Jump to content



Online: Малина - Не те забравям


Препоръчани коментари

  • Отговори 64
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

дайте MP3... уникална !

 

Ко каза КО ? :D :D :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Брутален проект от Малина! Уникална балада, видеото е на добро ниво, монтажа е добър. Определено може да се нареди до "Студ".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ко каза КО ? :D :D :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Брутален проект от Малина! Уникална балада, видеото е на добро ниво, монтажа е добър. Определено може да се нареди до "Студ".

 

уникален кавър, Кире :D и въпреки това, всичко е изпипано както трябва! Евала тоя път на Малинажа... от моята има да си чакам баладата още 6 години, май толкова минаха... като изключим "Твоя съм" ако може да мине за балада, но това е друга тема! И пак браво на Малина

Link to comment
Сподели в други сайтове

уникален кавър, Кире :D и въпреки това, всичко е изпипано както трябва! Евала тоя път на Малинажа... от моята има да си чакам баладата още 6 години, май толкова минаха... като изключим "Твоя съм" ако може да мине за балада! И пак браво на Малина

 

Кавър не кавър, аз никога не съм ги делял, не конкретно за Малина, а като цяло, защото си слушам Българското! :1000 (30):

 

Много би ми се искало да чуя и аз нова балада от Анелия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая яка песен трябваше да се изпълни от силен изпълнител, потенциален. Някой като Ивана, Азис, гласище. Що са я дали на танцьорката д я развали с това мрънкане...

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

great copy :3fdb8960598fa63e:

 

Е тва вече е яко! Браво!!

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Веднага ми стана ясно, че съм я слушал и на гръцки. Добър текст, отново ефектен и добър клип.

 

И на гръцки ли я има? Екстра, дайте да я чуем, моля!

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уникална, евала Малинаж!

Всеки проект ме кефи....Винаги е пускала продукти на прилично и дори много високо ниво!

И предната с Коцко, и тази - евала, невероятни.

Да не връщам година назад и уникално красивия При теб ми е сърцето!

Ще пее и двете на концерта, 100% ще има уникален прием.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще пее и двете на концерта, 100% ще има уникален прием.

По-добре да пее някакво миксченче, но да представи ретро хитове - "Само миг", "Огнена звезда" и някакви такива.

 

Гледам че напоследък е модерно световните знаменитости да си правят 4/5минутни миксови изпълнения, с по половин/един припев от едно четири, пет песни... и се получава доста ефектно и концептуално смислово. А Малина е една от малкото, които залагат и избухват на концертните сцени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Една песен със смисъл. Към днешна дата баладите липсват, и се радвам, че има смелост в някой имена да се предлагат и такива на пазара. Определено се усеща жаждата за подобен род проекти и високата оценка на последните няколко такива е показателна. Докосва те, браво на Малина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...