Jump to content


Въпрос за имена не песни?


Препоръчани коментари

Значи имам един въпрос:

 

Може ли по някакъв начин да си копна само имената на песните ми и да ги сложа в коментар във форум!? Имам предвид нещо като избирам няколко песни, давам им Copy, отварям коментар в някой форум, там Paste и да ми се появят само имената на песните както съм ги написал на компа!? :mf_surrender:

 

П.П. Имам предвид да копирам група а не да ги копвам едно по едно!?

Подписа ви надвишава допустимия размер!

2ро предупреждение!

IMG2-1245585240.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Aко те разбирам правилно, искаш да отвориш папка в компютъра си, да дадеш селект оу, копи и да ги плеснеш във форума?

Не мисля че може да стане това, или поне аз не се сещам как.

IMG2-1547558596.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Aко те разбирам правилно, искаш да отвориш папка в компютъра си, да дадеш селект оу, копи и да ги плеснеш във форума?

Не мисля че може да стане това, или поне аз не се сещам как.

И аз съм на същото мнение! 1000%20(30).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Алтернативен вариант да го направиш, е да използвуваш Print Screen бутона,сейваш и прикачаш като картинка...така е най-лесно,лошото е, че не е много прегледно и си ограничен от големината на екрана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ако всичко се намира в една папка, можеш да използваш програма за създаване на списък на директория, примерно DirLister. Избираш си директорията и ти прави тхт с имената на файловете. Другия вариант е да ги отвориш в уинамп/медиа плейър, запаметяваш като плейлист и после отваряш файла с ноутпад, но има повечко играчка при разчистването на текста, по-лесно ще ти е да си ги напишеш на ръка

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
ако всичко се намира в една папка, можеш да използваш програма за създаване на списък на директория, примерно DirLister. Избираш си директорията и ти прави тхт с имената на файловете. Другия вариант е да ги отвориш в уинамп/медиа плейър, запаметяваш като плейлист и после отваряш файла с ноутпад, но има повечко играчка при разчистването на текста, по-лесно ще ти е да си ги напишеш на ръка

 

Благодаря ти! Ще пробвам пък ще видим какво ще стане!

 

Edit: Така ще стане с WinAmp-а само малко ще си поиграя но... Благодаря ти много!!! 1000%20(30).gif Имаш една бира от мен ;)

Редактирано от DIDO

Подписа ви надвишава допустимия размер!

2ро предупреждение!

IMG2-1245585240.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...