайтове

Както и да е де, не ми беше това целта на темата, но държа Юго да се смени със Сърбия. За Македония може просто да се сложи едно Република отпред. ;)

Ето това вече ми допада. Ајде PEACE. 1000%20(30).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето това вече ми допада. Ајде PEACE. 1000%20(30).gif

Ок, значи peace :)

 

 

Aз както виждаш не ви мразя :)

 

Радвам се, но сте малко като теб брато :) Дано някой ден наистина няма напрежение между страните ни :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Aз както виждаш не ви мразя :)

И аз също. :bq: Всепак това е музикален форум,политиката оставете настрана. 1000%20(30).gif

Редактирано от lakibebe
Link to comment
Сподели в други сайтове

Спрете се със спора помежду си!!!!

Оставете администратора да реши и прецени това!

Не продължавайте с излишния флууд в темата!

 

Няма спор. Просто се изяснявахме и проблема е решен. Само трябва две леки корекции да се сложат като "Сърбия" и "Република Македония" и съм 6 ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма спор. Просто се изяснявахме и проблема е решен. Само трябва две леки корекции да се сложат като "Сърбия" и "Република Македония" и съм 6 ;)

Казах че това ще прецени админа на форума!

Може пък и да се съобрази с изискванията Ви!

2935ssssssso.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Казах че това ще прецени админа на форума!

Може пък и да се съобрази с изискванията Ви!

 

ОК, но това не са мои изисквания. Просто така се казват държавите и сметнах, че е редно да ви поправя :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Сърбия се съгласявам, за Македония не съвсем.

 

Черният дракон е напълно прав за Македония и името...факт е,че в Маседония има дискриминация на българи! Факт е, че ни наричат татари...което значи,че и те са татари1000%20(29).gif1000%20(29).gif Другият факт е,че използват български език с македонски диалект и си мислят,че имат собствена история, а впрочем това е БЪЛГАРСКАТА история. Това адски ме дразни! И въпреки,че това е муз. форум - аз ще се радвам да направите един раздел ПОЛИТИКА1000%20(29).gif Първи ще съм там1000%20(6).gif

 

Иначе по темата: Аз отдавна се чудех защо пише ЮГО!??? И като изтегля нещо е Македонско. Няма Югославия - идеята е Сърбия, Македония...да са отделни...Югославия от мнооого години няма! :derisive:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Името Македония е призната от България веднага след обявяването на независимостта на т.нар. БЮР Македония ;)

Тъй, че името си е правилно.

Трябва да остане Македония.

Това Република Македония е тъпо.

 

Дай тогава и Република Гърция, Република Турция, Република Румъния :1000 (21):

 

За Юго да

Макар, че смятам, че там са песните от бившите югославски републики като Сърбия, Черна гора, Хърватия, Словения и Босна и Херцеговина)

--

Оффтопик:

според мен името на БЮРМ трябва да е : Вардарска Македония или просто Скопие

 

И това да е край на въпроса :feminist_en:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...