Jump to content



...и НеКа БъДе ФлУуУуД....


Препоръчани коментари

Аз пък си легнах в 4,30 и станах в 9,15 :angry:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 6k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Кой те събуди??

Оня пияница Радо,дето ми скъса нервите снощи и трябваше да му отключвам да иде на работа,че и ми се разкрещя,че не съм го събудила и закъснявал за работа :angry:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

тя на мен ми дава от време на време,ама аз от снощния отчет не запомних нищо :lol: Добре съм Митко :) Преди малко станах от леглото :D Ти как си?

 

Супер съм,радвам се на форума.Ами и мен ме събудиха и сега замислям отмъщение защото съм много отмъстителен. :lol:

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Оня пияница Радо,дето ми скъса нервите снощи и трябваше да му отключвам да иде на работа,че и ми се разкрещя,че не съм го събудила и закъснявал за работа :angry:
да го беше спънала :lol: едва ли има смисъл да се ядосваш за тва ,ще вдигнеш пак захарта :huh:
Супер съм,радвам се на форума.Ами и мен ме събудиха и сега замислям отмъщение защото съм много отмъстителен. :lol:
теб пък кои те събуди???Отмъстителен :blink: -нещо ново научихме ;) Аз за тва предупреждавам от вечерта-не ме будете иначе......лошо :)оххххх,нито кафе помага,нито нищо.В главата ми все едно вълци вият :(
Link to comment
Сподели в други сайтове

:unsure: Какво стана бе Жоре :huh:

Вале ще ги кача, но трябва някой да ги вмикне в постовете ми, аз не мога. Няма смисъл да давам, линк за едно и също нещо няколко пъти. :unsure:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вале ще ги кача, но трябва някой да ги вмикне в постовете ми, аз не мога. Няма смисъл да давам, линк за едно и също нещо няколко пъти. :unsure:

Тони или някой от другите ще го вмъкне :rolleyes: или ми го прати на ЛС. :rolleyes:

Link to comment
Сподели в други сайтове

някой желаещ да ми откъсне главата? :bigemo_harabe_net-83:

 

и аз искам някой да откъсне мойта

че яко ме цепи и ми се вие свят :blink:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оня пияница Радо,дето ми скъса нервите снощи и трябваше да му отключвам да иде на работа,че и ми се разкрещя,че не съм го събудила и закъснявал за работа :angry:

а ти па ако знаеш как си изкарах акъла нощес

 

спя си аз и чувам шумолене в кухнята

и се обръщам сънена и виждам един силует в тъмнината

и си мисля че си ти- и викам ха,ма много е слаба тони и де й е косата дългата :lol:

и си викам - призраааак :lol:

 

доде се освестя, радо кресва - ооо,мира кво праиш маааааааааааа :lol:

Link to comment
Сподели в други сайтове

а ти па ако знаеш как си изкарах акъла нощес

 

спя си аз и чувам шумолене в кухнята

и се обръщам сънена и виждам един силует в тъмнината

и си мисля че си ти- и викам ха,ма много е слаба тони и де й е косата дългата :lol:

и си викам - призраааак :lol:

 

доде се освестя, радо кресва - ооо,мира кво праиш маааааааааааа :lol:

Аз не ходя като вас нощем по хладилника да ям,то тва пияното се е събудило гладно и е тръгнало да търси плячка,само да има късмет да се прибере пак пиян,ох майкоооооооооооо :angry:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

aз кат го видях още не беше изтрезнял :lol:

сега не знам

Тва в колко часа беше нощес?

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

kak можа ааа
E да не съм клюкарка :D :lol:
и си мисля че си ти- и викам ха,ма много е слаба тони и де й е косата дългата :lol: и си викам - призраааак :lol: доде се освестя, радо кресва - ооо,мира кво праиш маааааааааааа :lol:
:lol: Абе вие сте голям цирк :huh: Чак ви завиждам по-някога :D Че ти в кухнята ли спиш бе Мире :huh:
Link to comment
Сподели в други сайтове

E да не съм клюкарка :D :lol:

 

е не си де споко... айде след а малко почвам да работя .. ах колко е хубаво човек да се върне към старата си професия

Link to comment
Сподели в други сайтове

е не си де споко... айде след а малко почвам да работя .. ах колко е хубаво човек да се върне към старата си професия
:unsure: Maникюр ли ще правиш на някой :rolleyes:

 

 

Айде пак изчезвам за малко :unsure: :huh:

Link to comment
Сподели в други сайтове

E да не съм клюкарка :D :lol: :lol: Абе вие сте голям цирк :huh: Чак ви завиждам по-някога :D Че ти в кухнята ли спиш бе Мире :huh:

Да,за да е по далече от моята стая..че нали знаеш какъв вълк си гледаме у нас :wacko:

 

И малката баня и толаетна са точно до кухнята,а тя кухнята е барабар с хола де,така че все тая...и Мира си става нощем,хапва си,ходи си до банята и й е екстра.Така хем Мира се тъпче на спокойствие,хем Марк е спокоен :lol:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...