Jump to content



Online: Мария и Stan - Страдам


Препоръчани коментари

  • Отговори 75
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Тази песен трябваше да бъде за някой, който може да я изнесе! В моите очи, това бяха други имена, начело с Галена, Преслава и Камелия. На тях им лежат такива песни, те имат такъв стил и тогава нямаше да го има това усещане, че нещо му липсва на проекта, което в момента някой, включително и аз, изпитват...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам,ама Мара осъзнава ли какво мрънкане прави в песните си? Абе тази жена уши няма ли? Пффф егати излагацията е тази жена! Музиката е брутална,частта където пее Стан е невероятна,но Мария разваля всичко всичкооооо!
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми оригинала на Стан е в пъти по-силен . Мария убива всичко с това слабо и монотонно пеене . Никакъв живец , на иначе мега силната балада . Стан прави песента , но то така или иначе аз мога да си пусна и оригинала и да слушам него , защото той наистина е брутален .

Клипа също е зле , една картинка и до там . Мария е потрес от към визия .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е брутална. Обожавам такива ударни гръцки песни. Не я пее толкова зле Мара, малко прекалявате. Знаем й възможностите все пак, тук поне се е постарала да вкара чувство. Много повече ще я слушам от Анелия със сигурност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добро парче. Мария не показва кой знае какви вокални възможности, но се е получило ОК. Стан пее много яко, главно той прави песента, която всъщност си е негова в оригинал хах. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотно парче! Много емоция има в него! Браво. Имам малко забележки в изпяването от Мария, особено в началото, но не е крайно зле. Стан пее доста добре на български? Да не е учил тук нещо? :) Мария е красива. Видеото е интересно.

Хареса ми. Две страхотни премиери днес, но тази бие Анче!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Евала на Мара че вкара Стан...но партията й е ужасна... Тина проваля вс проекти къде пише на Мара с тъпотии.

Ще си слушам оригинала с двата официални ремикса.

Клипа на самостоятелната версия е в пъти по як и въздействащ

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да ви имам и критериите за прекрасен просто :feminist_en: Тая музика яко копае надолу!

 

Да ти имам самочувствието. И странно как тоя дето те направи текстописец на форума тогава сега се обръща срещу теб.

 

П.п. Видеото е доста слабо. С толкова пари дето е налапала можеше да се постарае повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мария кога ще излезе от света, в който живее и разбере, че до Stan може да изглежда единствено като Джорджано до ШабанШаулич?

 

:mf_surrender: :mf_surrender:

 

Жестока песен, лишена от всякакво чувство, емоция и адекватно изпяване.В момента, в който почва партията на Stan започва и песента.

Амбиция, която води до загуба на време, пари, идеи и една хубава песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да ти имам самочувствието. И странно как тоя дето те направи текстописец на форума тогава сега се обръща срещу теб.

За какво самочувствие изобщо ми говориш? Аз си изказах мнението, че много по-добър текст можеше да бъде измислен за тази мелодия, да не говорим за изпяването. Не знам кой мен ме е правил текстописец тук изобщо, аз се записах в конкурс, правен в този форум, предавах си нещата когато трябва и се гласуваше след това, недей мене да хапеш за това, че в Рамания са гласували така, че накрая аз да спечеля. Аз не познавам никого оттук, запознах се преди време на живо с двама съфорумци, тъй, че изобщо не си мисли, че можеш да удариш някъде точно мен с такива изказвания. Какво, за кого, по колко и как пиша си е мой проблем, не ме вкарвайте във вашите скандали ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми на мен ми идва супер слаба, няма шанс да стане хит .. то на кое да избухнат хората, само един припев може да се запее, а той не е нищо особено. Стан за първи път го чувам, но гръцкия ужасно много ми харесва, нищо че грам не разбирам :D

Очаквах нещо супер силно, разочаровах се ..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това нашите изпълнители срам нямат. Как може Мария днес такава нагла кражба- копирала клипа на Зейн- хита му "Pillowtalk". Kaкво на Джиджи Хадид ли иска ли да се прави. Е това е вече прекалено. Жалка пародия!

Застреляйте я Мария. Егати тъпата шматка. Ще го пратя на Зейн.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...