Jump to content



Online: Джена - Дразни ме пак


Препоръчани коментари

Тази жена съвсем пропадна вече, това не знам кой пореден провал ще е. Клипът е потресаващ също.

 

Знамето "Джена или смърт" с черепа не го коментирам. Но очаквам коментар от OstapBender по случая :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен ме кефи парчето кво пък .. :1000 (29): . Малко ми напомня на една песен или по скоро кючек,но не мога да се сетя точно коя.Обаче Джена се е разхубавила харесва ми.Лятно клипче нищо особено.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен ме кефи парчето кво пък .. :1000 (29): . Малко ми напомня на една песен или по скоро кючек,но не мога да се сетя точно коя.Обаче Джена се е разхубавила харесва ми.Лятно клипче нищо особено.

+1

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента не е лоша, една идея по-добра от предната, но ще е на нивото на "Градът работи за мен", която много ми харесва.

Все пак успех на проекта! :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

След Оцко вади цигания след цигания - ужас. :mf_surrender: Преди дори с баналното синтезаторно звучене съумяваше да прави нормални песни и те й носеха успех, не знам какво й стана, че след "Градът работи за мен" така залитна към мазното. Даже е снимала флаг с гаврата "Джена или смърт". :roll1: И аз съм на мнение, че по-добре да се откаже отколкото да се състезава с Теда и Рокса да прави песни за малцинствата. За една година супер много пропадна тая жена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

След Оцко вади цигания след цигания - ужас. :mf_surrender: Преди дори с баналното синтезаторно звучене съумяваше да прави нормални песни и те й носеха успех, не знам какво й стана, че след "Градът работи за мен" така залитна към мазното. Даже е снимала флаг с гаврата "Джена или смърт". :roll1: И аз съм на мнение, че по-добре да се откаже отколкото да се състезава с Теда и Рокса да прави песни за малцинствата. За една година супер много пропадна тая жена.

Теди и Роксана са на светлинни години от Джена в тази сфера. :D Те правят здрави кючеци, а това тук си е тъпа музика с ориенталски аранжимент, наподобяващ умрял кючек.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тия леки песнички почнаха да писват. Несериозно е като предложение за лятото. Клипът е комичен, банален, текстът също.

Но ще я въртят определено, има всички данни. Което не я прави качествена. Като е динамична песен - ок, супер, ама не е казано ве по такъв калъп да ги правят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя в началото и "Всичко знаеш" не ми хареса, но после започнах да си я слушам. Тая е точно такъв тип песен и всъщност точно за лятото - харесва ми. Джена изглежда добре, но ако заложи на Пашев за бъдещите си проекти ще е най-добре и със сигурност няма да сбърка. Веднага се сещам за "Да те прежаля".

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена без Оцко е кръгла 0, и го доказва с всяка следваща песен!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...