Jump to content


Имате ли плочки?


Имате ли плочки?  

37 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Имам теракота, фаянс, гранитогрес... Изкупуваш ли ги? :1000 (29):

 

Имам плочки, да. Изобщо коремът ми е най-развитата мускулна група и там постигам резултати най-лесно и бързо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък нямам, даже и коремът ми не е плосък :lol: , но мен плочките не ме привличат. Предпочитам другите ми мускули да са развити.

 

Нали... все по-друго си е да си сложиш дистанционното и бирата на корема докато гледаш някой мач по телевизията1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Ех, оригиналници :Vishenka_05:

 

Аз кат се напъна ги виждам, ама това не ме удовлетворява и затова тренирам сега , за да имам постоянно, а не сам кат се напъна :1000 (29):

 

 

Яко кардио, коремни преси, повдигане на краката от лег, кофички, странични навеждания от стоеж с тежест и някакъв поне приличен хранителен режим. :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Яко кардио, коремни преси, повдигане на краката от лег, кофички, странични навеждания от стоеж с тежест и някакъв поне приличен хранителен режим. :P

С кофички и кардио плочки няма как да направиш :ad:

Коремни преси-тва е!Не е сложно и ако се правят редовно и всеки път увеличаваш бройката с по 3-4,ще има резултат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, страхотно развити.

 

Честно, изобщо не знам откъде ги имам, винаги съм бил така. Не тренирам нищо, във фитнес не съм стъпвал, по цял ден стоя предимно седнал и никакъв спорт. А пък даже и да не се стегна се виждат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, страхотно развити.

 

Честно, изобщо не знам откъде ги имам, винаги съм бил така. Не тренирам нищо, във фитнес не съм стъпвал, по цял ден стоя предимно седнал и никакъв спорт. А пък даже и да не се стегна се виждат.

 

Късметлия ... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам,да,просто ми е такава физиката...аз съм ектоморф-слаб,но релефен..не полагам специални грижи да ги поддържам,там са си независимо какво ям,а аз ям предимно сладки и мазни храни....

Link to comment
Сподели в други сайтове

С кофички и кардио плочки няма как да направиш :ad:

Коремни преси-тва е!Не е сложно и ако се правят редовно и всеки път увеличаваш бройката с по 3-4,ще има резултат.

 

Без кардио, единствените плочки, които ще виждаш, ще са тези в банята.1000%20(29).gif :P :naked:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
  • 1 year later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...