Jump to content


Lost Track: дискотечна песен


Препоръчани коментари

здр хора!надявам се,че ще можете да ми помогнете,въпреки че аз самата не мога да кажа мн инфо около песента,за да ви помогна от своя страна,но все пак се надявам да се досетите за коя песен говоря!

мисля,че е сравнително новичка,но така и не съм сиг кой я пее и как се казва.Май май единственото дето запомних от текста е една част от припева-в края му,когато се повтаря нещо от рода на: "Just slow me down,down,down..." ,доколкото слуха и паметта не ме лъжат! Също така преди самия припев,това " slow me down" пак се споменава,тааа май излиза,че само тези 3 думи помня....... :1000 (29): Нооо а дано все някой разгадае песента!Мерси мн от сегааа!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не е Flo Rida - Roght Round. :D Въпреки, че текста не е точно така уьахьуахьа

Why they say the sky is the limit?

When I've seen the footprints on the moon.

And I know the sky might be HIGH...

But baby it ain't really that high.

 

Let's reach for the stars...

Link to comment
Сподели в други сайтове

нее,не е тя!друга е....,аамаа май няма лесно да разбера как се казва и на кой е... :( мерси все пак де!ама ако можете-продължавайте да помагате плссс!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Ам пробва ли вариянта за търсене в Гугъл като напишеш частта от песента,която знаеш с едно Lyrics накрая :) а може и без него :P аз намерих това : Hilary Duff - With Love :) Въпреки,че сигурно нея я знаеш де,но пробвай по този начин :) Може да намериш и твоята песен ;)
Link to comment
Сподели в други сайтове

А да не е тази: Emmy Rossum - Slow Me Down :mf_surrender:

 

http://4storing.com/enzcx0/f1360aed09f4e00...d62c3b33af.html

Подписа ви надвишава допустимия размер!

2ро предупреждение!

IMG2-1245585240.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...