Jump to content


Относно интернета


Препоръчани коментари

Някой може ли да ми каже,как чрез рутер мога да хвана интернет на комп,без да пускам кабел до него.Виждал съм някакви антенки но за тях трябва ли специялна лан карта или не?И как изобщо се казва това нещо?

А и ми се върти в главата че някой ми е казвал че и с Бултут можело-Вярно ли е това?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не,с блутут не става.За тая цел си купуваш един адаптор,който се слага в юесбито на компа.Струва около 20-25 лева.

 

А как се казва за да мога да го потърся

Link to comment
Сподели в други сайтове

А как се казва за да мога да го потърся

 

Аз си взех този от технополис >>> http://www.technopolis.bg/b2c/details/5683...A-0614-/150Mbit и бих казал, че ще ти върши екстра работа, разбира се ако не ти се дават 30 лв има и по евтини. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Аз си взех този от технополис >>> http://www.technopolis.bg/b2c/details/5683...A-0614-/150Mbit и бих казал, че ще ти върши екстра работа, разбира се ако не ти се дават 30 лв има и по евтини. :)

 

 

Казаха ми че адаптера трябва да е същата марка,като рутера за да се свържат.Вярно ли е?

Рутера ми е TP-LINK

Link to comment
Сподели в други сайтове

Казаха ми че адаптера трябва да е същата марка,като рутера за да се свържат.Вярно ли е?

Рутера ми е TP-LINK

Мисля,че не,ама все пак питай в магазина.Пък и TP-LINK са едни от най-евтините и не са лоши.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля,че не,ама все пак питай в магазина.Пък и TP-LINK са едни от най-евтините и не са лоши.

 

Проблема е че в момента не мога да отида до магазин,мисля да си го поръчам.Но за всеки случай,ще си взема същата марка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Казаха ми че адаптера трябва да е същата марка,като рутера за да се свържат.Вярно ли е?

Рутера ми е TP-LINK

 

За пръв път чувам такова нещо, мисля че не е вярно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За пръв път чувам такова нещо, мисля че не е вярно.

 

 

Днеска ми го донесоха малко странно ми работи.Не е като кабела

попринцип ми стига от 4 до 9мв/с скабела

А с Адаптера,когато вратата ми е отворена от 150-300кб/с

Когато е затворена стига до 1,5мв

Странна му работа а рутера е на няма и 10 метра от мен и седи на 1-2 чертички (слаб)

Предполагам,че някакви програми за подсилването му няма,защото аз използвам едва 10% от реалната скорост на нета

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Днеска ми го донесоха малко странно ми работи.Не е като кабела

попринцип ми стига от 4 до 9мв/с скабела

А с Адаптера,когато вратата ми е отворена от 150-300кб/с

Когато е затворена стига до 1,5мв

Странна му работа а рутера е на няма и 10 метра от мен и седи на 1-2 чертички (слаб)

Предполагам,че някакви програми за подсилването му няма,защото аз използвам едва 10% от реалната скорост на нета

 

Мисля че може да е и от рутера може да не ти праска много честотата ! Но може и wirless дето си взел да не ти сварши много добра работа,а и мястото ти е доста малко според мен http://www.virtualnazona.com/product.php?ProductID=2148 това ще ти сварши доста добра работа ;) Аз хващам с такова от 40/50 метра минимум,отличен сигнал !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...