Jump to content



...и НеКа БъДе ФлУуУуД....


Препоръчани коментари

  • Отговори 6k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Тия китайците знаете ли как кращават имената на децата си

Да знам пускат един тиган по стълбите и каквито звуци издаде тигана така се казва дето им :lol:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вале, не знам що така съм те писал, ама няма нищо, нали те знаят.

Чинки, знаем бре, пускат неква тенжера или некъв капак и каквото се чуе, тва му е името (май така беше)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да знам пускат един тиган по стълбите и каквито звуци издаде тигана така се казва дето им
Хах браво да не работиш в китайски ресторант :lol:
Вале, не знам що така съм те писал, ама няма нищо, нали те знаят.Чинки, знаем бре, пускат неква тенжера или некъв капак и каквото се чуе, тва му е името (май така беше)
Тва днеска ми го казаха и се спуках от смях
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хах браво да не работиш в китайски ресторант :lol:
Чики Мики Не в Гръцки Ресторант бачкам :D
Вале, не знам що така съм те писал, ама няма нищо, нали те знаят.Чинки, знаем бре, пускат неква тенжера или некъв капак и каквото се чуе, тва му е името (май така беше)
Окс :D щом казваш :)Тиган пускат до колкото ми е известно :)
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вале, весела коледа!

 

http://www.ramania-bg.com/index.php?showto...view=getnewpost

Айде, чуйте тва..

Аз съм малко болен, така че може малко рано да ви оставям..

 

Тва е мноо яко имам го мой го има и на бг варянт мисля че бони го изпълняваше

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аха а случайно да знаеш как се превейда думата ukukuruko

Ами не съм я чувала тая дума ама аверката след малко ще чати с един приятел в скайп той е грък ще го пита :) и ще ти предам, днес или утре :)

 

А знаеш ли какво значи Аркодаки :lol:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами не съм я чувала тая дума ама аверката след малко ще чати с един приятел в скайп той е грък ще го пита и ще ти предам, днес или утре

 

А знаеш ли какво значи Аркодаки

 

Нямам си и предвата имам един съсед където учи в гърция мнооо е яко като заговори на гръцки приятен език

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами не съм я чувала тая дума ама аверката след малко ще чати с един приятел в скайп той е грък ще го пита :) и ще ти предам, днес или утре :)

 

А знаеш ли какво значи Аркодаки :lol:

 

 

Saki Maki :)

 

Чинки, Шевчед - Паре, паре тва е оригиналаа

 

Gamsiiiiiiiiiiz vijdanziiiz, ben senzis ne yaparim simdi soyle, beni acilarla birktin nedeeeeeeen, nedeeeeen....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Saki Maki Чинки, Шевчед - Паре, паре тва е оригиналааGamsiiiiiiiiiiz vijdanziiiz, ben senzis ne yaparim simdi soyle, beni acilarla birktin nedeeeeeeen, nedeeeeen....
Аз пък мислех че на бони е оргинала Редактирано от `ChiNki`
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам си и предвата имам един съсед където учи в гърция мнооо е яко като заговори на гръцки приятен език

Обаче е много твърд език, тука като заговори шефката ми и мъжа и със Главния Шеф на гръцки много ми е странно, щото те със мен говорят на Руски, а като почнат да говорят на руски едно мекичко по-добре, ама Гръцкия език е интересен между другото :) Аркодаки е Мече

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче е много твърд език, тука като заговори шефката ми и мъжа и със Главния Шеф на гръцки много ми е странно, щото те със мен говорят на Руски, а като почнат да говорят на руски едно мекичко по-добре, ама Гръцкия език е интересен между другото Аркодаки е Мече

 

Малиии само за руски не ми говори че го най мразя като видя филм с руско аудио и спирам да го гледам

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малиии само за руски не ми говори че го най мразя като видя филм с руско аудио и спирам да го гледам

 

 

Панимайш.

Що бре ко му е на езика ;)

Няма грозен език, ако се налага ще му свикнеш :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Qsu- здравей, или като кихнеш пак казват Qsu

Qmas=Наздраве като пиеш

Калимера-Добър ден, Калиспера-Добър Вечер , Амесос-Веднага

И зои моу- Живот Мой Моро Моу-Любов Моя и Сома Моу-Твойто Тяло др.

Незнам много :) ама за тея се сещам сега по лесните

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малиии само за руски не ми говори че го най мразя като видя филм с руско аудио и спирам да го гледам
Ние тука говорим на измислен Руски :lol: Ако ни чуеш съм сигурна че няма да ни разбереш :lol: Aма важното е, че ние се раззбираме :)
а на гръцки не е да хахахаха
Кво било? :D
Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде лека нощ от мен че утре ми се излиза малко на пазар иначе ако поседя още малко няма мога да се излюпяпристигна и другият приятелка seriozna ligla

То и аз лягам след, малко че утре съм на работа сутринта

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...