Jump to content



Изповедалница


Препоръчани коментари

  • Отговори 50
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Здрасти, бейб :girl_witch:

Ама как се довях само. Дали ще можем да се съберем бързичко тук, ще пусна едно съобщение на Лости :yahoo1:

Надявам се модераторите да са благосклонни към нас :unsure: и пък ще опитаме да напълним форумчето с нови линкчета. Още довечера ще пусна някой нов албум :lol:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:girl_in_love: Многооооо благодаря. Тъкмо ще има време да се поровим из дебрите на ориента и да намерим някой и друг хубав албум или песничка.

Вече потривам доволно ръце :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хе-хе, Самиии! :girl_in_love:

Хайде да идва Лости, дано и Шади да се сети да ни търси тук! Преди обновяването на форума съм виждала, че е писал тук. Дано ни намерят и другите...

 

И линкчета ще е хубаво да се съберат, че аз от другаде не съм теглила музика, в Мазиканата трудно се ориентирах и само глупости теглех. :1000 (1):

Ама какви емотикони, а?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хей, кои виждам тук... :flowers: Добре дошли! Събрахме се! :gora:

Ние поддържаме връзка с Шад..ще му кажа да дойде. ;) Ние всъщност преди доста време отворихме подобна тема тук, но си понесахме забележка и темата беше заключена. Но се радвам отново да видя такава тема тук. :)

Момо едно голямо ТенкЗ :ad:

Подписа ви надвишава допустимия размер!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен :flowers:

Напоследък интереса към този раздел доста е спаднал

и се надявам това да се промени след като имате такова желание и поемате инициативата :flowers1:

Само преживените неща са истински разбрани!!!
Link to comment
Сподели в други сайтове

Oriental, какво прави Шади, разкажи, че той я се появи, я не - вечно изчезващия Шади....

Дано и Куклата я довее някой вятър, чакаме още включване и от Лости. Диляра да се яви на хоризонта. :)

 

В този ред на мисли - софиянци, живи ли сте, здрави ли сте след бомбардировката тази сутрин?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ориентал :girl_in_love:

Надявам се с благословията на админите и модераторите този път да запазим тази темичка, за да се чувстваме добре и да си клюкарим :1000 (29): пък определено имаме желание, а ми се струва и възможност да събудим раздела :yahoo1:

Пина, днес в София е страшно. Живея в тези квартали, които са в близост до взривовете и няма да ти казвам как сутринта за малко не паднах от леглото. На една от големите експлозии след това един от прозорците ни, който беше затворен буквално излетя ... та не е весело нещо <_<

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ей, Сами!! Аз си мислех, че при вас е било по-скоро любопитен факт, станалото, отколкото да сте били пряко засегнати! Сигурно е много страшно да се събудиш така! Докато се окопитиш да разбереш какво става, какво ли не би му минало на човек през ума и все страхотии.

Аз имам приятели в Дружба, близо са до летището, но не съм се обаждала да ги чуя как е било при тях. Поне са чули със сигурност, за повече не знам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

momo, мерсаж за поканата! :) Минах от там, ама то аз съм леля там... :1000 (29):

 

Сетих се да споделя тук за един филм - Карамел (2007) ливански, за 5 ливански девойки (някои вече не са девойки...). Актрисата, която играе главната роля е и режисьор на филма. Режисирала е и клипове на Нанси Ажрам. Гледах филма и много ми допадна, силно неамерикански е. Не знам защо, но много ми напомни сюжета на този клип на Нансито

или има защо? :derisive:

Филма го има в Арената, както и в други тракери, ако има мераклии да погледат. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Момо, не може ли да си останем тук :54: и срамежливо да се изповядваме

 

Пина, ще му хвърля един поглед на този филм. Надявам се е нещо хубаво, че не ми се гледат тъжни истории. :1000 (1): Не знам ливанците що за филми правят :unsure: Май египтяните са по-по-най в това отношение

Редактирано от Samara
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сами, аз също най- вече бях любопитна що за филми правят ливанците... Не, че съм гледала египетски, ако изключим няколко филма, които гледахме измежду другото на летището в Кайро, докато чакахме 8 часа за полета...

Филма има много добри отзиви, както и не особено ласкави. Малко е философски, напомня ми на български филм, но е оптимистичен и на мен ми беше много уютно с него, но знаеш че не винаги вкусовете ни съвпадат :derisive:

 

Гледам Зуз и тук модерира, дано се появи и тя да каже някоя приказка, отдавна е зачезнала...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пфуу, голяма жега днес тука. :77:

Пина, Шади е добре. Преди няколко седмици беше в България за малко за да осъществи негова мечта (нека той се похвали като дойде ;) )

Подписа ви надвишава допустимия размер!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ориентал, Шади да не заминава за Бейрут :girl_in_love: обещал ми е да ме взема с него на камилите :girl_witch: да не забрави като ги натовари

или в краен случай, аз от Казабланка ще мина да го видя есента :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аааа, вижте какво, ако Шади ще ходи в Бейрут, трябва да знам! :1000 (1): И аз ще мина да го видя, ще прескоча от Тунис.... Еххх, тоз Магреб....

Мене по- ми се струва Шади да се е оженил, ама...

 

Ох, напоследък толкова много слушам Таркан! Новия му албум е страхотен! :girl_in_love: И той е страхотен... :girl_in_love: Днес съм на вълна Arada Bir. Не знам за какво се пее, но като гледам клипа и хубавия Таркан... не ми трябва и да знам :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Момо, не може ли да си останем тук :54: и срамежливо да се изповядваме

 

Може разбира се :)

А колкото до Зу, рядко влиза напоследък, че нали има бебок, с който си уплътнява времето :girl_in_love:

IMG2-1547558596.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ба, оженил се е Шади хъм не е зле :1000 (29):

Пина, какъв е тоз` нов албум на Таркан, откъде да го изкопая.

 

Аз съпер се ядосах, защото ми счупиха компютъра днес :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сами, на Таркан 'Metamorfoz" го има в този форум, в подфорума за Турска музика, май на рапидшер видях, че са сложили и още от една страница. Аз го дръпнах целия от Арена, но там трябва да си регистрирана.

Ако искаш виж в you tube или vbox7 пусни си някоя песен да видиш дали ще ти допадне... Препоръчвам ти Arada bir, Istanbul Agliyor, Pare Pare. Според мен албума е много добър! Направо не знам тоз човек на дърти години как успява толкова хитове да нареди.

Аз напоследък слушам само Мадона и Таркан - така е, който си е направил нови албуми.... :1000 (1): Албума на Мадона е страааашееен! :)

 

Това, че са ти счупили компютъра е много тъпо!! Знам как е... на нас нали ни го поляха и отиде зян.... :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Добра вечер на всички ви :Vishenka_05: много цилЮФки от мен и една малка принцеска за вас :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05: Виждам ... липсвала съм виии :Vishenka_05: и вии на мен :Vishenka_05:

Ей ма на, обаче , тука съм Ъгейн , пак няма да съм много редовна , ама ще досаждам :clap:

 

И ... тоя път наистина няма кой да затвори темата , защото самият админ се обади , тенкз Момо :flowers: фърляй по някой моабед насам , баш ни е драго :)

Сега имам за задача колкот мога по-бързо да влезна в ритъм ... колко време ли ми е нужно ;)

Ади лека от мен , до утре

Времето поставя всяко нещо и Всеки на мястото му !
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако се не лъжа днес Диляра има РД

Ако е така - да ни е жива и здрава :flowers: и много късмет !

 

а вие де се загубихте бре :ac: аз тамън се появих

Времето поставя всяко нещо и Всеки на мястото му !
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако се не лъжа днес Диляра има РД

Ако е така - да ни е жива и здрава :flowers: и много късмет !

 

а вие де се загубихте бре :ac: аз тамън се появих

 

 

Уаууууу, една от моите любимки...

Еми, да си ни е жива и здрава, каквото си пожелае, това да и се сбъдне.

 

P.S Аз тая тема защо чак сега я виждам???

Моята слабост са ремиксите и арабските миксове, те момичетата си ме знаят :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...