Jump to content


Елена Паришева, клуб Оргазъм Благоевград


Препоръчани коментари

Денят е 18.11, часът еее някъде след полунощ, мястото е клуб "Оргазъм", град Благоевград. Гост - Елена Паришева. С 2 приятелки се настанихме още рано-рано в дискотеката. Нещо малко се поуплашихме, че до към 12 и нещо нямаше много хора, но после маааааалко се понапълни, въпреки че пак имаше тук-там някоя празна маса. Не обърнах внимание Елена към колко часа дойде, нооо настроението вече беше на 6, хората се веселяха. Започна Елена, разбира се с "Още". И още с първата песен стана лудница. Нека да вметна още от сега, че участието беше 100% на живо. Попя малко, после спря за почивка и след това пак дойде. Пя "Soma mou", поздрави едни гърци. Също такааа пак едни македонки бяха там ( същите, които Галена споменава в "Нов фолк" ) и им вика на тях: "Що е маке, се е лудо." :1000 (29): Пя "Скасе"-то, "Гелям даде" :slapin: , "За да те забравя".

Аааа, сега се сещам, докато пя "Скасе" ии по едно време обърка текста и почна да пее - "Малко забравих текста, но ми е простено, щото съм руса." хаха .. Изпя 4 пъти "Още" - :happyppl: - а преди последния припев почва да пее "Студенски живот, ах, сладък живот" ..... та-ра-ра-ра, както е натам ..

От нейните си песни пя също 2 пъти "Душата в рая", "Първата последната", "Не на мене тия", "Ако ти стига", дуета със Стамен също и ако не се лъжа той също беше там, защото го поздрави с тая песен. Друго не помня. ;p

Много съм доволна от участието й, не съжалявам, че отидох .. не съм сядала нито за миг, няма такъв купон.

 

И ето някоя снимка - 1 , 2 , 3 , 4 .

И разбира се - За да те забравя

 

П.С. Забравих да кажа, че май си е оправила "р"-то .. По-изчистено ми се струваше, докато говори. Феновете да кажат.

 

И да не прави такива муцки на снимките, не ми харесва как излиза на тях .. а е толкова готина на живо. :Vishenka_05:

Редактирано от uLafa
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...