Jump to content


Линк: Ceca - Компилация от клипове


Препоръчани коментари

87320c99dc800245.png

4a7cb198a19e04c1.jpg

c23689f24a6ba3aa.png

Заповядайте още няколко линка :

P2PBG.com - Линк към Ceca - Компилация от клипове - Размер : 2.06 GB

Torrent.Alein.ORG - Линк към Ceca - Компилация от клипове - Размер : 2.06 GB

AVETorrents - Линк към Ceca - Компилация от клипове - Размер : 2.06 GB


Линк към Видео - Как изглеждат клиповете онлайн, можете да видите тук:

Включени изпълнения :

1.Ceca - Bruka
2.Ceca - Crveno
3.Ceca - Devojko vestice
4.Ceca - Dragane Moj
5.Ceca - Idi dok si mlad
6.Ceca - Ja Jos Spavam
7.Ceca - Kukavica
8.Ceca - Ne tuguj - kuni majko
9.Ceca - Necu da budem ko masina
10.Ceca - Nije Motonija
11.Ceca - Pazi s kim spavas
12.Ceca - Pustite me da ga vidim
13.Ceca - STAJE TO U TVOJE VENAMA
14.Ceca - Trula visna (Ceca - Trula visnja)
15.Ceca - Znam

Техническа информация :

- Държава : Сърбия
- Изпълнител : Ceca
- Албум : Компилация от клипове
- Жанр : Сръбска музика
- Формат : MPG
- Качество на картината ( Резолюция ) : 720 x 576
- Времетраене : 54 минути и 56 секунди

Цитат : "Не мисля, че ще намерите тези клипове някъде другаде с по-добро качество . Приятно гледане ."

С Уважение
Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, благодаря и на Теб, ако Ти си го качил в P2PBG.com, гледаме до все повече хора да достигне дадено нещо, защотов един момент могат и да изчезнат някои от тези сайтове, както е започнало, все пак не мисля, че чрез това се печелят пари, както са били правили хора от затворения сайт преди дни, все пак свободно сне сваля от сайтовете и все пак посочвам името, от който, защото не е мое и не гледам само за себе си, а да достигне дадено нещо, както споменах по-горе и ставам банален с повтарянето и затова няма да говоря повече .

Жив и здрав и наздраве .

И още нещо, аз не печеля пари, че ги разпространявам да допълня .

Не съм алчен и нагъл само за мен да има, както виждат Потребителите колкото мога и ми е по силите качвам по различни Торенти, като това никак не е малка отговорност, ако някой предяви претенции относно нещо качено някъде, пише си име, адрес и т.н. и лесно се проследява, но това не е целта на това нещо, което правим, а да е доволен потребителя, поставям се и от двете страни, защото мога аз или който и да било Потребител да иска да свали нещо от едно мясо, но да няма кой да му предостави това нещо, а в друг Сайт да го намери, това е целта, не се стремя само към един сайт, а като си бях на моето място дори и към Сървъри давах Линкове, но от тук ми е не посилно към Сървъри да споделям, защото като прекъсне връзката и се разпада всичко и отначало започва, опитвах многократно и не става за големи файлове за съжаление .

 

Успех и приятни минути с Ramania-BG.com .

 

 

С Уважение

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първо се пита преди да се разпространява по други сайтове,вече прекаляваш и не само аз го забелязвам! :)

Човека ги качва, за да е в помощ на потребителите. Не ги качва за слава, като някои хора. :) Какво лошо виждаш в това, че иска да помогне?

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
Добре, благодаря и на Теб, ако Ти си го качил в P2PBG.com, гледаме до все повече хора да достигне дадено нещо, защотов един момент могат и да изчезнат някои от тези сайтове, както е започнало, все пак не мисля, че чрез това се печелят пари, както са били правили хора от затворения сайт преди дни, все пак свободно сне сваля от сайтовете и все пак посочвам името, от който, защото не е мое и не гледам само за себе си, а да достигне дадено нещо, както споменах по-горе и ставам банален с повтарянето и затова няма да говоря повече .

Жив и здрав и наздраве .

И още нещо, аз не печеля пари, че ги разпространявам да допълня .

Не съм алчен и нагъл само за мен да има, както виждат Потребителите колкото мога и ми е по силите качвам по различни Торенти, като това никак не е малка отговорност, ако някой предяви претенции относно нещо качено някъде, пише си име, адрес и т.н. и лесно се проследява, но това не е целта на това нещо, което правим, а да е доволен потребителя, поставям се и от двете страни, защото мога аз или който и да било Потребител да иска да свали нещо от едно мясо, но да няма кой да му предостави това нещо, а в друг Сайт да го намери, това е целта, не се стремя само към един сайт, а като си бях на моето място дори и към Сървъри давах Линкове, но от тук ми е не посилно към Сървъри да споделям, защото като прекъсне връзката и се разпада всичко и отначало започва, опитвах многократно и не става за големи файлове за съжаление .

 

Успех и приятни минути с Ramania-BG.com .

С Уважение

 

 

 

ако ИМАШЕ И СИЙД...........ПО ДОБРЕ ЩЕ Е

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...