Jump to content



Online: Коста Марков ft. Галена и Деси Слава - За две жени


Препоръчани коментари

  • Отговори 41
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Мен пък ме зариби припевът. Приятна песен. Бих я слушал няколко пъти.

 

Доста критикувате, пък не виждам нещо друго на ниво да е излизало напоследък. Нормална песен. Може би сте имали големи очаквания, озаптете ги. Освен Теди Александрова, никой вече няма да предложи нещо интересно за жанра!

 

Какъв проблем е имал с косата?

Доста свеж изглежда за годините си (не че са много).

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента ми харесва, хубава е. Включването на Деса и Галена ми е напълно излишно, все едно колкото да им се напишат имената на плочката.
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Повече не бих си го пуснал.. Смешно е името на Деса и Галена в песента, при положение, че имат точно 2 думи..

 

Колкото и да си е боядисал косата, подръпнал бръчките, срока на Коста е изтекъл отдавна.

Един път да сме на 1 мнение :)

 

Тоя верно ли е дърпал бръчки , яко опънат изглежда в лице . Явно е мега суетен .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Един път да сме на 1 мнение :)

 

Тоя верно ли е дърпал бръчки , яко опънат изглежда в лице . Явно е мега суетен .

 

Какви бръчки е дърпал... всички във видеоклиповете ги изглаждат до безобразие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На който не му харесва, да не слуша. Много хубава песен и завръщане от Коста Марков след цели 12 години. Уникален певец!

Браво!

 

Не мога да повярвам, че най- после нещо ново от Коста Марков след толкова години. Аз ще си я слушам с кеф.

 

Толкова близка песен до мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Темата на текста е нова, не е пята, преживяна от толкова мъже, че можеше да стане вечен хит ако беше направена като хората. Уви маджата е претоплена, изпълнението е монотонно и без чувство, текста не се е получил много добре, а клипа, цветен, весел, нищо общо с настроението, което трябва да носи тази песен.

 

Ще стане хитче на ниво Татяна и ако Коста Марков има късмет може да изкара някое друго участие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като чух това за "законната съпруга"... Не знам. Не сме 90-те година. Нелоша мелодия, макар и банална - с друг текст и по-вдигнато изпяване можеше да е по-приемливо.

Колкото до визията - евала, че се поддържа... Правил го е винаги, но мисля, че не всичко модерно му отива на фасона.

Пожелавам му успех. Ако просто държи да напомни за себе си по какъвто и да е начин, не е ок. Да видим следващите прокети.

Деса и Галена на всяка манджа мерудия пак, излишно е просто.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като гледам Галена и Деса ни най-малко не спомогнаха за гледанията и първоначалния интерес - 11 000 гледания от вчера до сега. Супер смешно е, даже Айшенур прави повече. :mf_surrender: Да му имам завръщането ... никога не съм го харесвал особено, но си имаше 2-3 големи хита и не знам за какво беше нужно да се завръща. Такива "грандиозни" завръщания по принцип са доста рисковани, защото в повечето случаи предлагат някаква посредствена продукция като той в момента. По-добре да си ги запомним с добро, както стана с Вероника.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този човек е заприличал на карикатура, а преди наистина имаше вид на мъж. Само не разбрах защо е направен този клип - да му видим фитнес програмата ли, какво? Песента е зле, а това със законната жена е голяма глупост, явно сътворена от някой висш пайнерски разум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента не е крайно лоша. Но очакванията ми бяха в пъти по-завишени. Клипът е много тъпичък. На някои места преиграва. Никаква идея няма. Текстът е много банален, но има някои приятни думи, които я открояват.

 

Като цяло бих искал да видя друг проект на коСта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сайта беше бъгнал и не отчиташе гледания както трябва. Вече са 75,000.

Приятна е песента, харесва ми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-добре да си ги запомним с добро, както стана с Вероника.

Чакай, чакай, малко... Кой е запомнил Вероника с добро?! Забравихме май пародиите й във ФЕН ТВ с "Дръжте крадеца" и другите й чикии, както и невероятната й модна колекция, на която Камелия трябваше да стане рекламно лице...

 

Не знам дали Коста се завръща или се опитва просто да напомни за себе си. Аз го приемам като непретенциозно напомняне за своето съществуване, приятен глас, визия и артистично поведение. Нито знам на колко години е, нито с какво се занимава, нито дали брадата му е рисувана или косата фалшива. За бога, хора, толкова е жалко да коментираме някакви неща, с които изобщо нито сме наясно, нито ни е работа да бъдем наясно. Има ли значение дали е с перука, с присъдена коса с мултимедийни ефекти или био перушана от дупето на мъжки фазан?!

 

Както казах песента е непретенциозна, клипът също. Коста си изглежда съвсем нормално, и същевременно модерно - на ръба на границата, за разлика от ошишкалите се мангали и феминизирани "чалга пашкули".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чакай, чакай, малко... Кой е запомнил Вероника с добро?! Забравихме май пародиите й във ФЕН ТВ с "Дръжте крадеца" и другите й чикии, както и невероятната й модна колекция, на която Камелия трябваше да стане рекламно лице...

 

Не знам дали Коста се завръща или се опитва просто да напомни за себе си. Аз го приемам като непретенциозно напомняне за своето съществуване, приятен глас, визия и артистично поведение. Нито знам на колко години е, нито с какво се занимава, нито дали брадата му е рисувана или косата фалшива. За бога, хора, толкова е жалко да коментираме някакви неща, с които изобщо нито сме наясно, нито ни е работа да бъдем наясно. Има ли значение дали е с перука, с присъдена коса с мултимедийни ефекти или био перушана от дупето на мъжки фазан?!

 

Както казах песента е непретенциозна, клипът също. Коста си изглежда съвсем нормално, и същевременно модерно - на ръба на границата, за разлика от ошишкалите се мангали и феминизирани "чалга пашкули".

 

Ъм, коментара ти за Вероника просто уби рибата. Толкова нереално мнение скоро не бях чел. Първо, заповядай на нейно участие, което се случва рядко, защото ТЯ така е избрала да бъде, за да видиш уважението на хората към нея и това как има поне 5-6 златни хита, които останаха вечни във времето. А коментара, за това, че Камелия е станала рекламно лице на марката й дори не го разбирам, какво лошо видя в това? Не само Камелия е лице на марката й, а и още куп попуярни личности, което отново доказва, че колежките й я уважават като човек и творец, след като застават с името и лицето си зад модните й предложения. Не очаквам да разбереш модата, която прави Вероника, не е за всеки, сори.

 

Относно песента на Коста, нека да се върнем на темата все пак. Не видях нищо пошло в текста, съвсем нормална клубна песен, която има потенциала да се завърти, но едва ли повечето от вас ще оценят, тъй като, когато Коста беше на върха на кариерата си, повечето тук дори не са били родени.

И пак ще приканя, идете на негово участие и вижте за какво става въпрос. Хората му се радват и пеят песните му, това е достатъчно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...