Jump to content



Препоръчани коментари

Добър ден! :1000 (29): С разрешение от администратор пускам тази тема за да ви попитаме вас коя нова папка бихте искали да има в раздел "Разни" ... Давайте си предложенията...

 

Мойте предложения са:

 

Мода и красота / името може да се промени/

Папка на форумците / В тази папка всеки потребител може да си направи собствена тема с данните и т.н... :1000 (29): /

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 37
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

папка само за определени форумци с пас,нещо като класово разделение :1000 (29): ,където да е без цензура

 

п.п. да речем някой бос дава първите покани,после всички които искат да викнат нов трябва да се одобри от 75% от вече помазаните........ и тка ше има повече интрига и ше се пукат всички да се правят на готини само и само да влезат там :girl_witch:

 

п.п.2 ако някой само се заяжда или бижда веднага отива пак при простосмъртните :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам папка-Пласична хирургия,мисля че тук ще си имаме много и какво да си дискутираме.

Коя певица си има нови придобивки,как ви се харесват,на коя се по-красиви,по-малки,по-голями и так нататък.1000%20(29).gif

Цици, задници,устнички,ботоксче,лифтингче,ще имаме много теми за обсъждане. :girl_in_love:

Вие как мислите? :lol: 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

интригата ни забавлява....кажи що

 

Ами щото едно,че форума стана по-разделен,друго,че много се оплакваха че са пренебрегнати,трето,че имаше хора дето изкарваха информация от там,четвърто....пето...шесто....и тнт..

На мен ми хареса втората идея на Вог в първия пост-тази за папка на потребителите,дето всеки може да си прави негова тема и тнт.... :derisive:

25-11.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам папка-Пласична хирургия,мисля че тук ще си имаме много и какво да си дискутираме.

Коя певица си има нови придобивки,как ви се харесват,на коя се по-красиви,по-малки,по-голями и так нататък.1000%20(29).gif

Цици, задници,устнички,ботоксче,лифтингче,ще имаме много теми за обсъждане. :girl_in_love:

Вие как мислите? :lol: 1000%20(29).gif

 

За !!! :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Папка на форумците / В тази папка всеки потребител може да си направи собствена тема с данните и т.н... :1000 (29): /

 

 

и аз съм за това,нещо като при 'легендите' в офтопика,нали вог,ама събрано в отделна папка

Link to comment
Сподели в други сайтове

и аз съм за това,нещо като при 'легендите' в офтопика,нали вог,ама събрано в отделна папка

 

Да, всеки си прави темата, а не например твой фр или мод... ; )

 

Или пък папки "Женско царство" & "Мъжко царство" :1000 (29): Мъжкарите нямат право да пишат в папката на момичетата!! :1000 (1): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, всеки си прави темата, а не например твой фр или мод... ; )

 

Или пък папки "Женско царство" & "Мъжко царство" :1000 (29): Мъжкарите нямат право да пишат в папката на момичетата!! :1000 (1): :1000 (29):

 

 

яко звучи,дано се навият,примерно можем само двамата да си направим наша обща тема без някойх да ни влиза вътре :1000 (29): само ше четът и ще се капят :laughing:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, всеки си прави темата, а не например твой фр или мод... ; )

 

Или пък папки "Женско царство" & "Мъжко царство" :1000 (29): Мъжкарите нямат право да пишат в папката на момичетата!! :1000 (1): :1000 (29):

 

Това последното ми харесва. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Гениалните предложенията: :1000 (29):

 

1. Папка на форумците

2. Папка само за определени форумци

3. Мода и красота

4. Пласична хирургия

5. Женско царство & Мъжко царство

 

гласувайте :1000 (29):

 

Като гласувате копнете предложенията от горе и дайте гласа си като поставите "1" пред папката...

Редактирано от V O G U E
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...