Jump to content


Аз ли се бъгнах или целия форум


Препоръчани коментари

Видях, че има някакви промени, свързани с публикуваните коментари. Кога се появява тагчето "Съобщения" и това значи ли, че докато не се появи не мога да получавам, нито да изпращам съобщения или има и друг начин?

Редактирано от larycc
Link to comment
Сподели в други сайтове

ok,  а дали има някъде промените във форума, за да видя какво има и какво няма и  какво трябва да направя, за да се появят липсващите части? Ако няма- надявам се, скоро да публикувате промените. Иначе ако съобщенията се появяват с

ед определен брой май скоро ще ми се появят :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да промените са записани, въпреки че са временни.

За момента група Мембърс, в която си и ти е с ограничени права, но при натрупване на определен брой постове преминаваш в друга група, в която няма да имаш ограничения.

IMG2-1547558596.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...

О, Боже! Тва значи ли че докато не направя 50 поста не мога да пращам или получавам ЛС-та? Ако е така, тва е малко или много тъпо, щото за нула време мога да ви наспамя форума, ако тва е целта! Ако говорим за смислени постове... ще стане трудно - във форума всичко на всичко има 5 смислени поста, и все пак не става ясно какво значи смислен пост и кой ще ми каже поста смислен ли е или не е. Ясно е, че искате да направите нещо, ма много ви се размиват идеите, щото примерно аз съм от хората които няма да тръгнат да пускат постове от типа "О благодаря супер, сега ще чуя за кво става въпрос!" или подобни. Да не говорим, че тва със скритите линкове е пълна глупост и предпочитам да не си сваля нещо, отколкото да пиша ей така нещо си само за да ми се открие линка, щото в интерес на истината нямам идея какво да напиша в такива случаи. Не става да напиша "Благодаря" щото има бутон за тази работа освен това има некво малоумно изискване поста ти да съдържа минимум 5 думи! Така че едно с друго нещата и правилата ви не ви се връзват, което ме навежда на мисълта, че форума е предназначен за некви "отбрани" хорица, а тва говори лошооооо...

Link to comment
Сподели в други сайтове

ако искаш моето мнение лесно да те направим раманиакс и да си в тази група наложи се всичко това няма да споменавам защо някой хора знаят не е приятно но е факт това със скритите линкове го има като екстра на форума по много форуми е така като го нямаше много хора ревяха защо го няма искали да има скрит линк като има скрит линк много хора реват защо го има е кво да правим кажи ти кво предлагаш ако не искаш да теглиш нещо със скрит линк не тегли кво да се прави не може да се угоди на всички

Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;

Руски форум: питаш нещо и теб те питат;

Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Като стана въпрос за личните съобщения - възможно ли е да се увеличи броя на максимум ЛС в кутията? В момента е 50, а мисля, че 100 биха били много по - добре?

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Като стана въпрос за личните съобщения - възможно ли е да се увеличи броя на максимум ЛС в кутията? В момента е 50, а мисля, че 100 биха били много по - добре?

 

както е казал мечо пух колкото повече толкова повече мисля обаче че е излишно натоварване на форума да имате по 100 лични в кутията за кво са ви ? тва да не е email ?

Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;

Руски форум: питаш нещо и теб те питат;

Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз мисля вече да махнем правилото за благодарностите, защото е тъпо да дадеш нещо със скрит линк, и да кажеш, че не можеш да напишеш само "Благодаря".

За тва спама си е спам, ама аз вече ще си пиша "Благодаря: па кел файда като има бутон, ако беше свързан с темата, щеше да е друго.

Link to comment
Сподели в други сайтове

мисля че няма как да се свърже бутона с темата ако има как това е добра идея иначе и едно благодаря е достатъчно кво да друго да пишеш като не знаеш кво теглиш още

Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;

Руски форум: питаш нещо и теб те питат;

Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Цитат(Major_B @ 09. May. 2008 г. - 23:50) <{POST_SNAPBACK}>
А добър ден! Добре дошли на земята!

 

 

E, аз до сега бех със извънземните, играхме карти, та рекох да слез малко надолу :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...