Jump to content



"666 Park Avenue"


Препоръчани коментари

Слабо се е покачил. По предварителни резултати малко под 5 млн, което все още си е ниско. Дано се случи някакво чудо. Историята се заплита, особено с този медальон. И все още искам повече Ванеса и Тери!
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 43
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Е да, но има и още- защо Джейн я "влече" към къщата, защо точно те попаднаха там и прочие... Надявам се накрая да ни изненадат, че примерно Оливия е истинското зло,а не Гавин
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е да, но има и още- защо Джейн я "влече" към къщата, защо точно те попаднаха там и прочие... Надявам се накрая да ни изненадат, че примерно Оливия е истинското зло,а не Гавин

Принципно трябва да е тя, защото Гавин в последния епизод многократно спомена, че тя му е най-ценното нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Не вярвам да продължи по друга телевизия, все пак доста от лицата са на ABC. Имат така наречените 'talents deal'.

 

Хубавото е, че ще приключат историята на ниво, а няма да останем без завършек :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ей, жалко - сериалът е страхотен. Да, започна слабо, но като цяло е страхотно интригуващ, каста е от страхотни лица, жалко за ниските рейтинги. Дано премине в друг ТВ, но не знам ... Главно от актьорския състав съм впечатлен - добри лица, добри актьори, и стари от други програми, и нови поне за мен - нямам забележки.

Но ... Рейтинга е Бог.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Много яка и 9-та серия, още малко и край ...Жалко, то затова явно сега станаха така интересни - защото трябва да направят някаква развръзка за феновете на филма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Не се знае все още кога ще излъчат последните епизоди... Говори се, че това ще се случи лятото...

Надявам се забавянето да се дължи на това, че може би ще го закупи друга телевизия. ДАНО!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се знае все още кога ще излъчат последните епизоди... Говори се, че това ще се случи лятото...

Надявам се забавянето да се дължи на това, че може би ще го закупи друга телевизия. ДАНО!

Дано!!! :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Току-що изгледах последните два епизода на сериала - 12 и 13. Хареса ми финалът. Наистина завършиха историята подобаващо. За мен сериалът си остава един от най-силните този сезон и ме е яд, че го спряха толкова бързо, но...

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

И аз съм много доволен от финала и от сериала като цяло,въпреки,че накрая доста напомни на "Адвокат на Дявола".

 

И все пак се надявам скоро отново да видя Ванеса на екран.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Не съм толкова доволен от финала. Мисля, че беше много монотонен, нямаш някаква кулминация. Джейн явно се превърна в някаква безчувствена желязна лейди. :mf_surrender:
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

СПОЙЛЕРИ

 

Краят е готин определено, имаше много линии за развиване около силите на The Drake но нямаха време за тях. Последните сцени бяха много добри, Джейн си беше зловеща, кофти че мина на страната на злото но все пак оставиха и вратичка за доброто в лицето на Нона.

Бих го препоръчал, историята все пак имаше някакъв край.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...