Jump to content



...и НеКа БъДе ФлУуУуД....


Препоръчани коментари

Помниш ли онзи ланец,утре пристига при мееееен B)

 

И тази сутрин ми пристигнаха едни обувки Вермахт и съм много щастливаааааааааааа :P

Я да ги видя тея обувки, де да знам би х си купила от продавалника нещо, ама обувки, ако са носени знам ли някой гъбички, или тея само няколко пъти са обувани е те тъй ще кажат де ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 6k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Помниш ли онзи ланец,утре пристига при мееееен B)

 

И тази сутрин ми пристигнаха едни обувки Вермахт и съм много щастливаааааааааааа :P

 

 

да видях го вчера :) и на мен много ми хареса

честито за обувките да си ги носиш със здраве

абе много рано започна с коледните подаръци :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я да ги видя тея обувки, де да знам би х си купила от продавалника нещо, ама обувки, ако са носени знам ли някой гъбички, или тея само няколко пъти са обувани е те тъй ще кажат де ;)

Ей сега ще ти ги покажа,а искаш ли да видиш очилата Армани,че ги пуснах да ги продава,щото ми писнаха вече и се вие няква опашка за 110 лева з аочила.,,луди хора :huh:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ей сега ще ти ги покажа,а искаш ли да видиш очилата Армани,че ги пуснах да ги продава,щото ми писнаха вече и се вие няква опашка за 110 лева з аочила.,,луди хора :huh:

:o 110 лева ги продаваш :unsure: ами то наистина си е добра сделка :unsure: ама аз винаги предпочитам да си ги купувам новички, не че много пари имам де :lol: мислих да си взема слънчеви с диоптър, ама да видим, какво ще направя по въпроса :rolleyes:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето ги обвуките:

 

SP_A01081.jpg

 

SP_A01111.jpg

 

SP_A01121.jpg

 

SP_A01101.jpg

 

SP_A01141.jpg

 

SP_A01161.jpg

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еййййййййййй ко прайте беееее ?

Гледаме обувки :huh: , а ти :unsure:

 

Тони на теб наистина ли ти харесват такива обувки или си ги колекционираш :huh: Аз по такива със висока платформа не си падам, е всеки със вкуса си де :rolleyes: Честити да са ти и да си ги носиш дълго време :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледаме обувки :huh: , а ти :unsure:

 

Тони на теб наистина ли ти харесват такива обувки или си ги колекционираш :huh: Аз по такива със висока платформа не си падам, е всеки със вкуса си де :rolleyes: Честити да са ти и да си ги носиш дълго време :)

Мене си ме кефят пък

И тая палтформа най ми е удобна за нсоене,а и обичам тежки обувки и за зимата ще с ами идеални :D

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мене си ме кефят пъкИ тая палтформа най ми е удобна за нсоене,а и обичам тежки обувки и за зимата ще с ами идеални :D
Ахъм е да де и аз това казах, щом си те кефят :rolleyes: всеки със различен вкус :) Ти прочетели в чата кво ти писах или пак ми подмина думите, като трамвай :o
Тони обувките са страхотни и аз си падам по такава платформа :)здрасти Влади
Нели айде пак здрасти :rolleyes:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ахъм е да де и аз това казах, щом си те кефят :rolleyes: всеки със различен вкус :) Ти прочетели в чата кво ти писах или пак ми подмина думите, като трамвай :o Нели айде пак здрасти :rolleyes:

 

здрасти :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вале,ето ги очилата B)

 

 

S10313873.JPG

 

S10313791.JPG

 

S10313853.JPG

 

S10313841.JPG

 

S10313801.JPG

 

S10313821.JPG

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вале,ето ги очилата B) S10313821.JPG
Ахъм якички са :rolleyes: ама на мен май не ми отива такъв тип, имам бузки :lol: трябва стъклата да са по-малки :rolleyes:

 

И сега кво викаш тълпа хора искат да ги купуват така ли :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

:huh: Това ли писа две минути бе Тони :unsure:
Ми не,явно си гледала преди като слагах снимките се бавих :blink:
къде си бе любоффффффффффффф ?
Тука съм и яко се дразня на тия иконки :angry:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

хе хе че си забавна ама
Е от теб по забавен няма незнаеш ли :rolleyes:
Ми не,явно си гледала преди като слагах снимките се бавих :blink:Тука съм и яко се дразня на тия иконки :angry:
На кои иконки бе Тони бонбони :unsure:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е от теб по забавен няма бе Мило незнаеш ли :rolleyes:На кои иконки бе Тони бонбони :unsure:

Бях те помолил да не ми казваш "мило"

благодаря ти за разбирането

2935ssssssso.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...