Jump to content



Препоръчани коментари

  • Отговори 31
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Както казах вече лично на теб -мисля че подразделите от страия Поп-фолк трябва да се махнат,няма смисъл от толкова раздели,че да се чудиш чак кое къде да търсиш.

 

Моето предложение е :

 

Да се пусне една тема :Ретро,в която да се дават линкове.За какво е цял раздел,след като почти никой не пише,това са ми наблюденията върху стария раздел.

 

Да се пусне тема:За линкове,които се виждат в чужбина,пак няма смисъл от цял раздел

 

Албуми 2007-също ненужно,може да се направи също в една тема.

 

Текстове и обложки-също една тема,всеки да си заявява какъв текст или обложка му трябват и останалите да помагат само с това,което е заявено,че се търси

 

За Поп-фолка мисля че е достатъчно Основния раздел +ЛИнк&Рикуест и разбира се ВИдеоклипове

 

За другите раздели нямам никви претенции,Общи приказки си е добре с подраздел Игри само

 

И въобще предложението ми е да има колкото се може по-малко подраздели,щото става мазало да търсиш кое къде е.Мисля че основните раздели говорят достатъчно за себе си,за да се създава излишна работа в подразделите..

Тва е от мене

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

В раздел Световна Музика да има Видеоклипове под раздел Моля :rolleyes: Най-вече в Раздел Гърция :unsure:

Поп-фолка също да не пропуснете :D

 

В Поп-фолка да има раздел Ретро с под раздели Линкс и Рекуест :rolleyes:

 

Едно под-разделче за Мирето да вмъкнете някъде , а какво ще кажете, за Диетични Ястия и Сладкиши и Храни :unsure: Тя мисля, че беше казала, че има някаква такава идейка, която на мен ми се струва добра, само да се поддържа естествено :rolleyes:

 

Съгласна съм с Карибеца за Народната Музика :rolleyes: Нека Има :unsure:

 

Под раздел Честит Рожден Ден в Новини да има :unsure:

 

За Друго не се сещам, ако ми дойде нещо на ума ще го споделя после :huh:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен:

 

Оставам на вас задачата да се занимавате с Българската Музика, аз искам да обърна по-голямо внимание на Световната музика. В раздел Pop, Dance, Disco, Latino освен Линк и Рикуест да има раздел Videoklip + Watch Online - молбата ми раздела да се казва така, произтича от факта, че освен линкове към клипове, ще има и линкове към разни онлайн сайтове от където можем да гледаме премиерите на най-новите клипове!

 

Това е като гледам, в другите форуми от Световна музика нещата стоят перфектно, нищо друго не им е нужно: ЛИНК И Рикуест са им напълно достатъчни!

 

Щях да забравя, да не забравите в Поп-фолка да сложите раздел за ДИСКОГРАФИИ, както беше и в стария форум ;)

Редактирано от .::NiGhT_RuNNeR::.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен трябва да има Ретро раздел в Поп-фолка,защото една тема за Ретро-то ще стане километрична.

За раздела за чужбина напълно съм съгласен с 'Melissa',даже и тема за това е излишна.Линкове за хората извън България ще се дават в самата тема,защо трябва за едно и също нещо да се пускат две теми,като може да се пуснат два линка в една тема.

Текстове и обложки трябва да има.В БГ трябва да има 'Друга музика' /за народна,класическа и т.н./

Дискографиите може да отпаднат,в "каталога" под всеки изпълнител ще се изписва "Да" за дискография,когато във форума има линкове за всичките му албуми и препратки към тях.

За "Албуми 2007" може и да не трябва,но за "Албуми 2008" ще трябва да се направи.Защото се пуска една тема с първият албум и след коментарите за него,линка за вторият албум може да иде на 2,3 или 4 страница,а до края на годината?

За сега това е от мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно сега исках да предложа да се създаде един цял раздел ДИСКОГРАФИИ в форум Световна музика, тъй като имам мерака да изготвям разни дискографии на разни чуждестранни изпълнители от всякакъв тип жанр,който жанр ще се пояснява в обяснителната част при създаването на темата. Та какво мислите за тази ми идея?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно сега исках да предложа да се създаде един цял раздел ДИСКОГРАФИИ в форум Световна музика, тъй като имам мерака да изготвям разни дискографии на разни чуждестранни изпълнители от всякакъв тип жанр,който жанр ще се пояснява в обяснителната част при създаването на темата. Та какво мислите за тази ми идея?

 

Доколкото разбирам говориш за раздел 'Дискографии' независимо от стила,ако е така аз съм 'ЗА'.

 

П.С. Точно за това говориш,ама няма кой да вникне в това което чете :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доколкото разбирам говориш за раздел 'Дискографии' независимо от стила,ако е така аз съм 'ЗА'.П.С. Точно за това говориш,ама няма кой да вникне в това което чете :)
ок,сега да видим момо и другите дали ще одобрят,а къде са останалите сега? :huh:
Значи до тук нищо, циклим в кръг, добре за Поп-а ще сложа видео клипове и онлайн... За БГ-то какво правиме?
относно цялостни форум Българска музика, се разбери с останалите, аз за него претенции нямам никакви! За идеята ми, в форум Световна музика да се създаде,цял раздел ДИСКОГРАФИИ, какво мислиш ти и останалите? :unsure:
Link to comment
Сподели в други сайтове

това е готово

дааааа видях и темичка дории направих послучай откриването му от мен след малко с първата дискография :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Митко,

 

погледни стария ретро раздел,там освен в Темата за Ретро хит на Деня не се ппише никъде,за кво да е цял раздел,като никой не пише и всичко си остава на задните страници :unsure:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Митко,

 

погледни стария ретро раздел,там освен в Темата за Ретро хит на Деня не се ппише никъде,за кво да е цял раздел,като никой не пише и всичко си остава на задните страници :unsure:

 

Убеди ме :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съгласен съм с Тони, че подфорумите много разводняват нещата. Търсенето става бавно и т.н.

Относно Поп-фолк-а и по-точно Ретро - частта, предлагам вместо да има подфорум за всяка отделна година, да има една важна тема в която да се вкарат всички албуми по години (по възможност с линк, траклист, обложка, ... ако има и текстове... :D ). Знам, че ще става бавно, всеки ще допълва и при добро желание някой мод ще ги подрежда. :rolleyes:

Все пак идеята за подреждане по години не е никак лоша и не смятам, че трябва да се губи направеното в стария форум. :)

 

Имам предложение за всички линкове на нови неща, които се предоставят.

Предлагам албумите и всички песни като цяло да са само с оправени тагове и обложки (особен за по-старите влизащи и в Дискографии). И още нещо за таговете - нека Artist, Album Title и Title да са "чисти", тоест такива каквито трябва да бъдат, а отделните собствени тагове да са само в Comments (примерно skyauto.eu/ramania, ramania-bg.com, Miro's Music - както правя аз :lol: и т.н.). В смисъл, да се въведе нещо като единен стандарт. :P

Лично за мен е много циганско, грозно и дразнещо като си пусна някоя песен и да ми изписва Obi4am_Aleks примерно! :blink:

Сваленият файл с хубави, нормални тагове прави много добро впечатление. Когато сваля файл с Obi4am_Aleks например, повече не свалям от същото място.

За линковете от други форуми това едва ли ще е възможно, но поне хората, които сме си във форума бихме могли да го правим. Цялата "сложна" операция би отнела не повече от 5 мин. за албум на ъплоудера.

Малко е педантично...

Поздрави от Монк! :lol:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам предложение за нов подфорум!Според мен няма смисъл да правя нова тема за това пиша тук,ако е грешно извинявам се! И тай предложението ми е да има подфорум,в който да се пишат есета,теми и т.н Той ще е полезен на много хора от форума!Какво мислите?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам предложение за нов подфорум!Според мен няма смисъл да правя нова тема за това пиша тук,ако е грешно извинявам се! И тай предложението ми е да има подфорум,в който да се пишат есета,теми и т.н Той ще е полезен на много хора от форума!Какво мислите?

Биха казал,че раздел ИНТЕРНЕТ би побрал в себе си тази идея!

И аз съм я обмислял тази идея и все не ми стигаше йураж да я споделя с всички вас,но ето ти го предложи!

Ако идеята допадне на всички,защо не?

Но не съм съгласен да се прави нов раздел!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Биха казал,че раздел ИНТЕРНЕТ би побрал в себе си тази идея!

И аз съм я обмислял тази идея и все не ми стигаше йураж да я споделя с всички вас,но ето ти го предложи!

Ако идеята допадне на всички,защо не?

Но не съм съгласен да се прави нов раздел!

 

 

Добре за раздела съм на пълно съгласна!Остава само някой да ни чуе и да одобри идеята :rolleyes:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре за раздела съм на пълно съгласна!Остава само някой да ни чуе и да одобри идеята :rolleyes:

Аз ви подкрепям изцяло, остова другите да си кажат решението :rolleyes: Въпреки, че това е Форум за музика, но защо пък да си нямаме такъв Подфорум, така повече потребители бихме превлякли :unsure: Не, че ни липсват, като гледам така форума за сега се развива добре :rolleyes: Но има още какво да се желае ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разберете,че няма нужда от отделни подфоруми-такива неща се събират в една тема,която се развива,а не цял подфорум с 20 теми,в които никой не пише :unsure:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз искам да попитам има ли някъде или ще има ли тема за рожденници и къде ще се намира в кой раздел .

И за това установих,че няма нужда от цял подраздел.Нека си пускаме темите за рожденниците или в Новини или в Общи приказки ;)

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

И за това установих,че няма нужда от цял подраздел.Нека си пускаме темите за рожденниците или в Новини или в Общи приказки ;)

 

Че то рожденният ден си е жива новина, както някой беше казвал :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че то рожденният ден си е жива новина, както някой беше казвал :)

Аз го бях казвала,когато писанх за подраздел в Новини в старата Рамания :D

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...