Jump to content



Най-интелигентни изпълнители


Препоръчани коментари

  • Отговори 45
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Соня Немска за мен е образец за интелигентна фолк певица.

 

Анелия специално в първото си интервю в Шоуто на Слави ме впечатли с богат речник и адекватност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм ги изпитвал, та да знам кои са най-интелигентни, но с най-съдържателни и интересни интервюта са Ивана, Глория, Малина и Камелия. Нелина и Тони Дачева също са готини.

 

Понеже виждам, че се шегувате с другите изпълнители, нека и аз да кажа, че за мен най-зле са Анелия, Фики, Галин и Андреа. Абсолютно нетърпими интервюта- много бавен изказ, използване нон стоп на клишета, всеки път е едно и също и много трудно ги слушам. Има и още, разбира се, но за тези се сещам в момента.

Редактирано от HIT
Link to comment
Сподели в други сайтове

Чалга и интелигентност просто нЕма как да съжителстват в един мозък

 

Всъщност от такива изказвания може да се извлече липса на интелигентност като извод. Аз се интересувам от чалга и съм интелигентен - факт! Ти по твоята логика или не си интелигентен, или не слушаш чалга, кое от двете?

 

Иначе добри впечатления правят като изказ, разсъждения и информираност Камелия, Ивана, Есил Дюран, Малина, Кали, Луна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Азис има пропуски като образование, но определено има потенциал, Слави Трифонов печели чрез чалга музика, така че може също да го броим, макар да изпростява в поведението си на моменти, покрай шоуто със сигурност е натрупал много знания по различни теми, а и словото му е доста пъргаво, добре разсъждава и се изразява, логично и по интересен и въздействащ начин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия, Глория, Есил, Джена са тези, които имат добри, адекватни интервюта!

 

 

Ивана е лицемерна и клиширана! Кали е селска тарикатка, нахакана, но и двете са далеч от интелигентни жени!

 

 

 

По - лесно е ако гласуваме наобратно, да се чудиш коя да сложиш първа - Деса, Анелия, Емилия, Емануела...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...