Jump to content



...и НеКа БъДе ФлУуУуД....


Препоръчани коментари

Да и на мен ми се е случвало оправи си настройките, моя е на немски език и е нокия Н73 , или го изклюзи и пак го включи и така съм пробвала и е ставало оправяло се е не си го ....... просто нещо в настройките си пипнал

 

Дано е тва че 700 стотака на вятара и ше трябва пак да бачкам 20 дни за такъв телефон

Редактирано от `ChiNki`
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 6k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

ti na kvi leta be6e bre chinki :)

Къде ти е кирилицата бреееееее :girl_cry2:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано е тва че 700 стотака на вятара и ше трябва пак да бачкам 20 дни за такъв телефон

Споко ще се оправи, или си влез в настройките, ако не стане по другия начин който ти казах :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

е да не изпадаме в подробности.... дай първо име само

Е ти си моето Миме,а гаджето дето няма да си на Нг с него е Иванчо,а най-добрият ти приятел е Собиески :derisive:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой на колко години е :1000 (29):

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е ти си моето Миме,а гаджето дето няма да си на Нг с него е Иванчо,а най-добрият ти приятел е Собиески :derisive:

голямаааа грешка... Мара подробната майкооооо

Link to comment
Сподели в други сайтове

ve4e sam evropeec, i pi6a samo na latinica ;)

imam de, ama s taq vista, nqkoi bukvi sa smeni, i se draznq kato sgre6a, ili zapecna :)

Е ползвай кирилицата на форума,аз така имах проблеми с лаптопа :girl_cry2:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...