Jump to content



Online: Джена - Дразни ме пак


Препоръчани коментари

Потресен съм... очаквах, че след последните 3 слаби песни и най вече последната, която е огромен провал, да се стегне и да извади най-сетне нещо слушаемо :mf_surrender: Много, много е зле, мелодията е неприятно циганска, тексът е уникално зле - остров Крит , Ел Ей? WTF? Мавродиева написа 3 текста като хората и се почнаха простотиите вече. Клипът ако са искали да е летен- е не е, супер е мрачен. Без думи съм като цяло, добре, че Джена си е изградено име и участията й вървят, щото ако трябваше да разчита на последните си песни не я виждам.

 

п.п. Джена или смърт? Тая е яко превъртяла, честно!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дъното, втори провал за тази година от Джена. С какъв акъл я е снимала тази песен.

 

Много си е повярвала, "Джена или смърт", дано прочете коментарите и да се приземи малко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дъното, втори провал за тази година от Джена. С какъв акъл я е снимала тази песен.

 

Много си е повярвала, "Джена или смърт", дано прочете коментарите и да се приземи малко.

Тези в Youtube да прочете, че в страницата ѝ я хвалят до припадък. :mf_surrender:

Няма такава излагация, не мога да повярвам просто. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента в никакъв случай не е лоша, но не е и това, което се очакваше ...

Зарибява - факт.

Правена е за дискотеките - факт.

 

Странна ми е някаква, още повече за Дженка. Успех!


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена никога не е била нещо повече от това, което показва сега. Не знам защо се заблуждавате. Просто имаше период, в който няколко нейни песни станаха тотални хитове. Но дори и тези песни не са блестели с някаква особена стойност или новаторство, за клипове и изпълнение да не говорим. На нея толкова са й възможностите - като визия, поведение, пеене и т.н.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента не е кой знае колко лоша, но за Джена и претенциите й ( Джена или смърт ) и да пусне такава песен.... глупаво. Нищо особено, сваля много летвата, а какви песни правеше.... Да видя какво е, кога ли ще изкара нещо доближаващо се до тая невероятна песен, не знам..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е жалко, вече толкова време копае само надолу, а аз очаквах, че след последния провал ще затвори устата на всички и ще покаже отново коя е. Дъното! Вече официално Джена е в Б група...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как се е съгласила да изпее това, се чудя! Кючек в стил Азис или песен в стил Роксани или други там скумрии... Единствено ми харесва визията й, много е готина.

Не може всичко да е като "Да те бях ранила", но последните са слаби, трябваше да удари здраво сега. Нищо вече не очаквам от нея май...

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напомня ми на Ивана в периода 2007-2008. :)

На всички ни напомня това, а именно - регрес до дупка.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Джена или смърт" тя сериозно ли ?

Иначе отдавна спря да бъде интересна и Джена. Да си е влюбена и пожелавам и както прочетох нека да спре, за да я помним с добро!

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен пък ми допадна. :D Не е някаква стойностна песен, то е ясно, но зарибява. Мисля че ще се наложи, въпреки първоначалните отрицателни коментари.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...