Jump to content


Online: Кристо & Ivy - King


Препоръчани коментари

Какво е това "?" Няма име темата

 

Вероятно, защото имената на Кристо и тая Ива са на на латиница, но ги оставих така, защото самите те така си промотират видеото.

 

Модератора да ги беше написал на български /ако го знае/ вместо да слага въпросителен. Аз няма как да го направя... :)

 

Иначе му/и благодаря за демонстрацията. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вероятно, защото имената на Кристо и тая Ива са на на латиница, но ги оставих така, защото самите те така си промотират видеото.

 

Модератора да ги беше написал на български /ако го знае/ вместо да слага въпросителен. Аз няма как да го направя... :)

 

Иначе му/и благодаря за демонстрацията. :)

 

Не е само заради латиницата, а и заради главните букви, и ако бях го оправил, колко щяха да обърнат внимание!?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е само заради латиницата, а и заради главните букви, и ако бях го оправил, колко щяха да обърнат внимание!?

 

Ами оправи и на останалите в раздела тогава!Не така избирателно... Напиши го като коментар. Всеки влязъл в темата ще прочете коментарите, предвид че същите в този раздел са дефицит! Не така назидателно :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами оправи и на останалите в раздела тогава!Не така избирателно... Напиши го като коментар. Всеки влязъл в темата ще прочете коментарите, предвид че същите в този раздел са дефицит! Не така назидателно :(

 

Не е избирателно, при влизането две теми ми се набиха в очите и двете получиха по една ?.

Коментар в темата е излишен.Всеки би трябвало да е прочел раздел 'Правила' и да знае основните правила във форума.

Нямам възможност да оправя другите теми, защото нямам нет :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Една от най-слабите песни на Кристо. Тази Ив с каквото се захване, е обречено на провал. Нали водеше Шпионка по ФЕН миналата година. Синът на Виктор Късъмов я лансираше. Предполагам той я пробутва в лейбъла на Криско, ама щом с Криско , Кристо и с Димчо не и се получава, то никой не е в състояние да я изведе от дъното на повърхността... Много е бездарна. Дори сленга и за рап не струва.

 

Песента е една от най-слабите в канала на Криско за годината... Учудвам се, че изобщо сте направли и тема. Какви готини неща подминавате, които правят милиони, че този парцал Ив да отразяваме...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...