Jump to content



...и НеКа БъДе ФлУуУуД....


Препоръчани коментари

  • Отговори 6k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Говорих си 2 часа и 15 минути с бившата жена на Радо,странно ...каква ли ще ми е сметката :1000 (29):

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

:huh: И кво толкова си говорихте

За коя какво ни е лъгал :1000 (29):

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде лека нощ от мен че утре ми се излиза малко на пазар иначе ако поседя още малко няма мога да се излюпяпристигна и другият приятелка seriozna ligla

 

що що?

Link to comment
Сподели в други сайтове

що що?

Пак любопитстваш ли беееееееееее :girl_cry2:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Говорих си 2 часа и 15 минути с бившата жена на Радо,странно ...каква ли ще ми е сметката

 

Пък аз днес си преебах телефона като говоря немогат да ме чуят а аз ги слушам някой да знае нещо по въпроса с Nokia 5700 express music съм

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой да знае защо не мога да пиша в чата в форума

Ми а з мога :o

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пък аз днес си преебах телефона като говоря немогат да ме чуят а аз ги слушам някой да знае нещо по въпроса с Nokia 5700 express music съм

Ми явно микрофона ти се е скапал :unsure:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

да знаеш случайно как се казвам?

Фамилия или презиме те интересува :1000 (29):

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пък аз днес си преебах телефона като говоря немогат да ме чуят а аз ги слушам някой да знае нещо по въпроса с Nokia 5700 express music съм

Да и на мен ми се е случвало оправи си настройките, моя е на немски език :lol: и е нокия Н73 , или го изключи и пак го включи и така съм пробвала и е ставало оправяло се е :) не си го ....... просто нещо в настройките си пипнал

Link to comment
Сподели в други сайтове

и трите...

Па питай баща си тогава,аз не съм чак толкова умна :sm199:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...