Jump to content


Въпрос относно графиките в профилите


Препоръчани коментари

Така, правя тази тема, за да се разясни какви в крайна сметка са правилата за графики в този форум. Тъй като един модератор ми обяснява едно, а явно друг върши друго. Не е необходимо да се излиза с обяснението, че в правилата всичко е написано, тъй като явно има различни разбирания за написаното там. Преди време бях подпис 500х300, който надхвърли кб-тите и го изтриха. Първоначално помислих, че е заради пикселите и обясних, че масово има подписи с такъв размер във форума, но не се махат. След което Ramires ми обясни, че размер 500х300 е позволен, тъй като припокрива позволения размер 400x400 пиксела. Следователно проблемът беше в размера в кб-ти, който надхвърляше 200 при позволени 140. Ок, съгласих се и намалих кб-тите му.

 

Вчера слагам подпис с размер 500х300 и големина 97 кб + аватар 10 кб = 107 кб при позволени 140. Днес влизам и виждам, че подписа е изтрит. Ок, някой би ли ми дал адекватно обяснение защо се получава така? Кое е от значение в подписа - да е 400х400 и не повече (т.е. изключваме варианта за 500х300) или гледаме сборът от подпис + аватар да не надвишава 140 кб?

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ей ги бре, Аче...Никви варианти ... Всичко под 400х400 е допУстимо...

 

2. Подписите не трябва да са по - големи от 400x400 пиксела, препоръчителен размер - 390 x 234 пиксела.

 

3. Важно: Сборът от големината на подписа и аватара не трябва да надвишава 140 кб. В противен случай те ще бъдат премахнати. Забраняват се аватари с разширение .gif и .png.

 

4. Подписи, които по преценка на модераторите не са подходящи за форума биват изтривани.

 

5. Постоянно връщане на един и същи подпис, който явно не е в рамките на допустимото може да доведе до предупреждение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е ок, кого да слушам сега - Ramires или теб? Моля ви, вземете се разберете вече как се процедира, че като гледам и вие не сте наясно. Сформирайте направо една дискусия тук. :)

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е ок, кого да слушам сега - Ramires или теб? Моля ви, вземете се разберете вече как се процедира, че като гледам и вие не сте наясно. Сформирайте направо една дискусия тук. :)

 

 

рамирес не разбира нищо от големината на подписите и за това няма как да ти е казал каквото и да е

Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;

Руски форум: питаш нещо и теб те питат;

Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

Link to comment
Сподели в други сайтове

рамирес не разбира нищо от големината на подписите и за това няма как да ти е казал каквото и да е

Сега като видях, беше Виктор. Извинявай! :1000 (30):

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега като видях, беше Виктор. Извинявай! :1000 (30):

Виктор ти обясни най-човешки, как процедира с подписите и аватарите той!

Подписи с размери 400х400; 500х300; 600х200 и т.н. изобщо не ги пипам.Но ако същите са с големина по-голяма от 140 кб., ги премахвам! На лични ти го обясниш поне 2 пъти! Колко по-елементарно да ти го напиша, че да разбереш? Или ползвайте препоръчителните размери за графиките си които е посочил Сакича и всичко ще е наред!

2935ssssssso.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Виктор ти обясни най-човешки, как процедира с подписите и аватарите той!

Подписи с размери 400х400; 500х300; 600х200 и т.н. изобщо не ги пипам.Но ако същите са с големина по-голяма от 140 кб., ги премахвам! На лични ти го обясниш поне 2 пъти! Колко по-елементарно да ти го напиша, че да разбереш? Или ползвайте препоръчителните размери за графиките си които е посочил Сакича и всичко ще е наред!

Чакай бе, човек, ти изобщо прочете ли горните постове? Защо се палиш от нищото? Някъде да съм споменал, че грешката е в теб, че не можеш да ми обясниш както трябва или че не мога да схвана какво ми обясняваш? Не, нали? Казах просто и ясно, че модератор (в случая ти) ми е казал, че 500х300 е приемен размер. И съответно сложих подпис с този размер, след което беше изтрит. Разбираш ли кое ме изненадва в случая? Че хем 500х300 е позволен, хем пак ми се трие. Та тогава се запитах кое в крайна сметка е позволено? И дали като цяло модераторския екип е на ясно с правилата и всички процедират по един и същи начин, или всеки прави, което си сметне за добре? Именно това ме накара да направя темата. Именно и това ме накара да попитам дали всички от екипа са наясно с правилото за графики. Защото после ние излизаме тъпите потребители, които от 2 обяснения не схващат. А всъщност грешката не е в нас.

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е моя беше 500х300 и ми го смъкнаха, разберете се поне да няма сърдити после.

 

 

що не се занимавате с нещо по важно! споделете някоя интересна новина или качете някое албумче ей така за разнообразие

Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;

Руски форум: питаш нещо и теб те питат;

Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

Link to comment
Сподели в други сайтове

що не се занимавате с нещо по важно! споделете някоя интересна новина или качете някое албумче ей така за разнообразие

Ми не бе просто се ядосах защото така или иначе пикселите са равни на допустимите да не говорим че големината ми е смешна, има хора с плакати и не ги пипат. Новина пуснах днес най-накрая си признаха че вълните от мобилните телефони вредят, ма няма много интерес де нали не е за Ивана или Петрана... :1000 (29): :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде да ме извините но сигурно 50% не спазват тези изисквания...

 

Еми, като видиш такъв би било добре да пратиш ЛС до Глобален модератор, за да премахне подписа, или аватара... ние не можем да следим всеки един потребител.

 

Виктор ти обясни най-човешки, как процедира с подписите и аватарите той!

Подписи с размери 400х400; 500х300; 600х200 и т.н. изобщо не ги пипам.Но ако същите са с големина по-голяма от 140 кб., ги премахвам! На лични ти го обясниш поне 2 пъти! Колко по-елементарно да ти го напиша, че да разбереш? Или ползвайте препоръчителните размери за графиките си които е посочил Сакича и всичко ще е наред!

 

 

140кб + аватара, не само подписа! Виктор иска да каже, че също важи да е равно на 800 пиксела, но големината да не надвишава 140кб със големината на аватара! Не знам какво повече ще питате, но това е общи линии.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми, като видиш такъв би било добре да пратиш ЛС до Глобален модератор, за да премахне подписа, или аватара... ние не можем да следим всеки един потребител.

140кб + аватара, не само подписа! Виктор иска да каже, че също важи да е равно на 800 пиксела, но големината да не надвишава 140кб със големината на аватара! Не знам какво повече ще питате, но това е общи линии.

точно така :1000 (30):

2935ssssssso.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, ок, значи за заключение - 500х300 е позволено, стига да не надвишава 140 кб заедно с аватара. В такъв случай всичко е ок, а модератора, който ми е изтрил подписа е бил в грешка.

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...