Jump to content


Актуализации на линкове...


Препоръчани коментари

Здравейте, драги ми Съфорумци!!! :az:

Отварям тази тема, защото се загубиха доста линкове от последните промени на(някои сървъри на които сме свикнали да качваме файловете си)

И за това Призовавам всеки един от вас да си Обнови постовете... :bq:

596683.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Абеее, ей! И как си мислиш, че се вътановява тва всичко, пък и съм сигурен, че всеки е загубил доверие във който да е сървър :)

На който му трябва нещо определено, ще го напише в темата, ако не се обурне внимание, на ЛС и така, ако човека реши да го качи, дава линк на модератор и едитваме темата :)

 

 

П.С. Краси, ти ко прайш ве? Ае стегай са, че идва зимата! :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абеее, ей! И как си мислиш, че се вътановява тва всичко, пък и съм сигурен, че всеки е загубил доверие във който да е сървър :)

На който му трябва нещо определено, ще го напише в темата, ако не се обурне внимание, на ЛС и така, ако човека реши да го качи, дава линк на модератор и едитваме темата :)

 

 

П.С. Краси, ти ко прайш ве? Ае стегай са, че идва зимата! :)

 

 

1. Абеееееее,ейййй!!! Никъде не съм споменал че е задължително. 1000%20(24).gif

2.На който му се занимава и се уважава да го направи.1000%20(30).gif

3. В момента имам около 450 литра гроздова отлежала и 150 бяло вино. :D

 

П.С.И съм заложил един букет от 700 кг.-Каберне + 300 кг.-Мерло + 500кг.-Памид + 150 кг.-захар, за червеното и чакам да стане в Асеновград МАВРУДА, та и от него да си натъманя...

 

П.С. И кво ше кайш за третото :drunk: 1000%20(29).gif

596683.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Краси, излишно е според мен.Който линк не работи и искат да се подмени да.А и не всичко което съм качил ми харесва и не съм го запазил на компа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Краси, излишно е според мен.Който линк не работи и искат да се подмени да.А и не всичко което съм качил ми харесва и не съм го запазил на компа.

 

Тук не става на въпрос, за всичко което си качил бе Бако, а само актуалните от преди "да кажем един месец" :lock: ...дано сте ме разбрали правилно :bq:

596683.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

В момента няма никакъв сигурен сървър ,на който да се довериш за по-дълго време!Единствено DOX.BG ама трябва да имаш доста пощи ,за да ти се увеличи дисковото пространство!

Link to comment
Сподели в други сайтове

В момента няма никакъв сигурен сървър ,на който да се довериш за по-дълго време!Единствено DOX.BG ама трябва да имаш доста пощи ,за да ти се увеличи дисковото пространство!

 

 

Абе и Докса го видяхме какъв е, имало е файлове, които са седяли по няколко часа :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най дълго за сега стоят на 4shared.com и rapidshare.com

И на двата трябва да си с регистриран акаунт и да качваш през него.На първия имам линкове от една година и още са активни, а на втория стоят 90 дни и ако не се изтегли се трие.

Има един нов сървър zowas.com в който за сега не се трият линковете и скоростта(поне при мен) е много добра и за качване и сваляне.Дано само не се оядат като сторинга и датата и да почнат да искат и те парички. :next_argh: :next_argh: :next_argh:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най дълго за сега стоят на 4shared.com и rapidshare.com

И на двата трябва да си с регистриран акаунт и да качваш през него.На първия имам линкове от една година и още са активни, а на втория стоят 90 дни и ако не се изтегли се трие.

Има един нов сървър zowas.com в който за сега не се трият линковете и скоростта(поне при мен) е много добра и за качване и сваляне.Дано само не се оядат като сторинга и датата и да почнат да искат и те парички. :next_argh: :next_argh: :next_argh:

Your files are currently using more than 25 GB of space.

 

Please note that on October 20th, 2009 a new method of storage management will come into effect.

 

If an account is using more than 25 GB, all inactive files associated with that account will be deleted.

 

Active files (i.e. files that have been downloaded at least once during the last 90 days) will of course not be deleted, regardless of the storage used.

 

Явно и рапид ще отпадне като алтернатива.Понеже имам много файлове качени там.Всеки който го интересува нещо да сваля до 20.10.09 След това не гарантирам, че ще ги има файловете.Над 90% от файловете ми са на рапид и няма да мога да възтановя всичко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...