Jump to content


Препоръчани коментари

Как мога да направя така че в една страница създадена във Facebook снимките да се виждат само след като се стане фен на страницата?
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не може...

 

Не е вярно!Има начин!Имаше една много популярна група озаглавена нещо от сорта на "Защо не трябва да се храним в Макдоналдс" или нещо подобно.Там като харесаш групата се появяваше снимка на едно супер дебело америкаче!Така, че явно има начин - аз обаче не го знам!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами то в опциите има - Приложения - след това най долу има едно FBML в което може да се сложи ХТМЛ за хората които харесат страницата тогава да могат да видят цялата стр.. но за друго не знам...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не искам да правя нова тема, за това ще попитам тук...

Как мога да направя всички да виждат само общите ни приятели... Дори тези, които са във листа ми с приятели.

Link to comment
Сподели в други сайтове

аз искам да питам тук за да не правя нова тема...дочувам че смъквате песни от фейсбук плеърите, та искам да споделите как става това че искам да си смъкна нещо

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...