Jump to content



...и НеКа БъДе ФлУуУуД....


Препоръчани коментари

  • Отговори 6k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Post 2000 в тази тема е мой :D
Нещо си се объркала :D
Добър Ден Раманиаааа.. как стеееКак е времето при вас...тук в Австралия е малко зле... вали и има доста вятър.
Добре сме, а ти как си? И тук вчера беше така, дъжд вятър ужас :o
Link to comment
Сподели в други сайтове

По биология...за ензими, метаболизъм и хомеостаза... дано мине добреее

Май се сетих при вас как процедират, предават да кажем един раздел и след това се явявате на изпит, нали така?

 

Ами успех ти желая тогава :rolleyes:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Даде ми да върша нейната работа, за да си прави тя проекта за университета.А аз още преди 1 месец й казах, че с тоя проект ще си има проблеми и да не чака последния момент.Ама тя нали е проста горката и не ми повярва и реши, че е всемогъща.

Сега си върша аз работата и се чудя каква магария да й сътворя :sm199:

Най-много да се мотая и да си питам ушите как са, и накрая па тя да си върши работата.А работата трябва да е свършена до петък.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Даде ми да върша нейната работа, за да си прави тя проекта за университета.А аз още преди 1 месец й казах, че с тоя проект ще си има проблеми и да не чака последния момент.Ама тя нали е проста горката и не ми повярва и реши, че е всемогъща.

Сега си върша аз работата и се чудя каква магария да й сътворя :sm199:

Най-много да се мотая и да си питам ушите как са, и накрая па тя да си върши работата.А работата трябва да е свършена до петък.

Лол Петя :unsure: Мила недей мисли на момичето злото де :D Ама ти по-добре си я познваш колежката ;) Тя много ли е важна, че да и вършиш работата :o от такива ми е дотегнало <_<

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лол Петя :unsure: Мила недей мисли на момичето злото де :D Ама ти по-добре си я познваш колежката ;) Тя много ли е важна, че да и вършиш работата :o от такива ми е дотегнало <_<

 

 

Ами аз я познавам от един месец и все се опитва да ми прехвърля работата,ама след последните няколко пъти отрязване имаше известно време мир и днес ми се появява с гръм и трясък- да направиш това,шефа каза.Викам й-ай гледай си работата,Тошко беше тук и нищо не каза,така че ще си го вършиш сама.

Те ме предупредиха за нея.Ама само да дойде шефа,ще се напрая на лукова глава и ще му кажа,че не разбирам тва дет върша и и да ми го обясни той.

Така че ще видим кой какво е казал.Тъй като аз имам за тази седмица да предавам хотел, а тя има една къща да прави.

А за тая мързеливата-колко зло й мисля :1000 (26): :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъй са старите, като си мислят, че по напред са почнали работа и трябва те да командват дет са вика парада :huh: нещо като при мен, шефа каза туй да свършиш и като ме види и ме пита, ама ти кво прайш и са чуди човека :huh: Луда работа ;)

 

Какъв Хотел да предаваш :blink: Възбуди любопитството ми :rolleyes:

 

 

Тя не е баба с бастун.Малко по-голяма е от мен,ама я мързи да работи и само се чуди как да се измъкне.

Ел.проектант съм Вале и чертая електрото на един хотел,които трябва да се предаде до края на седмицата.А заради тая мързеливата съм още на 2-рия етаж.Ама да се оправят.Аз не съм шесторъкия Шива и да чертая на 1000 места.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Майни ги такива :D опитват се да Шефстват ;) ама ти ще и разкажеш играта на тая малка Пи*ла предчуствам го :lol:

 

:unsure: Възбуди Любопитството ми какъв хотел ще предаваш :huh:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...