Jump to content


Раздел "Народна музика"?!?


Препоръчани коментари

Извинявайте много модераторите, но е срамота при положение, че поп-фолка и забележете - циганската музика имат отделни раздели, да поставяме нашата си автентична музика в графа "Други". Настояваме да направите такъв раздел, защотото определено е голяма излагация от ваша страна.
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

583n.jpg

 

Броя на темите е отговор на въпроса ти.За 157 теми повечето заявки едва ли е удачно цял раздел да се прави.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
Аз пък мисля, че е! Това не е просто някаква музика - това е народна музика. Може би, ако има такъв специален раздел би имало повече, които да влизат в него. А и е обидно - влизаш да си намериш някое хоро и търсиш раздела с народна музика - в един момент гледаш, че е по-лесно да изтеглиш някое маане отколкото нещо българско. Редактирано от omline
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Tochno taka! Tova da imash razdel s narodna muzika e vapros na chest, ne na broi temi. Vse pak tova e nashata avtentichna muzika i nqkaksi ne e uvajitelno da si nqma otdelno podrazdelenie. :feminist_en:

 

p.s. izvinete, che pisha na latinica, no v momenta nqmam kirilica.

Форума има вграден килизатор за такива случаи (Ако нямате инсталиран кирилизатор използвайте комбинацията "Shift + Windows button" за да превключите на кирилица.), а ако погледнете темата други, преобладават темите с народна музика.Името на раздела ли да се смени?Това си го решава админа.И предложенията се пускат в темата за предложения, за да ги види който трябва.Тоест админа.Можете да помогнете да се развие раздела като пишете в него, пускате теми и линкове.Раздел без модератор да се грижи за него (да качва музика) е обречен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Влизам предимно да следя фолклорната музика, поп фолка се вее навсякъде вече туй не е приоритет само тук и за този форум (което и никога не е било!), но наистина форума си е ориентиран към "купон" музиката което включва чалга, поп фолк, кючеци, гюбеци, ориенталско, и накрая по нещо от балканските съседи и някоя електро тупалка. Та мисълта ми е че наистина би било хубаво ако човек иска да си свали някой нов фолклорен албум или песен да може да влезе в определения раздел, а не да рови темите между страниците в този неопределен раздел "Други". И съм сигурен че ако има отделен раздел "Фолклорна музика" ще има и по-голям интерес да се качват и да се катологизирват фолклорни албуми, сега всеки може да си помисли че труда ще му е напразен ако качи някой ценен фолклорен албум в неопределения раздел "Други" и да очаква да го видят хората като мен които обичат тази музика. Айде тази тема може би е за конструктивните предложения за развитие на форума но щом е пусната тук давам и аз моя коментар тук.
Link to comment
Сподели в други сайтове

omline на няколко пъти задавам същият въпрос, не знам що за хора пренебрегват съществуването на този раздел Фолклорна или Народна музика, това не е друга а е българска музика. Въпреки че ника ми е 4алгатроник народната музика ми е на сърце, даже съм качвал и изпълнения в раздела, и не пускаите скрийншотове за да ми показвате посещаемостта в разделите, има хора без опит и надали ще тръгнат да търсят народна музика в раздел други, то си е логично. Админа ако разбира български, нека да преименува или да създаде нов такъв раздел под наименованието фолклорна или народна музика.

Редактирано от 4algatronik
Link to comment
Сподели в други сайтове

Освен това 90% и повече от нещата, които се качват там са именно народни албуми, песни и клипове - това не е ли достатъчно красноречиво, за да се създаде такъв раздел?. Аз сега съм направил един подбор на народни песни в изпълнение на Ку-ку бенд, но е обидно такива хубави песни да влизат в графа "Други".
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубаво де, ще го измислиме, не съм знаел че има толкова върли почитатели на народната музика при нас. До сега по форумите подобни раздели са стояли винаги съвсем празни, за това и тук няма подобен раздел, но щом имате мерак да напълните подобен раздел, няма да ви възспирам :)

IMG2-1547558596.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубаво де, ще го измислиме, не съм знаел че има толкова върли почитатели на народната музика при нас. До сега по форумите подобни раздели са стояли винаги съвсем празни, за това и тук няма подобен раздел, но щом имате мерак да напълните подобен раздел, няма да ви възспирам :)

 

Супер. Благодарим много за бързата реакция. Още сега ще се разпиша с едно албумче.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

честито на печелившите

след малко и аз мисля да се разпиша с един албум ;)

Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;

Руски форум: питаш нещо и теб те питат;

Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...