Jump to content


Поредните НОВИ правила в раздела за Dj-те


Препоръчани коментари

Аз съм сигурен, че каквото и да се направи там няма да има мир, но нека направя пореден опит.

Очаквам предложения за нови правила в раздела, или иначе казано, какво да направя за да мирясате, да се чувствате равни, да не сте ощетени и да сте доволни.

Очаквам да получа обосновани предложения, както можете да се оплаквате, така и да можете да си подредите нещата, така че на вас да ви харесват.

Като не ви харесват наличните правила, имате възможност да ги промените, да се съобразите с тях или да спрете да използвате раздела.

Ако не се стигне до смислени предложения, ще се наложи да се съобразявате с наличните правила и няма да обръщам повече внимание на оплакванията ви.

Толкова от мен, сега сте вие на ход.

IMG2-1547558596.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз лично мисля че правилата на раздела са си добре,просто трябва да се смени модератора на раздела,за което мисля са съгласни 80% от колегите които влизат там.Причините са ясни на всички така че няма да хабя ''мастило''да ги пиша.

Благодаря.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз лично мисля че правилата на раздела са си добре,просто трябва да се смени модератора на раздела,за което мисля са съгласни 80% от колегите които влизат там.Причините са ясни на всички така че няма да хабя ''мастило''да ги пиша.

Благодаря.

 

това се изтърка да се повтаря вече ,но явно никой не обръща внимавие на такъв дребен проблем,аз ако бях мод след толкова плюене бих се отказал сам

Link to comment
Сподели в други сайтове

това се изтърка да се повтаря вече ,но явно никой не обръща внимавие на такъв дребен проблем,аз ако бях мод след толкова плюене бих се отказал сам

 

:excl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напълно подкрепям предложението за сменяването на модератора, даже на този пост може да се постави повече от един модератор за да няма шуробаджанащина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

аз преди си казах мнението,ще го повторя пак.доказаните да си имат отделна папка. само за тяхните си неща.да има повече от един мод,за да няма сръдни.

пример:Дж Ники-пуска си нещата в неговата си папка.Дж Айс- и той така.Дж.Дарио Ж

 

момчета,няма какво да се нервите и дразните.творете на воля,развивайте се и давайте на нас вашите почитатели повечко матриЯл :1000 (29):

 

аз съм за сайт с най-много Дж,да има ясни правила в раздела им!!! :yoji: :yoji: :yoji: :yoji: :yoji:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз лично мисля че правилата на раздела са си добре,просто трябва да се смени модератора на раздела,за което мисля са съгласни 80% от колегите които влизат там.
Link to comment
Сподели в други сайтове

половината от ди джейте ако говорим трябва да имат бан до живот за рамания от Валенцето за непристойно поведение отношение и интриги но тя е добра и не го отнасят аз ако бях модератор с извинение колеги ама нямаше да ви търпя и 5 минути да се плювате псувате карате и усирате и да ви четат глупостите не само в българия а в цял свят и не ме интересува кой на кой е приятел просто ще се спазва добър тон на поведение такива трябва да са правилата и ако се спазват ще вървят нещата и ако има някой да си избива комплексите може да го прави на лични а не всички да четат и да ни разнасят навсякаде Аман от избиване на комплекси кой е НАЙ - на мен ми е писнало кат влизам в рамания да става все едно съм си отворил жълт вестник и да чета само негативни и скандални неща за това решението според мен е да си остава модератор ВАЛЕНЦЕТО но при най малкия спор скандал караница да бие банове щото колеги българина слуша когато го заболи а трябва да е така щото след летния скандал който беше между живко и ники не трябваше да се взима страна в спора между тях а се включиха кой разбрал кой не разбрал избягали колеги от друг форум но за скандала и те в играта въобще всеки се включи просто забравиха старата приказка че когато 2ма си мерат патките не трябва да се взима страна а те щяха да се разберат не са в 5 клас и за това ВАЛЕ бйй банове яко ама ЯКО и ако някой има претенций за нещо което не му изнася срещу някой и за това което прави да му пише на лични а не да се заяжда и да четат простотий и глупости всички щото с диджейското племе няма оправия фактите от лятото говорят Това е моят съвет - няма мой няма твой не спазваш правилата и си извън играта точно кат спорта - да ще загуби форума диджей ама ще спрат скандалите което е по добре а музика има това че ще загубим някой ремиксатор ок ама преди всичко сме хора преди диджей и трябва да се държим като такива а не кат индианци

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всеки да се взима в ръце, това е може би най-хубавия раздел на форума...е или поне за нас, DJ-те. Вярно е, че правилата са създадени да се нарушават, ама някой хора прекаляват! Така, че дръжте се по-възпитано, който какво е направил да си го пуска, да се пишат коментари, положителни, отрицателни, се тая! Ама не се правете на деца от детската градина с изрази подобни на "Аз съм най-велик" и тем подобни!

 

Аз лично съм доволен от правилата в момента!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...