Jump to content


Василис Карас: Тони Стораро вече ми е брат! (ВИДЕО)


akil

Препоръчани коментари

Василис Карас: Тони Стораро вече ми е брат! (ВИДЕО)


6cb0ceead2fd.jpg


Стораро се сближи с гръцката звезда на участие във Велинград

Тони Стораро се срещна за пореден път със своя кумир Василис Карас. Гръцката звезда бе на участие във Велинград и човекът-глас не пропусна възможността да гледа отблизо своя идол.

Този път обаче близостта между двамата премина професионалното. Карас обяви Тони за свой брат, след като го накара да изпълни своеобразен ритуал – налял една чаша уиски и му казал, че всеки от тях трябва да изпие по 50% от съдържанието й.
Тони се възпротивил, тъй като е спрял алкохола, а освен това карал лек грип и взимал лекарства. Гръкът отсякъл, че не приема „не” за отговор. Това било достатъчно за Стораро и той на мига изгълтат уискито на екс. „Сега вече си мой брат!”, казал Василис.

„Всички знаят, че той е един от любимите ми изпълнители и да общувам с него, за мен бе огромна чест. Нещо повече – за мен това е една сбъдната мечта! Много съм щастли. А това, че ме нарече свой брат, ме развълнува до крайна степен. Трудно ми е да изразя с думи какво чувствам…”, коментира Тони, който неслучайно е наричан българския Василис Карас.



Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...