Jump to content

Търсене във форума

Показване на резултати, ползващи тага 'евровизия 2019'.



Разширено търсене

  • Търсене по тагове

    Добави тагове, разделяйки ги със запетаи.
  • Търсене по автор

Търсене по съдържание


Музикален форум - Рамания

  • За форума
    • Правила
  • Музика от България и чужбина
    • Българска поп фолк музика
    • Българска поп музика
    • Балканска музика
    • Световна музика
    • Текстове на песни
  • Разни теми за отмора
    • Зона Рамания
    • Общи приказки
    • За специалистите
    • Новини
  • Popnable's Световните Класации
  • Popnable's България Топ 100
  • Popnable's Новости
  • Ретро Фолк's Статии
  • Ретро Фолк's Музика
  • Ретро Фолк's Галерия
  • Ramania's Новости
  • Ramania's Статистики
  • Евровизия's Дискусии
  • Рок и Хардрок's Дискусии
  • Рок и Хардрок's Видео Клипове

Намери резултати в...

Намери резултати, които съдържат...


По дата на създаване

  • От

    До


Последно обновяване

  • От

    До


Филтриране по брой на...

Регистриран

  • От

    До


Група


AIM


MSN


Website URL


ICQ


Yahoo


Jabber


Skype


Location


Interests

Намерени 4 резултата

  1. Отварям темата за всякакви новини, свързани със следващото издание на Евровизия 2020, което ще се проведе в Холандия.
  2. Първият полуфинал ще се проведе на 14 май 2019 г. 17 страни ще участват на първия полуфинал. Тези страни плюс Израел, Испания и Франция ще се включат в гласуването. Украйнапървоначално бе разпределена за участие във втората половина на първия полуфинал, но по-късно се оттегля от участие в песенния конкурс поради противоречия и затруднения в националната селекция за избор на представител и песен. Recap на песните от полуфинала: № Страна Език Изпълнител/и Песен Превод 01 Кипър английски Тамта „Replay“ „Преиграване“ 02 Черна гора английски „D-Moll“ „Heaven“ „Рай“ 03 Финландия английски Даруд и Себастиан Рейман „Look Away“ „Погледни надалеч“ 04 Полша английски, полски Тулия „Pali się“ „Те изгарят“ 05 Словения словенски Зала Крал и Гаспер Шантл „Sebi“ „Сам“ 06 Чехия английски „Lake Malawi“ „Friend of a Friend“ „Приятел на приятел“ 07 Унгария унгарски Йоци Папай „Az én apám“ „Моят баща“ 08 Беларус английски ЗЕНА „Like It“ „Харесай го“ 09 Сърбия английски, сръбски Невена Бозович „Круна“ „Корона“ 10 Белгия английски Елиът „Wake up“ „Събуди се“ 11 Грузия абхазки, грузински Ото Немсадже „სულ წინ იარე“ („Сул тцин иаре“) „Давай сега“ 12 Австралия английски Кейт Милър-Хайдки „Zero Gravity“ „Нулева гравитация“ 13 Исландия исландски „Хатари“ „Hatrið mun sigra“ „Омразата ще надделее“ 14 Естония английски Виктор Кроун „Storm“ „Буря“ 15 Португалия португалски Конан Осирис „Telemóveis“ „Мобилни телефони“ 16 Гърция английски Катерин Дуска „Better Love“ „По-добра любов“ 17 Сан Марино английски Серхат „Say Na Na Na“ „Кажи На На На“
  3. Вторият полуфинал ще се проведе на 16 май 2019 г. 18 страни ще вземат участие на втория полуфинал. Тези страни плюс Великобритания, Германия и Италия ще се включат в гласуването. Recap на песните от полуфинала: № Страна Език Изпълнител/и Песен Превод 01 Армения английски Сърбук „Walking Out“ „Ходя навън“ 02 Ирландия английски Сара Мактернър „22“ — 03 Молдова английски Анна Одобеску „Stay“ „Остани“ 04 Швейцария английски Лука Ханни „She Got Me“ „Тя ме хвана“ 05 Латвия английски „Carousel“ „That Night“ „Тази нощ“ 06 Румъния английски Естер Пеони „On a Sunday“ „В неделя“ 07 Дания английски, датски, немски, френски Леонора „Love Is Forever“ „Любовта е завинаги“ 08 Швеция английски Джон Лундвик „Too Late for Love“ „Много късно за любов“ 09 Австрия английски Паенда „Limits“ „Граници“ 10 Хърватия английски, хърватски Роко Блазевич „The Dream“ „Мечтата“ 11 Малта английски Микела Пач „Chameleon“ „Хамелеон“ 12 Литва английски Юриюс „Run with the Lions“ „Бягай с лъвовете“ 13 Русия английски Сергей Лазарев „Scream“ „Крещя“ 14 Албания албански Йонида Маличи „Ktheju tokës“ „Възстановете земята“ 15 Норвегия английски, северносаамски „KEiiNO“ „Spirit in the Sky“ „Дух в небето“ 16 Нидерландия английски Дънкан Лорънс „Arcade“ „Аркада“ 17 Северна Македония английски Тамара Тодевска „Proud“ „Горд“ 18 Азербайджан английски Чингиз „Truth“ „Истина“
  4. Тук ще коментираме фаворитите при залозите. 20.04 - Класиране на Първи полуфинал 1 Greece Katerine Duska - Better Love 91% 1.04 1.04 1.04 1.06 1.03 1.08 2 Cyprus Tamta - Replay 90% 1.04 1.04 1.04 1.06 1.07 1.06 3 Iceland Hatari - Hatrið mun sigra 82% 1.14 1.14 1.15 1.17 1.14 1.17 4 Hungary Joci Pápai - Az én apám 75% 1.25 1.25 1.25 1.25 1.28 1.3 5 Slovenia Zala Kralj & Gašper Šantl - Sebi 75% 1.25 1.25 1.25 1.22 1.36 1.31 6 Serbia Nevena Božović - Kruna 71% 1.3 1.3 1.35 1.4 1.36 1.3 7 Australia Kate Miller-Heidke - Zero Gravity 70% 1.38 1.38 1.4 1.33 1.25 1.42 8 Czech Republic L. Malawi - Friend of a Friend 68% 1.4 1.4 1.45 1.29 1.4 1.36 9 Belgium Eliot - Wake Up 68% 1.35 1.35 1.5 1.33 1.4 1.45 10 Estonia Victor Crone - Storm 66% 1.45 1.45 1.4 1.44 1.4 1.47 11 Portugal Conan Osíris - Telemóveis 65% 1.5 1.5 1.45 1.44 1.36 1.56 12 Poland Tulia - Pali się 55% 1.65 1.65 1.75 1.67 1.85 1.78 13 San Marino Serhat - Say Na Na Na 40% 2.8 2.8 2.1 2.38 1.91 2.48 14 Finland Darude & S. Rejman - Look Away 28% 3.5 3.5 3 3.75 2.6 4.8 15 Belarus Zena - Like It 28% 4 4 3.55 3 2.5 3.5 16 Montenegro D mol - Heaven 14% 7.5 7.5 7 5 5.75 7.2 17 Georgia Oto Nemsadze - Keep on Going 13% 8 8 8 6.5 5 7.4 Класиране на втори полуфинал 1 Netherlands Duncan Laurence - Arcade 91% 1.01 1.01 1.01 1.01 1.01 1.04 2 Russia Sergey Lazarev - Scream 90% 1.02 1.02 1.02 1.01 1.02 1.05 3 Sweden John Lundvik - Too Late for Love 89% 1.02 1.02 1.02 1.07 1.01 1.04 4 Switzerland Luca Hänni - She Got Me 87% 1.03 1.03 1.08 1.08 1.03 1.09 5 Azerbaijan Chingiz - Truth 83% 1.1 1.1 1.14 1.07 1.1 1.16 6 Malta Michela Pace - Chameleon 77% 1.15 1.15 1.17 1.25 1.2 1.23 7 Armenia Srbuk - Walking Out 76% 1.14 1.14 1.29 1.3 1.2 1.23 8 Norway KEiiNO - Spirit in the Sky 68% 1.3 1.3 1.4 1.4 1.33 1.3 9 Denmark Leonora - Love Is Forever 54% 1.75 1.75 1.62 1.72 1.65 1.54 10 North Macedonia Tamara Todevska - Proud 53% 1.85 1.85 1.67 1.5 1.85 1.6 11 Albania Jonida Maliqi - Ktheju Tokës 52% 1.8 1.8 1.67 1.57 1.8 2.24 12 Romania Ester Peony - On a Sunday 45% 2.1 2.1 2 2 2.05 2.28 13 Lithuania Jurij Veklenko - Run with the Lions 42% 2.2 2.2 2.2 2 2.2 2.38 14 Austria Pænda - Limits 20% 5.5 5.5 4.5 3 4 5.2 15 Moldova Anna Odobescu - Stay 19% 5.5 5.5 4 4.5 4.75 5.1 16 Latvia Carousel - That Night 18% 5.5 5.5 5 4.5 5 5.7 17 Croatia Roko - The Dream 18% 6.5 6.5 6 1.95 5.1 18 Ireland Sarah McTernan - 22 16% 6 6 5.5 6 5.5 6.2 Победител на конкурса 1 Netherlands Duncan Laurence - Arcade 30% 2.4 2.1 2.38 2.38 2 Russia Sergey Lazarev - Scream 18% 4 3.8 4 4 3 Switzerland Luca Hänni - She Got Me 18% 3.25 4.2 4.5 4 4 Sweden John Lundvik - Too Late for Love 10% 6 8 7 7.5 6.8 5 Malta Michela Pace - Chameleon 4% 14 21 15 17 6 Norway KEiiNO - Spirit in the Sky 4% 14 19 21 17 15 7 North Macedonia Tamara Todevska - Proud 4% 14 21 21 17 8 Azerbaijan Chingiz - Truth 3% 25 17 26 26 9 Armenia Srbuk - Walking Out 2% 25 51 34 34 10 Denmark Leonora - Love Is Forever 1% 25 61 67 51 11 Albania Jonida Maliqi - Ktheju Tokës 1% 25 67 67 51 48 12 Croatia Roko - The Dream 1% 50 76 126 101 13 Austria Pænda - Limits 1% 50 151 101 101 140 14 Ireland Sarah McTernan - 22 1% 50 201 101 101 15 Lithuania Jurij Veklenko - Run with the Lions 1% 100 201 81 101 16 Romania Ester Peony - On a Sunday 1% 50 201 126 101 140 17 Moldova Anna Odobescu - Stay 1% 100 201 126 101 18 Latvia Carousel - That Night <1% 100 251 151 101
×
×
  • Create New...