Jump to content


Били ли сте жертва на домашно насилие?


Препоръчани коментари

Провокиран от нещата, които се случват около Дебора, новата й песен и като човек, преживявал същия тормоз, пребивания, заплахи и обиди - смятам, че е време и в този форум да се говори за проблемите, а не всичко да е - "иху-ахо"...

Защо жертвите да се срамуваме? Трябва да се срамуват насилниците и да бъдат наказани от закона.

НЕКА БЪДЕМ СИЛНИ, НЕКА ГОВОРИМ ЗА ПРОБЛЕМИТЕ С ТОЧНИТЕ ИМ ИМЕНА:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никога от никой.

Нападат само слаби хора, а аз басма не цепя на никой. Да посмее някой да ми причинява психически или физически тормоз и ще го докарам до лудница. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм им казвал защото шока за тях би бил много потресаващ решил съм да им спестя това

А е трябвало, щяха да си го отнесат.

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А е трябвало, щяха да си го отнесат.

Да така и мисля че това е оставило в мен някаква травма даже си мисля че от там насетне се зародило в мен чуството да харесвам мъже вместо жени незнам...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да така и мисля че това е оставило в мен някаква травма даже си мисля че от там насетне се зародило в мен чуството да харесвам мъже вместо жени незнам...

И ти ли си от дълбоката резерва?! :o Думи нямам. Принципно е възможно, всичко е психика.

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти как си се справил с тази травма - самостоятелно или си ходил на терапия?

Аз даже преживях и втора след това като бях малък паднах от дърво бил съм в безсъзнание момичето което е било с мене твърдеше че след падането съм лежал на земята като умрял непомръдвайки се бях в безсъзнание после след като се свестих ме откараха в болница лежах 10 дена имах сътресение на мозъка но това не е по темата имах много проблеми в училище винаги бях аутсайдера на класа учениците винаги ми се подиграваха помятаха ми обидни думи и то защо защото не бях от тяхната среда тоест не бях като тях бях кротко и добро момче а такива винаги ги мачкаха но това си бях аз и не можех да се променя не можех като тях да бягам от часове да пуша цигари и т. н Въопще целият ми живот беше един ужас който съм преживял и само аз си знам какво ми е било!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз даже преживях и втора след това като бях малък паднах от дърво бил съм в безсъзнание момичето което е било с мене твърдеше че след падането съм лежал на земята като умрял непомръдвайки се бях в безсъзнание после след като се свестих ме откараха в болница лежах 10 дена имах сътресение на мозъка но това не е по темата имах много проблеми в училище винаги бях аутсайдера на класа учениците винаги ми се подиграваха помятаха ми обидни думи и то защо защото не бях от тяхната среда тоест не бях като тях бях кротко и добро момче а такива винаги ги мачкаха но това си бях аз и не можех да се променя не можех като тях да бягам от часове да пуша цигари и т. н Въопще целият ми живот беше един ужас който съм преживял и само аз си знам какво ми е било!

:(

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз даже преживях и втора след това като бях малък паднах от дърво бил съм в безсъзнание момичето което е било с мене твърдеше че след падането съм лежал на земята като умрял непомръдвайки се бях в безсъзнание после след като се свестих ме откараха в болница лежах 10 дена имах сътресение на мозъка но това не е по темата имах много проблеми в училище винаги бях аутсайдера на класа учениците винаги ми се подиграваха помятаха ми обидни думи и то защо защото не бях от тяхната среда тоест не бях като тях бях кротко и добро момче а такива винаги ги мачкаха но това си бях аз и не можех да се променя не можех като тях да бягам от часове да пуша цигари и т. н Въопще целият ми живот беше един ужас който съм преживял и само аз си знам какво ми е било!

А сега на колко си години и това до каква степен е афектирало живота и развитието ти? Недей да отговаряш, ако не е удобно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А сега на колко си години и това до каква степен е афектирало живота и развитието ти? Недей да отговаряш, ако не е удобно.

На 29 аз вече дори съм го забравил неща и да си го спомням дори мога да кажа че сега съм доста по добре от преди :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

На 29 аз вече дори съм го забравил неща и да си го спомням дори мога да кажа че сега съм доста по добре от преди :)

Това е хубаво, надявам се да си преживял проблема, а не да си го потискал и оставил встрани!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никога в семейството ни не е имало и най-малка наченка на каквото ѝ да е насилие.

 

Майка ми ми е разказвала, че като съм бил на около 3 години ме е пляснала с шамар по дупето и после е плакала, защото никога никой не е удряла и го е направила в някакъв нервен момент, голямо келешче съм бил като малък :1000 (29):

 

Страшно е това, което за съжаление се случва в немалко семейства. Още по-страшно е, че често пъти жертвите са с доста промит мозък и извратена представа за фактите. Понякога се привързват към това насилие и го приемат за нещо нормално, за наякаква форма на любов.

 

В други случаи съм чел как насилникът е успял да вмени чувство за вина на жертвата, която именно за това не се оплаква, защото се чувства виновна и, че напълно заслужава това, което ѝ се случва.

 

Насилието е нещото, което най-много ме отвращава. Във всичките му форми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...