Jump to content



Какво мислите за Анна Висси?


Какво мислите за Анна Висси?  

74 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

  • Отговори 43
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

  • 4 weeks later...

Ана Висси е една от емблемите на гръцката музика.От както слушам гръцко винаги е била актуална.Когато съм ходил в Гърция винаги е била на корицата на някое издание и винаги има по някоя статия за нея в жълтата преса.

 

Песните й не са ми от най-любимите и въобще тя не ми е сред любимите гръцки изпълнители,но я уважавам и не мога да й отрека заслугите. :)

 

Изглежда перфектно за годините си,дори не бих й дал толкова,на колкото е в действителност.Много е енергична,лъчезарна и позитивна.Засичал съм я в Халкидики преди време,но ми направи впечатление,че се държеше страшно добре с тълпата от фенове,които бяха около нея.

 

Нашите фолк певачки може да взимат пример от нея за всичко.

 

Лично за мен идеалната гръцка певица трябва да е Анна Герби 1000%20(29).gif С песните на Кети,но с характера и излъчването на Анна. 1000%20(30).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
Ана Висси е една от емблемите на гръцката музика.От както слушам гръцко винаги е била актуална.Когато съм ходил в Гърция винаги е била на корицата на някое издание и винаги има по някоя статия за нея в жълтата преса.

 

Песните й не са ми от най-любимите и въобще тя не ми е сред любимите гръцки изпълнители,но я уважавам и не мога да й отрека заслугите. :)

 

Изглежда перфектно за годините си,дори не бих й дал толкова,на колкото е в действителност.Много е енергична,лъчезарна и позитивна.Засичал съм я в Халкидики преди време,но ми направи впечатление,че се държеше страшно добре с тълпата от фенове,които бяха около нея.

 

Нашите фолк певачки може да взимат пример от нея за всичко.

 

Лично за мен идеалната гръцка певица трябва да е Анна Герби 1000%20(29).gif С песните на Кети,но с характера и излъчването на Анна. 1000%20(30).gif

 

Съгласен съм. Само дето двете се скараха яко и гръцката музика много страда от този скандал. Искам още едно дуетче от тях, нещо като продължение на Kalitera I Dio Mas1000%20(30).gif Ама тя Кети си е виновна. Аз какво да направя като е проклета? Изгони Фивос и пропадна жестоко.

Редактирано от NyLoN_BoY
Link to comment
Сподели в други сайтове

Съгласен съм. Само дето двете се скараха яко и гръцката музика много страда от този скандал. Искам още едно дуетче от тях, нещо като продължение на Kalitera I Dio Mas1000%20(30).gif Ама тя Кети си е виновна. Аз какво да направя като е проклета? Изгони Фивос и пропадна жестоко.

 

Нека й е на Кети.Да се научи малко на отношение.Единственото,което я крепеше толкова дълго време беше това,че е заедно с Фивос...Сама си го вкара. :baaasmiley:  А иначе дори и да направят втори дует никога няма да минат успеха на първия. :mf_surrender:  Мисля,че би се получил невероятен дует между Анна и Пеги Зина,но не знам в какви отношения са двете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз не знам. Но мисля че няма да направят, защото Пеги пее за Минос, а Анна за Сони. И аз бих искал Анна да направи нов дует, не само с Карвелас (който като певец ме дразни) От няколко години насам се говори за дует между Анна и Деспина, но това май никога няма да стане, но не се знае, щом Сертап Еренер и Манто свалиха томахавките и направиха, защо Анна и Деспина не направят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
Аз пък лично нямам мнение за нея! Слушал съм я преди и ми е харесвала вече не я слушам! :)

Подписа ви надвишава допустимия размер!

2ро предупреждение!

IMG2-1245585240.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
  • 3 months later...

Много добра певица и страхотна жена, макар, че в Гърция не е на почит, защото не е "чиста" гъркиня(не е родена в Гърция)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...