Jump to content


Молба и предложение към всички споделящи музика


Препоръчани коментари

Имам следната молба към всички които дават линкове за нови албуми моля ви ако ще го правите поне си направете и труда да ги свалите да ги чуете дали горе долу стават за нещо и заедно с линковете които взимате наготово от рапида и тем подобни линкове в по няколко архива обединети ги в един и ги качете поне на един бг сървар

 

защото лично аз не си правя труда да тегля по няколко архива от рапида без да съм сигурен че този албум е много добър и не се намира никъде другаде тогава ще си чакам архив по архив и ще го сваля но това е в единични случай

Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;

Руски форум: питаш нещо и теб те питат;

Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Извинявай,нищо лично,но можеш ли поне да предположиш какво време трябва да отдели човек,за да свали всичко и да го качи отново към някой БГсървър.Трябва по цял ден да виси по сайтовете.Понеже качвам предимно гръцка музика и съм в час така да се каже с изпълнителите,не свалям всичко,което се пуска.Хората,които влизат в останалите раздели знаят какво слушат,какво им харесва и кои песни/албуми/ си заслужава да изтеглят.Ако не се лъжа,визираш моите постове.Първо не съм съгласен с предложението ти и не бих отделил толкова време.Мисля,че всеки може да избере кое му харесва и да го свали.Ако не му харесва,просто подминава темата.Както казах..не се заяждам и се извинявам ако има нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

да ти кажа честно не трябва много време за да пуснеш нещата да се теглят от торенти и след това да ги споделиш от бг сървари не визирам само теб сакича също споделя като теб а забелязвам че и петроханчо го прави в световната извинете ме но не всички имат добър инет към чужбина това се прави за хората в българия другите сами могат да си ги намерят тия линкове в чуждите форуми със по 5 архива към рапида и ако разбираш малко или много това че аз се опитвам да подбирам нещата и да ги качвам на повече от 2 бг сървара за да могат хората да ги теглят губи смисъл световната се пълни с линкове от рапида и това е по добре малко но качествено отколкото само да се пълни раздела

 

п.с. чакам и други мнения и коментари

Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;

Руски форум: питаш нещо и теб те питат;

Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съгласих се.Но същевременно съжалявам за пуснатите теми с повече от един линк и липса на такъв към БГсървър.Казах,че не съм съгласен,като причината да не се съглася е че няма да имам толкова време.Пускам активно гръцка музика в още два сайта и някои албуми и песни се налага да ги тегля и качвам отново,понеже са с тагове.Поне аз няма да мога да пускам допълнителни линкове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

аз коментирам за момента само световната защото що годе когато имам време се опитвам там да качвам нещата и да ги споделям от бг сървари не визирам гръцко или квото и да е друго там си продължавайте както знаете не искам да се съгласявате с моето мнение другият вариант е да продължаваме така а пък аз квото сваля и чуя че е добро ще добавям линкове от бг сървари както направих одеве в една твоя тема ;) не искам да ме разбирате погрешно

Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;

Руски форум: питаш нещо и теб те питат;

Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми трябва цялото време на света, защото нета ми е умопрачително грозен :) Но, това, което давам, се опитвам да ги намеря онлайн, преслушвам, даже за повечето давам линкове към онлайн да се слуша ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е аз за световната говоря.За там няма да имам възможност да слагам други линкове.

 

аз коментирам за момента само световната защото що годе когато имам време се опитвам там да качвам нещата и да ги споделям от бг сървари не визирам гръцко или квото и да е друго там си продължавайте както знаете не искам да се съгласявате с моето мнение другият вариант е да продължаваме така а пък аз квото сваля и чуя че е добро ще добавям линкове от бг сървари както направих одеве в една твоя тема wink.gif не искам да ме разбирате погрешно
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ramires, аз прекачвам повечето неща на рапид, заради премиум акаунта който ползвам(линковете не се трият)Когато някой поиска друг линк, намирам време да прекача и там.Но всичко да се качва на повече от един сървър, не ми се струва удачно.Има компромисен вариант.Има два сървъра които при качване ти дават повече от един линк за сваляне и понякога ползвам единия(по бързия) за изпълнение на заявки.Ето ги и двата.

 

http://www.multiupload.com/ - По бързия при мен.

http://www.indirdur.net/

 

Не съм ги ползвал активно и не знам времето за траене на линковете.

 

П.П.

Дани е прав за таговете.Отнема време да сваля линка, да разархивирам, да изчистя таговете, отново да архивирам и накрая да кача на сървър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм на принципа, нека бъдат тук, все някой ще ги свали, друг ще поиска нов, и който може ще помогне, но поне ще като информация ;)

 

Аз Ви предлагам, ако ще качвате, да използвате на Петроханчо линк за индирдур, и да добавите Rapidshare.com, Uploaded.To, MediaFire,MegaUpload, Rapidshare.de, i Zippyshare, защото за тях имам налбюдения, че хем бързо се тегли, хем и седят повече :) А останалите са бош лаф! :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм на принципа, нека бъдат тук, все някой ще ги свали, друг ще поиска нов, и който може ще помогне, но поне ще като информация ;)

 

Аз Ви предлагам, ако ще качвате, да използвате на Петроханчо линк за индирдур, и да добавите Rapidshare.com, Uploaded.To, MediaFire,MegaUpload, Rapidshare.de, i Zippyshare, защото за тях имам налбюдения, че хем бързо се тегли, хем и седят повече :) А останалите са бош лаф! :)

 

И аз съм на същото мнение и по-дълго време пазят файловете

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Или най-лесно: един се хваща и прави едно ftp/http само и специално за форума, хоства го в някое мазе и плаща за Интернет-свързаност на някой сериозен и бърз ISP. Мързеливците като мен ще пратят по един подкрепителен SMS от 2 лева (без ДДС) на месец да имат достъп до там и да теглят без да чакат, а за качващите е безплатно и проблема с хилядите линкове и качванията на различни сървъри е решен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

само да не ни нагъзят

Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;

Руски форум: питаш нещо и теб те питат;

Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Не ми се отваря нова тема и затова тук ще направя предложението си, което го има и в подписа ми.

Поради промяна на правилата(едностранно) в rapidshare.com.На всички притежатели на премиум акаунт имащи качени в акаунта над 25 GB файлове, файлове неизтеглени 90 дни се трият.Затова реших да предложа на всички които теглят и прекачват мои файлове да не го правят а направо да ги копират и поставят свободно.Така постоянно някой ще тегли файла и в резултат файла ще "живее" по дълго.Файловете ми са без реклама в таговете.Мисля, че така можем да противодействаме на последната промяна.Качени файлове през създаден акаунт и в други сървъри са с подобни срокове 90 дни.

4shared.com

megaupload.com

Сигурно има и други, но за тия се сетих сега.

Благодаря на всички които приемат и използват предложението ми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 9 months later...
  • 3 months later...

.....Дани е прав за таговете.Отнема време да сваля линка, да разархивирам, да изчистя таговете, отново да архивирам и накрая да кача на сървър. .....

 

 

Напълно съм съгласен !

Link to comment
Сподели в други сайтове

.....Дани е прав за таговете.Отнема време да сваля линка, да разархивирам, да изчистя таговете, отново да архивирам и накрая да кача на сървър. .....

Напълно съм съгласен !

 

колко време отнема 10 минути на албум

Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;

Руски форум: питаш нещо и теб те питат;

Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

с тази програма можеш да сваляш от rapidshare без да си губиш времето http://home.deds.nl/~rapiddownload/ просто добавяш желаните линкове и я оставяш да си работи

megaupload също е добра алтернатива там можеш да качваш файлове до 500MB и по дълго са активни а и скоростите са по добри

при българските скоростите може да са високи но бързо умират

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...