Jump to content



"Древните" / "The Originals"


Препоръчани коментари

  • Отговори 39
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ребека не е прекратила участието си окончателно, просто Клеър Холт иска да прекара известно време със семейството си в Австралия, защото отдавна не се е прибирала. Разбираемо е, но каза, че пак ще видим Ребека.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ребека не е прекратила участието си окончателно, просто Клеър Холт иска да прекара известно време със семейството си в Австралия, защото отдавна не се е прибирала. Разбираемо е, но каза, че пак ще видим Ребека.

 

Оо, бахти кефа.

 

Значи ще видим цялото семейство!

Засега сериалът върви много добре, персонажите са много интересни и ми става много уютно, докато го гледам, направо се пренасям в New Orleans. :happybday:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оо, бахти кефа.

 

Значи ще видим цялото семейство!

Засега сериалът върви много добре, персонажите са много интересни и ми става много уютно, докато го гледам, направо се пренасям в New Orleans. :happybday:

 

Навремето по БНТ даваха един сериал- The Big Easy, в който действието се развиваше в Ню Орлийнс и оттогава ми хареса градът и всяко нещо свързано с него и с Юга има шанс да ме зариби. А и за самия сериал е добре, че са на такова мистично място, действа на атмосферата- ето и новия сезон на AHS е сниман там неслучайно.

(btw, мразя думата зариби) :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този Илайджа е толкова як... Има нещо много силно и благородно в характера му. Навремето се е отдалечил от Марсел, заради брат си, а сега явно ще направи същото с Хейли. Давина ме дразни нещо. Клаус и Илайджа ще намерят начин да се справят с Майкъл и майка си. Може да им помогне брат им, който явно ще му писне от диктаторския натиск на майка им. Има какво да се развива, ще видим. На мен ми става доста интересно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 6 months later...
  • 5 months later...
  • 4 months later...

Никой ли не остана да гледа сериала? Аз сега си изгледах 2-ри сезон наведнъж и останах възхитен, отново. Имам чувството, че още от първия епизод на сериала се знае точно какво ще се случва и какъв ще бъде финала, много свързани и подредени са нещата.

 

Ребека ми е любимка, дали в тялото на негърката или в тялото на русокоската, просто супер много ме кефи, но доколкото знам в 3-ти сезон пак няма да я има много, много... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...

Следите ли го? Аз в момента съм на края на сеозн 3, останаха ми 2 епизода :Vishenka_05:

Много ми харесва този сезон, отново има интрига и напрежение. Стана ми страшно гадно за Ками .... Не тряваше да умира, не е справедливо. Път и тъкмо Клаус се влюби и му я отнеха. Много яка двойка бяха. :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
И аз го следя. Странно, че новият сезон го дават да започва Януари....

Много беше гадно това с Ками. Много ги харесвам с Клаус.

 

И аз ги харесвам, страхотна двойка са! :Vishenka_05:

 

Дано намерят начин да я върнат, все пак знаем че в този тип сериали всичко е възможно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...