Jump to content



Online: Зоя Мутишева - Чао, довиждане


Препоръчани коментари

Скандал, "Liar" е страхотна песен, толкова нежна, направо съм потресен. Изобщо платено ли е или се води кавър, авторско? Иначе зарибява на припева както всяка Оцкова, открояват се няколко имена с неговите песни, но не смятам, че нещо ще излезе от тях така или иначе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 50
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Скандал, "Liar" е страхотна песен, толкова нежна, направо съм потресен. Изобщо платено ли е или се води кавър, авторско? Иначе зарибява на припева както всяка Оцкова, открояват се няколко имена с неговите песни, но не смятам, че нещо ще излезе от тях така или иначе.

 

Оцко да плати... да бе да... не помниш ли как прецака ГУцара...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Татяна не възпя покемоните, ама Зоя го направи.

Сигурно и Тотя ще се сети след някой и друг месец когато вече е утихнала модата, както с "малкото коте". :rolleyes:

 

Знаех си, че ще се изложи с втората песен. Очаквам и с Лорена така да стане. Просто като по чудо нацелиха с дебютните си сингли, а не, че имат кой знае какви качества.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо камъни в градинката на Зоя, пък любов към някаква Sandra ли е каква е там. Вие що си мислете, че и нейната песен не е sample? Същото е, разровете се из сайтовете за семпли и ще чуете и на Sandra, и California на Mario Joy е семпъл за 9,90 евро и още много други. Оцко си плаща семпъла за 9-10 евро и го ползва съвсем легално и нормално. "Роклята ти пада" също е семпъл, ползван и в Kieran Alleyne - Runnin' Low , "Ала-бала" е семпъл от Gypsy Sample Pack 2 и т.н.

Част от на Джулия последната е същата като с на Ани Хоанг - На сантиментри, пак семпъл от същия пакет, но под номер 3. В Номер 1 пък я има на Алисия-Мой, на Янева-Видимо Изневерил, на Пламена и т.н.

Отворете сайтовете за семпли и потърсете Gypsy Sample Pack 1/2/3 , Urban Sample Pack 1/2 и т.н. да си чуете хитовете. Много малко от тях са ползвани при Оцко.

Пашев и Ганев взимат от там не малко. Правят го и световни композитори, песни на Jay Z също са правени по семпли.

Няма кражба, има мелодии, звуци и т.н. които все може да си купи легално.

Все едно да съдите съседката, че и тя си е купила домат от същия сорт, от който вие сте си купили. Пордават се доматите, купуват се...

С "Пей сърце" същото, вокала с викането си е собственост на Denonrecords и си купен съвсем легално (ползван в Cansever-Hey Denisha).

Това, че се е случило с Гергана, не значи, че всяка песен му е крадена.

Къде е "Аз съм аз" на Кали, я потърсете? Арабаския вокал краден от много популярна арабска песен. Мислите , че Пашев не краде ли? Или пък Ганев не ползва семпли в последните си няколко песни?

Стига сте гледали само в градинката на Оцко...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не оспорвам, може би е така, но някак си да си избира по-неизвестни, защото така е прозрачно... Готов хит и хайде. Иначе много ме зариби песента, ще стане поне толкова известна колкото "Очите".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е тя не е кой знае колко известна песен, не колкото California-та примерно. За музикалните фенове може и да е позната, но за масовката надали. Докато една California на Mario Joy звучеше от всяка втора кола или телефон (че и продължава да се слуша).

Повече се чудя защо са мазали така клипа, то бива бива, ама направо са я замазали тая жена. Има си някакви граници, то направо е нечовешко, те замазали основни черти от човешкото лице и физика, на снимката към клипа пък стеснили лицето пе некадърен начин. Андреа наложи някаква странна нереална мода на стесняване и мазане, гледам и Яница губи връзка с реалноста, и тя стеснена. Ама поне е направено по-нормално, тази я мазали като ненормални, е..ти ретуша. Че и неравномерно, на моменти излиза извън границите на кожата. Кой му е режисьора и монтажиста на това нещо и що в Hit имат толкова ужасни клипове?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е тя не е кой знае колко известна песен, не колкото California-та примерно. За музикалните фенове може и да е позната, но за масовката надали. Докато една California на Mario Joy звучеше от всяка втора кола или телефон (че и продължава да се слуша).

Повече се чудя защо са мазали така клипа, то бива бива, ама направо са я замазали тая жена. Има си някакви граници, то направо е нечовешко, те замазали основни черти от човешкото лице и физика, на снимката към клипа пък стеснили лицето пе некадърен начин. Андреа наложи някаква странна нереална мода на стесняване и мазане, гледам и Яница губи връзка с реалноста, и тя стеснена. Ама поне е направено по-нормално, тази я мазали като ненормални, е..ти ретуша. Че и неравномерно, на моменти излиза извън границите на кожата. Кой му е режисьора и монтажиста на това нещо и що в Hit имат толкова ужасни клипове?!

 

ХАХАХАХАХ... Горката, тя песента е толкова неизвестна... Оцко, кради! Позволено ти е !

 

Специално на Сандра песента си беше стабилно въртяна в БГ.

 

И горният ти пост ... той и Пашев крадял, що гледаме Оцко. Ами щото прави толкова явни кражби. Щото прецака Гуца брутално. Щото си има скунксче от Господарите и не му е за първи път - доказана кражба.

 

Жалка работа. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Алисали направо се излагаш вече! В стремежа си да защитаваш мазньока Оцко пишеш адски глупости.

Да знаеш, че незнанието не е оправдание! Особено за човек имащ себе си за професионалист и голямо име... Дори в закона си е казано, че незнанието не оправдава никого. Оцко е Крадец (и то нагъл) с главна буква и няма да промениш мненето на никого за това. Не се хаби, че си подпали клавиатурта. Оцко ще купува/краде нова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Liar ми беше много любима, но и така направена песента не е никак лоша. Зойчето няма нужните средства за да ги попилее повечето, затова и клипа е на толкова ниско ниво. Успех и пожелавам, аз ще си я слушам.

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е с уредени права и няма да водя спора отново.

 

Единствената ми забележка е, че с тези обработки не се разбира какво се пее.

На едното място чувам "няма толкова водка, дето да ни събере", а на другото "от двете рокли, мастика ще избера". Или аз имам проблеми и чувам водки и мастики, или наистина това се пее :D :D :D

Напоследък ми става трудно да разбера какво се пее в тия песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз не харесвам песента. Това е една от малкото песни на Оцко, които не харесвам.

Чудя се едно нещо, как може да изпитвате злоба към хора, които не познавате? Затвор за крадеца Оцко?! Песента е с уредени права, а и кои сме ние да го съдим? Иначе сме първи в дискотеката на "Пей сърце", която също е на Македонеца Оцко, която също е взаимствана.

Не допускате нови компании, нови лица, нови композитори, нови режисьори да бъдат приети.

Много лесно е да съдите отстрани. Българите в това сме най-добри.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз не харесвам песента. Това е една от малкото песни на Оцко, които не харесвам.

Чудя се едно нещо, как може да изпитвате злоба към хора, които не познавате? Затвор за крадеца Оцко?! Песента е с уредени права, а и кои сме ние да го съдим? Иначе сме първи в дискотеката на "Пей сърце", която също е на Македонеца Оцко, която също е взаимствана.

Не допускате нови компании, нови лица, нови композитори, нови режисьори да бъдат приети.

Много лесно е да съдите отстрани. Българите в това сме най-добри.

Преди да излезе "Пей, сърце" също се сипеше същото към Оцко като се разбра откъде е взаимствал.

Нови лица, компании, композитори, режисьори се допускат, стига те да са нещо по-различно и интересно от течението.

На Зоя кое по-точно да й харесаме, след като всичко вече сме го виждали? Уцели една яка песен, която малко или много се завъртя и това е, както виждаме втората й е зле.

Същото се отнася и за компаниите, режисьорите и т.н. Ако някой прави 1:1 с песните на Пашев или Оцко, как по-точно да бъде допуснат и да не бъде оплюван?

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз не харесвам песента. Това е една от малкото песни на Оцко, които не харесвам.

Чудя се едно нещо, как може да изпитвате злоба към хора, които не познавате? Затвор за крадеца Оцко?! Песента е с уредени права, а и кои сме ние да го съдим? Иначе сме първи в дискотеката на "Пей сърце", която също е на Македонеца Оцко, която също е взаимствана.

Не допускате нови компании, нови лица, нови композитори, нови режисьори да бъдат приети.

Много лесно е да съдите отстрани. Българите в това сме най-добри.

 

Ходи им го обяснявай. Те си мислят, че сме приятели или пратеници на Оцко. Затвори и не знам си какво, никой не е видял с очите си документа, но отрича неговата липса. Човека каза, че има такъв, и защо да лъже, утре ще му свалят клипа, и ако няма документ, това ще прецака реномето на младата фирма. Няма право да лъже точно в този случай. Щом казва, че има документ и е купил правата, значи ги е купил. Ама не, Liar та Liar, голямата песен, голямото нещо.

Утре аз ако искам ще купя правата и ще направя още един кавър на Liar. Пак ли съм крадец? Примерно. Те повечето не различават купеното от краденото...било едно и също. Ама те и два домата си приличат, ама са купени с касова бележка,нали? Едно да откраднеш домата, друго е да го купиш и да имаш документа за това. Ходи го обяснявай...

 

На мен ми е по интересното що е наблъскал така гласа, половината текст е едва разбираем. Песента е хубава, но текста не го разбирам на повечето места, все едно слушам песента на Моника, за която вече трябва речник и дълбоки познания по лингвистика :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ходи им го обяснявай. Те си мислят, че сме приятели или пратеници на Оцко. Затвори и не знам си какво, никой не е видял с очите си документа, но отрича неговата липса. Човека каза, че има такъв, и защо да лъже, утре ще му свалят клипа, и ако няма документ, това ще прецака реномето на младата фирма. Няма право да лъже точно в този случай. Щом казва, че има документ и е купил правата, значи ги е купил. Ама не, Liar та Liar, голямата песен, голямото нещо.

Утре аз ако искам ще купя правата и ще направя още един кавър на Liar. Пак ли съм крадец? Примерно. Те повечето не различават купеното от краденото...било едно и също. Ама те и два домата си приличат, ама са купени с касова бележка,нали? Едно да откраднеш домата, друго е да го купиш и да имаш документа за това. Ходи го обяснявай...

 

На мен ми е по интересното що е наблъскал така гласа, половината текст е едва разбираем. Песента е хубава, но текста не го разбирам на повечето места, все едно слушам песента на Моника, за която вече трябва речник и дълбоки познания по лингвистика :D

 

На тях проблема им е, че Оцко се изправя срещу "Пайнер".

Хора, това не е трета световна. Оцко искаше компания и си направи. Да кажете, че не ви харесва окей. Но "затвор за Оцко", "марш в Македония", "долен крадец" и прочие, показват само комплексите ви.

 

Не сме пратени от Оцко да защитаваме Hit Mix по форумите, но всеки които погледне реално на нещата ще разбере, че Оцко не е този крадец, за които всички го мислят. И как може да обиждате хора, които не познавате, не сте се докосвали до тях, не сте разговаряли и т.н

 

Всеки провал е стъпка към големият успех. Ако с тази песен не се е получило, то с друга ще стане. Зоя е кадърна певица.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен ме дразни соченето на Оцко за крадец, когато не е единствен, но е единствения посочен.

 

На Пашев също са свалени песни - на Анелия, на Кали и още 2, които не се сещам кои бяха, но знам, че бяха общо 4. На Оцко бяха свалени 2 или 3. Да кажем, че са квит.

Но Само с/у Оцко се крещи "крадец!". Защо не се казва "Пашев-крадец"?

Значи Оцко е крадец, когато легално закупи правата на Liar, но Пашев не е крадец, когато сложи вокалите на най-големият арабски хит (не се сещам за името, но предполагам всички се сещат за коя песен говоря) в "Аз съм аз" на Кали, която освен всичко също е свалена от PlanetaOfficial.

 

Когато Оцко купува легално голям Румънски хит е крадец, но когато Пашев реално краде голям Арабски хит не е крадец.

Това ме дразни. Двойния стандарт.

 

За Ганев що не се каже, че също използва семпли, ползвани от всички други, защо все се говори за Оцко, аз това питах и в "Поп-Фолк Скандали". Какво им бърка човека, след като не прави неща, които не правят и другите, но само той е единствения обсъждан.

Че песента на Джулия и предпоследната на Хоанг (от Деян Асенов) са с едни и същи мотиви. Че циганските вокали, ползвани от над 10 песни вече са употребени от Ганев 3 пъти (за пръв път-във "Видимо изневерил"). Но не, само Оцко е.

Ползването на семпли е абсолютно законно, това са продукти, които се продават и всеки може да си ги купи и ползва както си поиска. То е като да си купиш телефон-купуваш го с легалните му документи, и после дали ще го ползваш за разговори, за снимки или за каквото си искаш там си е твоя работа. Едно е да се краде, друго е да се купят права.

 

А Румънците като откраднаха няколко песни на Глория преди време? Що не се плюеше, що нямаше "затвор за Румънците"?

 

Аз не разбирам какво им бърка Оцко. Песента си е легална, както всичките му останали, каквото е трябвало да купи, го е купил. Семпъла е купен от Roton, както и на "Пей Сърце" вокала е купен от Denonrecords.

 

Нека продължават да си лаят с/у Оцко. Пайнер след него се вижда какво представлява. Най-големия им хит е Оцков и е "Пей сърце", силни песни са и на Преслава и на Галин. Вертолета е хит в клубовете след полунощ. Това са. На Фики най-гледана песен пак е от Оцко, на Галин най-гледаната песен също е Оцко. Отворете Youtube и вижте статистиките на PlanetaOfficial.

 

Песента си е Ок, но наистина "Твоите сини очи" е по-големият хит. Конкретно тук аз си казах кое не ми харесва - текста можеше да е по-разбираем, и клипа можеше да е по-малко мазан, или поне по-равномерно. Ретуша е в повече и на много места излиза извън границите на кожата, чак до косата отива (вижда се на някои кадри на пауза).

 

Сега чакаме Джулиано. Понеже харесвам Фики ми е интересен и Джулиано, заради голямото сходство в гласовете (въпреки, че любимеца ми е Крум и продължава да е той още от както беше в "Ара").

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен ме дразни соченето на Оцко за крадец, когато не е единствен, но е единствения посочен.

 

На Пашев също са свалени песни - на Анелия, на Кали и още 2, които не се сещам кои бяха, но знам, че бяха общо 4. На Оцко бяха свалени 2 или 3. Да кажем, че са квит.

Но Само с/у Оцко се крещи "крадец!". Защо не се казва "Пашев-крадец"?

Значи Оцко е крадец, когато легално закупи правата на Liar, но Пашев не е крадец, когато сложи вокалите на най-големият арабски хит (не се сещам за името, но предполагам всички се сещат за коя песен говоря) в "Аз съм аз" на Кали, която освен всичко също е свалена от PlanetaOfficial.

 

Когато Оцко купува легално голям Румънски хит е крадец, но когато Пашев реално краде голям Арабски хит не е крадец.

Това ме дразни. Двойния стандарт.

 

За Ганев що не се каже, че също използва семпли, ползвани от всички други, защо все се говори за Оцко, аз това питах и в "Поп-Фолк Скандали". Какво им бърка човека, след като не прави неща, които не правят и другите, но само той е единствения обсъждан.

Че песента на Джулия и предпоследната на Хоанг (от Деян Асенов) са с едни и същи мотиви. Че циганските вокали, ползвани от над 10 песни вече са употребени от Ганев 3 пъти (за пръв път-във "Видимо изневерил"). Но не, само Оцко е.

Ползването на семпли е абсолютно законно, това са продукти, които се продават и всеки може да си ги купи и ползва както си поиска. То е като да си купиш телефон-купуваш го с легалните му документи, и после дали ще го ползваш за разговори, за снимки или за каквото си искаш там си е твоя работа. Едно е да се краде, друго е да се купят права.

 

А Румънците като откраднаха няколко песни на Глория преди време? Що не се плюеше, що нямаше "затвор за Румънците"?

 

Аз не разбирам какво им бърка Оцко. Песента си е легална, както всичките му останали, каквото е трябвало да купи, го е купил. Семпъла е купен от Roton, както и на "Пей Сърце" вокала е купен от Denonrecords.

 

Нека продължават да си лаят с/у Оцко. Пайнер след него се вижда какво представлява. Най-големия им хит е Оцков и е "Пей сърце", силни песни са и на Преслава и на Галин. Вертолета е хит в клубовете след полунощ. Това са. На Фики най-гледана песен пак е от Оцко, на Галин най-гледаната песен също е Оцко. Отворете Youtube и вижте статистиките на PlanetaOfficial.

 

Песента си е Ок, но наистина "Твоите сини очи" е по-големият хит. Конкретно тук аз си казах кое не ми харесва - текста можеше да е по-разбираем, и клипа можеше да е по-малко мазан, или поне по-равномерно. Ретуша е в повече и на много места излиза извън границите на кожата, чак до косата отива (вижда се на някои кадри на пауза).

 

Сега чакаме Джулиано. Понеже харесвам Фики ми е интересен и Джулиано, заради голямото сходство в гласовете (въпреки, че любимеца ми е Крум и продължава да е той още от както беше в "Ара").

 

Подкрепям напълно. На мен Крум не ми е любимец, но и аз чакам Джулиано. Мисля, че ще е по-добре от Зоя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, фен съм на самия Оцко още от Ара. За мен това е най-добрия композитор и аранжор, и мастеринг, и каквото там се сетиш. Е, има някакви пропуски и някои неща, но това единствения композитор, който е успял да направи хитове на хора със закопана в на майка си градинката кариера. Румина що хитове видя от него, Соня, Валя, в Ара направи хитове на Пепа, изгради цялата основа на Емануела, на Алисия най-големите хитове пак са негови... и от най-забутания изпълнител успява да направи ако не хит, то поне популярност. Нещо, което никой друг композитор и аранжор не са успявали. Галин пак от него тръгна с хитова линия ("Момче без сърце" и напред), на Малина направи доста популярни песни ("Ако ще да звъниш" беше хит), аз не случайно съм казвам, че в момента Diapason-и като Николета, Ашли и т.н. нямат хитове, щото освен Кости и Оцко друг няма кой да ги изкара нагоре. А Кости е прекалено скъп дори за изпълнителите с участия, какво остава за треторазрядните. Биолчев, но не всичко му е хитово. Нацели хита с Емануела, но и тя е име. Работи добре и с Адриана, що кючека станаха хитове, тя ми е любимката.

Останалото без Оцко ще си тъне в трета треторазрядна и Касъмови могат да съжеляват, че го изпуснаха. Пайнер също. Дори дебюта на Джулия с негова песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук се коментира песента на Зоя, а не крадеца Оцко!

Коментарите да бъдат изтрити или преместени в скандалите!

ЗАТВОР ЗА КРАДЕЦА ОЦКО!

#ANTI #OCKO

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...