Jump to content



...и НеКа БъДе ФлУуУуД....


Препоръчани коментари

  • Отговори 6k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ама всеки път такали, трябва да процедираме, аз искам винаги да си пиша със лилаво
Валееееееее,баси яката муска направихххх :girl_cry2:
Тони цветовете ли търсиш?Натисни бутончето А на първия ред ;)
Момо или Иво/незнам кой си/,аз знам че са там,ама искаме автоматично да си ги направиме,а не всеки път да слагаме цветове и шрифт :spam_light_en:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Валееееееее,баси яката муска направихххх :girl_cry2:Момо или Иво/незнам кой си/,аз знам че са там,ама искаме автоматично да си ги направиме,а не всеки път да слагаме цветове и шрифт :spam_light_en:

Бравооооооо на теб :cheers: Давай Ресторант да правим :1000 (30):

Аз да питам, що за някой хора не може да се гласува, имам предвид за Репутация :huh:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бравооооооо на теб :cheers: Давай Ресторант да правим :1000 (30):

Аз да питам, що за някой хора не може да се гласува, имам предвид за Репотация :huh:

Вале бе,пише се репУтация

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Опс да де :o Както и да е ;) И някой имали отговор на въпроса ми :rolleyes:

На кой неможеш да дадеш точка :girl_cry2:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

На кой неможеш да дадеш точка :girl_cry2:

На Рамирес :o Той вика каква е тая репутация, и нали му обяснявам, и той е как може да имам една точка :huh: и то от Админа, и аз му казах, че и аз съм гласувала за него, ама явно не ми зачита гласа :unsure:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Рамирес :o Той вика каква е тая репутация, и нали му обяснявам, и той е как може да имам една точка :huh: и то от Админа, и аз му казах, че и аз съм гласувала за него, ама явно не ми зачита гласа :unsure:

Май щото постовете му са минус още

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Настройките за шрифтовете които бяха на миналия форум ги няма на този.. за сега ще се наложи да ги правите всеки път, sorry :(

А за репутацията не знам, при мене си работи :huh:

Link to comment
Сподели в други сайтове

за мен явно нищо не става, дори и потребителския номер не може да ми се смени, както и да е. Щом 17 не става, дадох си заявка за 100 :) белким поне това стане!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Недялко Йорданов ми бил съсед,в нашия вход живеел,а аз 8 месеца живея в тоя блок и да незнам,а съм му фенка :girl_cry2:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Недялко Йорданов ми бил съсед,в нашия вход живеел,а аз 8 месеца живея в тоя блок и да незнам,а съм му фенка :girl_cry2:
Бягай за автограф :lol: И ми оправи темата Плссссссссссс :huh:

 

 

Админа направи забележка на Сакито за тоя алигатор, щото е с големи размери :lol:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам си нов подпис,сложи си го и ти,а аз ще го сложа на Владиииии,ахахахах,и ще му кажеме че форума дава автоматично подписи,ахахаха,ше се напикаяяяя :flowers:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

майко мила :1000 (15): я се стегни!!! :doctor:

Link to comment
Сподели в други сайтове

майко мила :1000 (15): я се стегни!!! :doctor:

Е много е по якоооо от безличното лого на старата Рамания :girl_cry2:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

е ай намалете го малко де :bigemo_harabe_net-88:
Аз казах ама кой да слуша, знаех си че ще се появиш :o
Е много е по якоооо от безличното лого на старата Рамания :girl_cry2:
Това от де го взе бе, Саки ми го показа преди час :blink:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е много е по якоооо от безличното лого на старата Рамания :girl_cry2:
Е кво да му намаля :o
Аз казах ама кой да слуша, знаех си че ще се появиш :oТова от де го взе бе, Саки ми го показа преди час :blink:
Е от подписа на Саки-от де да съм го взела,че му ли виждаш подписа къффф е :1000 (18):

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е много е по якоооо от безличното лого на старата Рамания :girl_cry2:

не бе Тони, ти не ме разбра, имах предвид да се свестиш относно Недялко и за това че се радваш, че ти е съсед ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

а относно логота страшно готини и питам кой го е сътворил?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...