Jump to content



...и НеКа БъДе ФлУуУуД....


Препоръчани коментари

  • Отговори 6k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ами аз се чух преди малко с нея :) и няма просто как да влиза
Е то ясно сега учи по важно е :rolleyes: Ти иначе как си? :unsure:
Добър вечер!Как сте?
Добра да е , добре сме сладуранке :rolleyes:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е то ясно сега учи по важно е :rolleyes: Ти иначе как си? :unsure:
Аммм добре.Като изключим, че напоследък нямам време да се наспя :lol: Ти как си Вале.Кво стана с шофьорските?
Добър вечер!Как сте?
Добра да е :D Ами добре сме :) Ти как си
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аммм добре.Като изключим, че напоследък нямам време да се наспя :lol: Ти как си Вале.Кво стана с шофьорските?
:o На 17 съм на изпит :unsure: Дали ще го взема хич незнам ;)
Радвам се!Как мина деня?При мен беше супер!
Добре мина, харесах си легло, накрая нямаше от това със разтигателния механизъм, ама добре че нямаше, понеже после ме отказаха от него не било хубаво, а иначе 1405 лева :o ти смятай добре, че не се излъгах, обадиха ми се после да кажат, че намерили в склада си :D ама няма да ида да си го купя :lol:
Link to comment
Сподели в други сайтове

:o На 17 съм на изпит :unsure: Дали ще го взема хич незнам ;) Добре мина, харесах си легло, накрая нямаше от това със разтигателния механизъм, ама добре че нямаше, понеже после ме отказаха от него не било хубаво, а иначе 1405 лева :o ти смятай добре, че не се излъгах, обадиха ми се после да кажат, че намерили в склада си :D ама няма да ида да си го купя :lol:

 

 

хахаха :)е Ама намерили си?

Link to comment
Сподели в други сайтове

ти до 17-ти знаеш ли колко време има.Ако от сега седнеш да го мислиш...де ще му излезе края.Само ще се панираш
Ще се опитам да не се панирам :lol: че ако се панирам, ще се изпържа накрая :huh: :lol: Шегувам се :D Дано да го взема, щото ще се гръмна ,допълнително ще и плащам за 5 часа 125 лева :blink:
хахаха :)е Ама намерили си?
Не щото не ми харесват другите :unsure: И май по пръчка ще си правя ;)
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще се опитам да не се панирам :lol: че ако се панирам, ще се изпържа накрая :huh: :lol: Шегувам се :D Дано да го взема, щото ще се гръмна ,допълнително ще и плащам за 5 часа 125 лева :blink: Не щото не ми харесват другите :unsure: И май по пръчка ще си правя ;)

 

 

:) Мале днес съм се пръснала да се хиля с един даскал.Такива гафове като неговите не е имало! :D

Редактирано от sladurana_66
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тони е шастливаааааааааааааа

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Здрасти Деси :rolleyes: честит ти първи Постттт :) в новия форум B)

 

 

Миси Валенце :)

Аз обаче ще си лягам, ч еутре май ще е дълъг ден и кошмарна нощ... лека нощ на всички и сладки сънища :)

Има само един път към Рая на Земята, този път се нарича ЛЮБОВ!!!
005060252-big.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

ми добре

На тебе пък кой ти иска меннеието дали е добре или не? :bigemo_harabe_net-169:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

да да личи си

че си станала пак с лицето към чаршафа

Събудих се...правейки разни неща с друг човек,с който например спя в едно легло...така че едва ли съм станала със задника нагоре :naked:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...