Jump to content

Online: Джена - Дразни ме пак


Препоръчани коментари

Коя подред песен тая година е с тъп припев? И нямам предвид тематиката, а да е интересно и грабващо направен. На Деса е от две думи, на Галин е леко скучен даже, на Мария недостатъчно силно и емоционално изпят, Яница се представи прилично, сега на Джена изобщо не e според мен добре измислено и напаснато в припева. На Анелия песента не е нещо невероятно, въпреки че е приятна, но на фона на другите по-бързи излезли нормално да се харесва така. Чалга изпълнителите в момента масово не показват усет за чалга. Да се стягат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нова песен и вече 3 пъти в дискотеката - това му викам новия меахит на лятото! Нека да има и такива песни, Джена много дълго разчита на качествени проекти, които бг чалгара не оценява! Сцепи ги бее!!!! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нова песен и вече 3 пъти в дискотеката - това му викам новия меахит на лятото! Нека да има и такива песни, Джена много дълго разчита на качествени проекти, които бг чалгара не оценява! Сцепи ги бее!!!! :Vishenka_05:

 

Неоценена? Джена за мен е прекалено overrated. Нито гласът приятен, нито песните кой знае какво. От текстовете й обикновено ме напушва адския смях.


Link to comment
Сподели в други сайтове

Неоценена? Джена за мен е прекалено overrated. Нито гласът приятен, нито песните кой знае какво. От текстовете й обикновено ме напушва адския смях.

 

Ами и мен ми писна толкова години от лигавките песни на вашата мърда, въпрос на вкус и преценка! Джена има богат глас, много силна и меланхолична орнаментика, не като Деса да и се точат лигите докато пее, ужасна постановка в повечето и песни!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нова песен и вече 3 пъти в дискотеката - това му викам новия меахит на лятото! Нека да има и такива песни, Джена много дълго разчита на качествени проекти, които бг чалгара не оценява! Сцепи ги бее!!!! :Vishenka_05:

И кои са тези качествени проекти, които бг чалгара не е оценил?

Link to comment
Сподели в други сайтове

И кои са тези качествени проекти, които бг чалгара не е оценил?

 

Последните и проекти са все различни, свежи, с издържани текстове! Определено са над ниво "чалга"! Джена обича да си пее такива песни от време на време, не и е пръв кючек, нито последен. Не знам какво толкова сте откачили пак...

 

 

 

П.П. Вземи понаучи пълен и кратък член, че не ви търпя неграмотността и ниската култура вече в този форум! Някакъв ужас сте днешното поколение!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Последните и проекти са все различни, свежи, с издържани текстове! Определено са над ниво "чалга"! Джена обича да си пее такива песни от време на време, не и е пръв кючек, нито последен. Не знам какво толкова сте откачили пак...

П.П. Вземи понаучи пълен и кратък член, че не ви търпя неграмотността и ниската култура вече в този форум! Някакъв ужас сте днешното поколение!!!

Щом издържан текст за теб е 'всичко знаеш- кога съм бясна, кога празнувам, пред тебе няма да се преструвам' не мисля да си губя времето с теб! Джена няма пукнат хит от 1 година насам и ако за теб последните й песни са над ниво чалга, не знам какво да кажа за Спри да ми досаждаш, тя сигурно е нещо извънземно. :mf_surrender: Единствената която откача е Джена, щом трие и блокира наред, значи яко са й бръкнали отзад. Аз няма за какво да откачам- като изкара яка песен я слушам, ако не- слушам други и това е. И от 100 кладенеца да ми носиш вода, тая песен по-хубава няма да стане. Виждат се коментарите и мнението на хората, аз няма за какво да се обяснявам. Исках да ми изредиш свестните й недооценени песни, ти ми се хващаш за правописна грешка, тия номера на някой друг! Точка на спора.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом издържан текст за теб е 'всичко знаеш- кога съм бясна, кога празнувам, пред тебе няма да се преструвам' не мисля да си губя времето с теб! Джена няма пукнат хит от 1 година насам и ако за теб последните й песни са над ниво чалга, не знам какво да кажа за Спри да ми досаждаш, тя сигурно е нещо извънземно. :mf_surrender: Единствената която откача е Джена, щом трие и блокира наред, значи яко са й бръкнали отзад. Аз няма за какво да откачам- като изкара яка песен я слушам, ако не- слушам други и това е. И от 100 кладенеца да ми носиш вода, тая песен по-хубава няма да стане. Виждат се коментарите и мнението на хората, аз няма за какво да се обяснявам. Исках да ми изредиш свестните й недооценени песни, ти ми се хващаш за правописна грешка, тия номера на някой друг! Точка на спора.

 

 

"Ти къде беше" си е тотален хит - доказан и на концерти, и в дискотеките и в Тубата!!! :mf_surrender: Текстът на "Всичко знаеш" е послание към любимия, парчето е супер свежо и позитивно, но не всеки може да го разбере - oчевидно съдейки по теб!

 

 

Граматическа, не правописна!!! :feminist_en:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тотално ми падна в очите тая. Просто по физиономията ѝ личи колко е отвратителна като характер, трие всеки негативен коментар, ебаси компексарката.. С тия бози ще се закопае тотално.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тотално ми падна в очите тая. Просто по физиономията ѝ личи колко е отвратителна като характер, трие всеки негативен коментар, ебаси компексарката.. С тия бози ще се закопае тотално.

 

Всеки има право да прави с профила си каквото иска! Ти не го ли правиш? Затова имаш права над него, за да си го манипулираш ти самият.

Физиономията не определя характера. Фики трябва да е чудовище, ако е така. Просто е изкарала поредният поръчан продукт и не й прощавате липсата на качество, което пък доказва реалната й величина.

 

За нищо! ;)

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена или смърт... Кралицеее! :Vishenka_05:

 

Песента обаче е много тъпа, видеото още повече. Единственият плюс е, че Джена никога, ама никога не е била по-красива, колкото в последната година

Но най-харесваният коментар в тубата е достатъчно показателен - Яница замести Джена, дано Джена не замести Юнона или нещо подобно... Яд ме е, защото ужасно я харесвам, но проектите й в последно време са или скучни, или простотии като това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днеска цял ден ми е в главата. Готина е определено. Нищо нечувано, не натоварва. И преди е имало такива песни. Преди да почне да работи с Оцко, имаше подобни и тя.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пфф... тази песен имам чувството, че е правена, за да се хвърлят бурки на нея. :whistling: Мелодията е дразнеща, текстът клише. А не е като Джена да не може да прави хубави песни, миналата година толкова приятно ме изненада със "Спри да ми досаждаш" и "Градът работи за мен". Освен, че бяха слушаеми, постигнаха и някакъв успех. Не знам защо не следва тази линия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малеее, имало и по-зле от на Анелия новата песен - тази! Тия хора мислят ли преди да пуснат нещо?! Това ако беше преди 10 години никой нямаше да го отрази, че е излизало. Лошото е, че критерия и вкуса на чалга феновете падна рЕзко под нулата :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...