Jump to content



...и НеКа БъДе ФлУуУуД....


Препоръчани коментари

  • Отговори 6k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Не ме познаваш, а какви изводи правиш.Опитай се да бъдеш по толерантна. :D

Е тя не говори за теб :huh: Но повечето са такива, както тя ги описа точно го каза Миреее ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я по весело, нещо се спекахме B)

 

Тони мила вярвам, че всичко ще се оправи, недей тъжи, че и на мен ми се плачи :cry:

 

 

Има време до влака...но няма да ида,пак от гордост... :blink:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кръвна захар 11,1

 

Отдавана не ми с ебеше случвало..при условие,че съм пила хапче в 8 часа :(

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да,щото бях хитра да ям чушки,в които има ориз..а ориза ми е забранен :(

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Беше взел заплата днес,прибра се трезвен,което е учудващо за момент в който има 500 лева в джоба си,покани ме да излеземе...а аз,какво направих азззззззззззззз :wacko:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Беше взел заплата днес,прибра се трезвен,което е учудващо за момент в който има 500 лева в джоба си,покани ме да излеземе...а аз,какво направих азззззззззззззз :wacko:

:unsure: Недей се самообвинява, защото ще ти стане още по-тежко

Link to comment
Сподели в други сайтове

:unsure: Недей се самообвинява, защото ще ти стане още по-тежко

Ако наистине си замине тази вечер,т.е не се прибере у нас-значи е заминал,утре ще замина аз при него :unsure:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига сте ме лигавили,гушкали и целували,аз не заслужавам,кажете ми че съм постъпила ужасно,че трябва да спася положението сега и никога повече да не правя така :angry:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига сте ме лигавили,гушкали и целували,аз не заслужавам,кажете ми че съм постъпила ужасно,че трябва да спася положението сега и никога повече да не правя така :angry:

Aми аз нали ти казах да отиваш на гарата :unsure: спри го да не хване влака :huh:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Aми аз нали ти казах да отиваш на гарата :unsure: спри го да не хване влака :huh:

Влака тръгва точно в този момент :(

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...