Jump to content


Раздел купувам продавам


Препоръчани коментари

Форума има доста потребители и защо до сега няма такъв раздел не знам,доста потребители от форума имат обяви във други форуми също и аз,мисля че ще е доста полезно за всички да има такъв,правила много бързо ще се напишат и ще са като важна тема за да ги чете всеки който пуска обява, и другото което не ми харесва е че нямам edit на темата която съм пуснал или е там някакво време само в началото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер Идейка :whistling: подкрепям те :) в Диджейския Раздел също пускат такива теми в които продават, но остават не забелязани от повечето потребители, така че най-добре да се направи един такъв раздел, трябва да по освежим малко Форума :Vishenka_05: със нови разделчета :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм сигурен, че има смисъл от такъв подфорум, гарантирам че няма да има необходимата посещаемост за да бъде полезен за пишещите обяви в него.

IMG2-1547558596.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм сигурен, че има смисъл от такъв подфорум, гарантирам че няма да има необходимата посещаемост за да бъде полезен за пишещите обяви в него.

мога да се обзаложа че ще се изненадаш , в него ще се продава всичко ,компютри,системи,телефони и всякакви други техники ,много хора ще намерят какво да предложат , ако е със широк спектър ще превлече заради обявите и нови потребители.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз също мисля, че не е лоша идеята, все за някого ще е полезен такъв раздел...

 

Има други достатъчно неполезни никому раздели... :mf_surrender:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...