Jump to content



Новости във форума


Препоръчани коментари

Може би вече сте забелязали, че има новости във форума, ще ги разясня с няколко думи.

Инсталирани са 3 нови мода:

- автоматично намаляване на уорна - 7 дни след последното предупреждение или наказание, нивото се намалява автоматично, така ако имате примерно 30% уорн, след 21 дни без провинения, ще е 0%... Не е ясно още работи ли, но ще се разбере скоро ;)

- съобщение в чата при пускане на нова тема - когато пуснете нова тема, в някой от общите раздели, се появява линк към нея в чата. Безмислена екстра, но беше лесна за инсталиране и за това я добавих.

- удобрение от администратор при преминаване в по-горна група - отнася се само за членовете на група members. Когато натрупат нужния брой постове и трябва да преминат в друга група, ще бъдат проверявани, по този начин ще се избегне писането на безмислени постове само с цел преминаване в друга група. Хората с безмислени постове няма да бъдат одобрени.

IMG2-1547558596.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 41
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Модовете работят, особено полезен ми е последния :)

Всички преминали в по-горна група и спрели да пишат, ще изпадат автоматично всеки месец, ако в рамките на 3 месеца даден юзър не натрупа 75 поста, явно не е активен във форума и ще си остава завинаги в група members.

IMG2-1547558596.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Много се извинявам че ще ви притеснявам,но имам един въпрос. Гледам че има хора които имат по малко коментари от мен а са със статус раманиакс а аз съм мембер, имам някакво провинение за което незная или е станала някаква грешка... или може би се е случило нещо че от може би месец не съм влиза,понеже не ми остава много свободно време.. Ще съм много благодарна ако ми се даде възможност и ми се оправи статуса да се постарая да си влизам по често в сайта и форума както и да не съмм просто неактивен профил, но незнаех че правилата са се променили. Надявам се че ще проявите разбиране, за което предварително съм ви много благодарна :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще съм много благодарна ако ми се даде възможност и ми се оправи статуса да се постарая да си влизам по често в сайта и форума както и да не съмм просто неактивен профил, но незнаех че правилата са се променили. Надявам се че ще проявите разбиране, за което предварително съм ви много благодарна :)

- удобрение от администратор при преминаване в по-горна група - отнася се само за членовете на група members. Когато натрупат нужния брой постове и трябва да преминат в друга група, ще бъдат проверявани, по този начин ще се избегне писането на безмислени постове само с цел преминаване в друга група. Хората с безмислени постове няма да бъдат одобрени.

 

Aдмина ясно го е написал.Бъди активна без спам и ще минеш в по горна група.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ма малеее, затягаме колани все повече :)

Тва за тия дет трупат постове е иделано, защото аз хем тичам след гъзъ им да изтрия спама, и после си им давам малко почивка :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много се извинявам че ще ви притеснявам,но имам един въпрос. Гледам че има хора които имат по малко коментари от мен а са със статус раманиакс а аз съм мембер, имам някакво провинение за което незная или е станала някаква грешка... или може би се е случило нещо че от може би месец не съм влиза,понеже не ми остава много свободно време.. Ще съм много благодарна ако ми се даде възможност и ми се оправи статуса да се постарая да си влизам по често в сайта и форума както и да не съмм просто неактивен профил, но незнаех че правилата са се променили. Надявам се че ще проявите разбиране, за което предварително съм ви много благодарна :)

 

От 30.10.2009 са ти последните постове, нормално е да изпаднеш в грушпа Members, като спреш пак да пишеш, пак ще изпаднеш..

Правилата винаги са били такива, просто сега се е случило да ти направи впечатление ;)

До сега нещата се случваха ръчно, сега е автоматично, всеки месец хората, който нямат нужния месечен брой постове, показващи че са активни потребители, а не само статисти, ще изпадат в група Мembers.

Така групата Ramaniacs ще е съставена само от активни потребители.

IMG2-1547558596.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля че тези правила са пълна глупост!!!

Смятате ле че форума по този начин ще се развива по добре,ще се трупат повече безсмислени постове,модовете ще имат много повече работа и т.н. премерно имам рег в 5-6 форума нужно ли е постоянно да пишеш за да не губиш някакви права,че има хора които само си четат разглеждат и т.н.,някой само свалят,не вииждам смисъл в цялата работа или държите само една определена група да са във форума и да накарате всички останали да пишат,защо трябва да пиша за да мога да видя линкове или прочее,тези звания също са глупост и много голяма заради тях някй пишат ли пишат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никъде не видях написано, някой да те кара да пишеш.Пишеш само ако искаш да виждаш линковете.Форума е за всичики желащи, но линковете се виждат само от активните потребители.Това не е блог.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е ясно че никой никого не кара,но по този начин няма да се развива по добре форума а ще намаляват потребителите,тези които не влизат редовно тук ще спрат нацяло да го посещават,а една част ще са принудени за да видят линковете да ръсят щяло и нещяло във темите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мдааа, и аз съм на това мнение. С цел да не запустява форума, защото явно много от потребителите, вкл и аз, не пишат във форума, а само ползват линковете, се толерира флоода (макар че има контрол) или спама. Пиша в някакви безсмислени теми какво правите в момента, и незнам си какво, само и само да не си загубя правата защото веднъж вече ми бяха възстановени. Но това е решение на Админите, а нас като потребители, никой не ни пита ....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добри или лоши, правилата са за да се спазват.Всеки при регистрацията си се е съгласил с тези правила.Не е коректно сега да недоволствате.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Форума не е торент тракер. Като искате да сваляте има фрии сървъри, там няма да ви карат да пишете.

Тук правилата са такива, който иска само да сваля, да си намери друго място за целта.

IMG2-1547558596.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много по разумен вариянт е този които иска да сваля да пише в темата за да види линка,в по интелигентните форуми където се споделя музика едно от правилата е линкове задължително да се пускат скрити ,но явно чалга наблягащите форуми са далеч и в страни от европа и начините за споделяне на музика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много по разумен вариянт е този които иска да сваля да пише в темата за да види линка

 

 

И аз съм на това мнение. Доста от хората тук натискат бутона "Благодаря" след като свалят песента просто, за да не спамят излишно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мдааа, и аз съм на това мнение. С цел да не запустява форума, защото явно много от потребителите, вкл и аз, не пишат във форума, а само ползват линковете, се толерира флоода (макар че има контрол) или спама. Пиша в някакви безсмислени теми какво правите в момента, и незнам си какво, само и само да не си загубя правата защото веднъж вече ми бяха възстановени. Но това е решение на Админите, а нас като потребители, никой не ни пита ....

 

 

И аз съм на това мнение. Доста от хората тук натискат бутона "Благодаря" след като свалят песента просто, за да не спамят излишно.

 

я как се разписахте така като ви гледам не сте ми много познати не мисля и че натискате бутона благодаря винаги когато сваляте даден линк. форума не може да запустее без тези от вас който само сваляте а не коментирате по темите дали ви харесва или не както каза момо това не е тракер или фрии сървър това е форум а форума е за да се коментира и пише по темите а не само да се тегли ако не ви харесват правилата горе в ляво има един бутон изход

Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;

Руски форум: питаш нещо и теб те питат;

Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...

Честно казано и аз съм съгласен, че трябва да се пише във форума, но не спам, а смислене постове въпреки, че аз не съм от хората, който мн мн пиша.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дали нее станала някоя грешка,мислех си че коментирам нормално и днес изненада несе виждат линковете.Ако някой ми помогне ще сам по активен.Просто без Раманиа съм за никаде,3 години за това.Благодария предварително.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма грешка, като не си активен спираш да имаш превилегиите на активните, така ще е докато не почнете да пишете във форума, а не да го ползвате за донор.

IMG2-1547558596.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Форума не е торент тракер. Като искате да сваляте има фрии сървъри, там няма да ви карат да пишете.

Тук правилата са такива, който иска само да сваля, да си намери друго място за целта.

 

 

А който иска само да качва? Или не може? Трябва и да се спами достатъчно във форума, че да можеш един вид да докажеш, че си мнооого активен?! momo, ти поне много лесно можеш да видиш, че повечето от моите постове са линкове към интересни за форумците неща...и в един момент ме карате да флудя и спамя като някой noob, за да мога да продължа да споделям с всички това, което имам...това е нелепо.Както и да е....отивам да търся...какво ли? ами просто "друго място за целта".

Link to comment
Сподели в други сайтове

А който иска само да качва? Или не може? Трябва и да се спами достатъчно във форума, че да можеш един вид да докажеш, че си мнооого активен?! momo, ти поне много лесно можеш да видиш, че повечето от моите постове са линкове към интересни за форумците неща...и в един момент ме карате да флудя и спамя като някой noob, за да мога да продължа да споделям с всички това, което имам...това е нелепо.Както и да е....отивам да търся...какво ли? ами просто "друго място за целта".

При теб нещата ще си дойдат на мястото със следващия ти пост и няма да изпадаш повече.

IMG2-1547558596.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...