Jump to content


"Eye Candy"


Препоръчани коментари

Eye-Candy_MTV_S1.jpg

 

Линди е готина мацка, която освен, че работи във високотехнологична компания, е и един вид хакер на свободна практика. Преди три години сестра ѝ е отвлечена, и сега Линди използва своите умения да помага на хора, които също издирват своите близки. В един момент обаче тя става мишена на най-лошата възможна комбинация – преследвач и сериен убиец в едно. Най-вероятно той е един от хората, които тя среща след уговаряне на срещи чрез приложението Flirtual. На това отгоре той притежава компютърни умения, които надминават нейните и като че ли всички козове са в неговите ръце.

 

 

Четирите излезли епизода ми допаднаха много, има мистерия и обрати.

Някой друг следи ли го?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Една приятелка ми го препоръча, но все още се чудя дали да го почвам.

 

Ще ти хареса, не му се чуди! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първи епизод ме грабна, но засега няма да го почвам, тъй като май ще го приключват, няма гледаемост. А не ми се иска да започвам още един сериал, който няма да има завършек.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
Първи епизод ме грабна, но засега няма да го почвам, тъй като май ще го приключват, няма гледаемост. А не ми се иска да започвам още един сериал, който няма да има завършек.

 

За жалост тъпанарите го прекратиха! :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За жалост тъпанарите го прекратиха! :mf_surrender:

Ех, знаех си аз. То по MTV скоро ще им остане само Teen Wolf май. И новия сериал Scream не го виждам да просъществува повече от един сезон. Нещо тези сериали с убийци не успяват да спечелят достатъчно зрители.

 

А поне сезонът имаше ли някакъв подобаващ завършек, че се чудя да го гледам ли?

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ех, знаех си аз. То по MTV скоро ще им остане само Teen Wolf май. И новия сериал Scream не го виждам да просъществува повече от един сезон. Нещо тези сериали с убийци не успяват да спечелят достатъчно зрители.

 

А поне сезонът имаше ли някакъв подобаващ завършек, че се чудя да го гледам ли?

 

Точно край нямаше, но пък се разкриха много от нещата. В последните секунди се случиха интересни неща, които предразполагаха за идеален втори сезон, но...

А ако не бяха сложили финалните кадри, можеше да си завърши идеално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера започнах да го гледам и е доста интересно, но за мен убиецът още отсега е прекалено ясен и съм сигурен кой е. Трябвало е да го направят малко по-заплетен в това отношение. Остават ми още 3 епизода.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера започнах да го гледам и е доста интересно, но за мен убиецът още отсега е прекалено ясен и съм сигурен кой е. Трябвало е да го направят малко по-заплетен в това отношение. Остават ми още 3 епизода.

 

Какво ще кажеш цялостно за сезона?!

Аз останах много доволен от всичко!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво ще кажеш цялостно за сезона?!

Аз останах много доволен от всичко!

Много ми хареса и на мен. Това беше може би най-добрият сериал на тази тематика, който съм гледал. Главната актриса е много готина и харизматична, сюжетът беше изпипан отвсякъде. А и хубавото беше, че основната история се завърши и ако ги нямаше последните 2 минути, сераилът щеше да е приключил супер, но и така става. Определено съм доволен!

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...