Jump to content



Supernatural / Свръхестествено


Препоръчани коментари

Ето това е финал! :yoji: Епизода като цяло не беше много силен като за финал, но същинския край ме изкефи. Почти убеден съм обаче, че още във втори епизод на 10-ти СЕЗОН Дийн ще е отново нормален и интригата, която я има сега ще се изпари, а аз ще съм принуден да гледам още 21 епизода скука и тъпотия. :1000 (29): Дано не съм прав...

:gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 114
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Мен също последните 2 епизода много ми харесаха, страхотен финал, както ми бяха паднали в очите, така и се издигнаха! За сметка на това 21-ви беше тотална простотия. Това 5 минути "battle scene" да е сумтене, Абадон маха с ръка и Дийн я гледа начумерено... просто бяха поразен от тъпотия. И самия момент, в който я уби, беше толкова тъп и разочароващ, че чак ми стана яд! Ноо... както казах, добър край на сезона, дано следващия е по-добър.

 

Според мен сагата "Дийн е демон" ще се проточи поне половин сезон и после ще се измести конфликта, както например беше 6-ти сезон или 9-ти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...
  • 1 month later...
Тегля сезон 1 :D :D

Олее те били 10 сезона ... ужас :o :D :D

 

Гледай го до края на 5-ти сезон, който беше предвиден да е истинския край.. След него сериала не е същия и за нищо не става защото главния сценарист се отказа от него и го пое една некадърница. ;д

 

Аз още не съм изгледал новия епизод, ще го видим. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

Някой гледа ли го? Почват да ми липсват вече. Не е достатъчно интересно, за да гледам епизод по епизод, та чакам целия сезон да излезе. Нямам представа какво се случва със сериала. Дано са го развили добре, че щом ше има и 11 сезон.... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой гледа ли го? Почват да ми липсват вече. Не е достатъчно интересно, за да гледам епизод по епизод, та чакам целия сезон да излезе. Нямам представа какво се случва със сериала. Дано са го развили добре, че щом ше има и 11 сезон.... :mf_surrender:

АЗ! :Vishenka_05:

Дийн е демон, но демона изчезна сега убиват пак някви там..

Майката на Краули е някаква вещица и сега се опитват да премахнат белега на каин ли беше не знам.. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

АЗ! :Vishenka_05:

Дийн е демон, но демона изчезна сега убиват пак някви там..

Майката на Краули е някаква вещица и сега се опитват да премахнат белега на каин ли беше не знам.. :D

 

 

Ахаха, общо взето на едно място си циклят. 1000%20(29).gif Не бяха нужни спойлерите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази глупост я оставих вече. Язък за времето, което изгубих по този сериал. Ама то не е възможно 10-11 сезона да разтягаш една история. Луда работа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Като цяло много скучен сезон... :(

Дори финалният епизод беше скучен първите 25 мин, а след това ми стана интересно. Много яко завърши.

С нетърпение чакам другия сезон. а да и ДАНО НЕ Е СКУЧЕН КАТО ТОЗИ!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...

Гледам си го още.. Има доста добри епизоди от време на време, "The Vampire diaries", "Teen wolf", "Arrow" и "The originals" съм ги зарязал, но "Supernatural" все още по някакъв начин ми носи комфорт, докато го гледам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 years later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...